text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт ноутбуків Acer

Ремонт ноутбуків Acer
427
0
20.05.2022 02:35

Тайванська компанія Асер випускає цілу низку лінійок ноутбуків, призначених для різних цілей: від робочих до розважальних. Завдяки високим показникам якості та надійності в ремонті ноутбук Acer потребує рідше, ніж пристрої інших менш відомих марок. Це пов'язано з цілим рядом особливостей оснащення:

 • надійні, перевірені часом процесори (Intel чи AMD);
 • потужна звукова система, що складається з 6 динаміків, деяких моделях додатково є сабвуфер;
 • повнорозмірна клавіатура ергономічної форми з твердими зносостійкими кнопками;
 • літій-іонна батарея ємністю 6000 мА * год і т.д.

Всі ці переваги поєднуються з порівняно доступною конкурентною ціною, що визначає незмінно високий попит на пристрої бренду.

Ремонт ноутбуків Acer

У чому причина поломки ноутбука

Найчастіше ремонт ноутбуків Асер потрібний через неакуратну експлуатацію. Ця техніка відрізняється мобільністю та компактністю у поєднанні з крихкістю, тому не тільки падіння, а й несильні удари можуть стати причиною виходу з ладу, пошкодження найважливіших елементів: материнської плати, дисплея.

Навіть при максимально відповідальній експлуатації пристрій може перестати нормально функціонувати через відсутність своєчасного обслуговування. Воно полягає в регулярному чищенні внутрішніх вузлів та механізмів, які засмічуються пилом, крихтами. Особливо це стосується вентилятора, який згодом перестає обертатися та охолоджувати внутрішні поверхні. В результаті до центру ремонту ноутбуків Acer звертаються, коли перегріта відеокарта або материнка вже вийшли з ладу.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Як відбувається процес ремонту

Щоб ремонт ноутбуків був виконаний професійно, важливо відповідально підійти до вибору майстерні. Варіант із самостійним усуненням несправності краще взагалі не брати до уваги, тому що це може обернутися набагато більшими витратами на покупку нової техніки, тому що стара в результаті непрофесійного втручання перестане працювати зовсім.

Звернувшись до компанії VOLL, можна бути впевненим у тому, що ремонт ноутбука Acer буде виконано якісно та з гарантією. Наш спеціаліст виїжджає на місце та проводить діагностику лептопа, виявляючи причину неполадки. Це дозволяє відразу озвучити вартість і терміни проведення робіт клієнту. Після їх узгодження несправність або усувається на місці, або якщо вона дуже складна, то у нашому офісі.

При необхідності ми не тільки відремонтуємо, а й зробимо заміну механізмів, що не підлягають відновленню деталей. Найчастіше роботи виконуються в найкоротші терміни, після чого клієнт забирає справний пристрій з нашою гарантією.

Які поломки ноутбуків Асер усуваємо

Які поломки ноутбуків Асер усуваємо

Майстри VOLL беруться за ремонт ноутбука Асер будь-якої складності, у них є досвід ремонту різних моделей бренду. Серед поломок, що найчастіше усуваються:

 • Ремонт матриці ноутбука Acer. Може знадобитися внаслідок перегріву процесора. Включає також заміну чіпсету у разі потреби.
 • Ремонт монітора ноутбука Acer. Потрібно, якщо на екрані з'явилися смуги, квадрати, темні плями. Ми здійснимо заміну монітора, ламп підсвічування або інвертора, відремонтуємо шлейф екрану.
 • Ремонт роз'єм живлення ноутбука Acer. Відбувається в результаті відходження контактів під час тривалої експлуатації, які припаяють на місце наші спеціалісти.
 • Ремонт корпусу ноутбука Acer. Передбачає заміну або відновлення петель, кришки, що зносилися з часом або пошкоджені внаслідок механічного впливу.
Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Переваги роботи з VOLL

 • відмінне технічне оснащення, обладнання для виконання діагностики та ремонтних робіт;
 • високий професіоналізм майстрів із великим досвідом;
 • налагоджений механізм закупівлі комплектуючих у перевірених постачальників, що дозволяє мінімізувати терміни очікування доставки деталей, вузлів, механізмів;
 • гнучка цінова політика. На ремонт ноутбуків Acer ціни доступні, ми надаємо клієнту можливість вибору найбільш зручної форми оплати;
 • надання гарантії.

Співпрацювати з компанією VOLL завжди комфортно та вигідно.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
427
0
20.05.2022 02:35
Коментарі
Залишити коментар