text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт ноутбуків в Києві

Ремонт ноутбуків в Києві
325
0
26.11.2021 10:16

Надана багатьма сервісними центрами послуга ремонт і обслуговування ноутбуків максимально затребувана, так як це портативний пристрій значно більш популярно у користувачів, ніж ПК, завдяки своїй компактності, зручності експлуатації. При цьому він потребує гранично акуратного ставлення, оскільки відрізняється крихкістю, чутливістю до будь-якого впливу.

Саме неакуратна експлуатація часто стає причиною звернення в сервіс по ремонту ноутбуків. До вибору обслуговуючої організації варто підійти максимально відповідально, адже довіряти дорогу техніку необхідно тільки справжнім професіоналам. Важливо переконатися в тому, що з цією маркою і модифікацією знайомі IT-фахівці фірми.

Ремонт ноутбуков у Києві

Перед візитом варто пошукати інформацію, відгуки про сервісний центр в Інтернеті. Насторожує відсутність власного сайту або наявність виключно хвалебних, захоплених думок клієнтів без частки критики. Це свідчить про те, що організація прагне приховати некомпетентність, безвідповідальність співробітників.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Якому сервісу ремонту ноутбуків віддати перевагу

Знову ж правильним вибором стане організація з власним офісом, грамотно зробленим сайтом, на якому вказані всі необхідні контакти, чітко сформованим прайсом. Важливо, щоб клієнт міг укласти договір у разі необхідності, а також отримати гарантію на всі роботи. До числа компаній, які відповідають цим критеріям, відноситься VOLL, що здійснює ремонт ноутбуків в Києві. Причини співпраці з нами на постійній основі:

Ремонт ноутбуків у Києві - вибір сервісного центру

 1. Штат професійних IT-фахівців з великим досвідом роботи. Вони беруться за розв'язання найскладніших завдань, знають технічні особливості різних модифікацій, марок портативних пристроїв.
 2. Налагоджені зв'язки з перевіреними постачальниками комплектуючих. Розгалужена мережа партнерів дає нам можливість не тільки отримати необхідні запчастини за зниженою ціною, але і швидко знайти підходящі елементи для будь-якої моделі нетбука.
 3. Можливість отримання послуг в офісі. Наш майстер сам приїде на місце виконання робіт, оперативно виконає діагностику і в залежності від ступеня складності усуне неполадку відразу ж або виявить причину її появи.
 4. Оперативність. Одна з найважливіших наших переваг - швидкий ремонт ноутбуків. Проблема може бути вирішена вже в день звернення клієнта. Якщо поломка вимагає заміни деталей, термін очікування також мінімальний, адже у нас налагоджені зв'язки з постачальниками.
 5. Високий рівень сервісу. Звернувшись до нас, клієнт отримає кваліфіковану консультацію, виїзд фахівця і діагностику абсолютно безкоштовно. При необхідності з замовником буде укладений офіційний договір. Після закінчення робіт він отримає гарантію.
 6. Доступна вартість послуг. Зрозуміло, питання про те, скільки коштує ремонт ноутбуків, хвилює клієнта в першу чергу, тому ми прагнемо максимально скоротити його витрати, запропонувавши найбільш прості варіанти усунення неполадок.
Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Види робіт по ремонту ноутбуків, виконуваних компанією VOLL

У сферу нашої діяльності входить весь спектр послуг, пов'язаних із забезпеченням нормального функціонування техніки:

Види робіт з ремонту ноутбуків

 • апаратна профілактика, що включає видалення пилу з внутрішніх елементів, обслуговування системи охолодження, заміну термопасти;
 • програмна профілактика, що передбачає чистку реєстрів, видалення зайвих файлів, антивірусний захист;
 • відновлення функцій, даних після впливу шкідливого ПЗ;
 • ремонт ігрових ноутбуків і стандартних моделей, включаючи підсвітку дисплея, систему охолодження, системну плату, блок живлення, корпусні деталі, заміну процесора, клавіатури, батареї живлення, відеочипа, роз'ємів, інвертора матриці і т.д .;
 • повна Перезбірка пристрої;
 • розширення функціоналу за рахунок додаткової установки кишень-перехідників, твердотільних накопичувачів, жорстких дисків, планок оперативної пам'яті;
 • перепрошивка BIOS: зміна ПО, видалення пароля;
 • установка ліцензійного програмного забезпечення під ключ: установка, запуск в роботу операційної системи, налаштування необхідних кодеків, драйверів, системних утиліт;
 • видалення наслідків впливу пролитої на пристрій рідини з повним відновленням працездатності техніки.

Компанія VOLL виконує ремонт ноутбуків та нетбуків як приватних, так і юридичних осіб. Для організацій у нас передбачений цілий пакет послуг, що передбачає технічну підтримку роботи офісу будь-якого масштабу в рамках послуги IT аутсорсингу. У цьому випадку за корпоративним клієнтом закріплюється спеціаліст, який віддалено або особисто вирішує виникаючі проблеми, здійснює обслуговування техніки, підтримання офісної комп'ютерної системи в працездатному стані.

325
0
26.11.2021 10:16
Коментарі
Залишити коментар