text_header2
0 товаров
0грн

Антивірусний захист

Вірусні атаки можуть стати причиною різних збоїв - «зависання» системи, краху комп'ютера, погіршення продуктивності роботи, витоку особистої інформації. Найчастіше комп'ютер, заражений вірусними програмами, насилу включається, запустити на ньому навіть одну програму проблематично. Такі «симптоми» знайомі кожному користувачеві комп'ютерів - ПК та ноутбуків.

Налаштування антивірусного захисту включає в себе
 • Перевірка комп'ютера на віруси
 • Видалення вірусів, якщо такі будуть виявлені
 • Встановлення надійного антивіруса
 • Щомісячний супровід, при бажанні
Настройка сети и интернета в офисе
Що може знадобитися?
Виїзд комп'ютерного
майстра по Києву
Безкоштовно
Первісна діагностика (до 1 години)
У разі відмови від подальшої
роботи, діагностика оплачується
в розмірі 400 грн
Безкоштовно
Налаштування антивірусного захисту
У вартість послуги входить перевірка комп'ютера на віруси, видалення вірусів при необхідності, установка антивіруса
від 200 грн
Боїтеся хакерської атаки?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Ризики при відсутності ефективного антивірусного захисту:
 • Втрата важливої інформації
 • Витік конфіденційних даних
 • Неправильне функціонування комп'ютерів і мобільних пристроїв
 • Втрата прибутку організації та репутації

Кращим способом забезпечити свою безпеку під час серфінгу і роботи в Інтернет вважається встановити антивірус для ПК. Для небагатьох користувачів такі процедури не становлять особливих труднощів. Здається, що ніяких складнощів немає, просто ввести в пошукову систему скачати безкоштовно антивірус на ноутбук, без реєстрації, і встановити потрібну програму. Але тут і починаються всі складнощі. Не всі програми ефективні, крім того, замість антивіруса можна скачати шкідливе ПО. У сучасному розмаїтті програм складно розібратися який хороший антивірус, а від установки якого краще відмовитися. І як же визначити найнадійніший антивірус для ПК?

Допомогти розібратися з усіма цими питаннями допоможуть фахівці компанії VOLL. У команді працюють співробітники з великим стажем роботи в обслуговуванні комп'ютерних систем і мереж, які досконало знають кращі антивірусні програми та основні ознаки зараження комп'ютерів вірусами. Наші співробітники постійно працюють «в полі», тому всі роботи виконуються максимально оперативно.

ЕТАПИ РОБОТИ
 1. Заявка
  через сайт
 2. Аналіз об'єктів
  антивірусного захисту
 3. Установка / оновлення
  антивірусного ПЗ
 4. Створення резервних
  копій інформації
 5. Навчання
  користувачів
НАШІ ПЕРЕВАГИ
Швидке
виконання
робіт
Оперативний виїзд майстра
і безкоштовна діагностика
Доступні ціни
Налаштування антивіруса на приватних
і корпоративних системах
Установка ліцензійних,
найбільш ефективних
антивірусних програм
відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
Швидка допомога при «хворобах» комп'ютерних систем

Якщо необхідність встановити антивірус в Києві виникла вже після зараження системи шкідливим ПЗ, наші фахівці проведуть оперативні «рятувальні» роботи. Сучасні віруси часто маскуються під корисні програми, деякі заражають всю систему, так що видалити їх звичайними антивірусами не представляється можливим. В арсеналі компанії VOLL є сучасні програми, що дозволяють швидко сканувати всю систему, виявити шкідливе ПЗ і видалити його. В особливо складних випадках, коли комп'ютер не піддається лікуванню, клієнту буде запропоновано повне перевстановлення системи з подальшим встановленням антивірусного ПО.

Ще одна поширена проблема, пов'язана з антивірусними програмами - встановлення відразу двох антивірусів. Нерідко користувачі допускають таку помилку через незнання того, що дві програми-антивіруса перевантажують систему та повністю виводять її з ладу. Працівники нашої компанії проведуть комплекс реанімаційних заходів, при яких перевстановлення системи не буде потрібно.

Встановлення антивіруса в Києві, що виконується співробітниками компанії, не потребує від вас багато часу, оскільки всі роботи проводяться максимально оперативно. Ми не змушуємо чекати наших клієнтів, оскільки цінуємо час.

Вибираючи послуги компанії VOLL, ви отримуєте
 • Максимально оперативне проведення робіт з високим рівнем якості
 • Гарантія виконаної роботи
 • Можливість замовити комплексне сервісне обслуговування
 • Використання тільки висококласного обладнання
 • Завжди привітні майстри.

Також, до переліку послуг нашої компанії входить видалення вірусів будь-якого типу та версії: спливаючі вікна, банери, вимагачі, рекламні віруси, програми, що запускають програмам працювати у фоновому режимі.

Вартість послуг обговорюється індивідуально, залежно від кількості комп'ютерів, складності виконаної роботи. АЛЕ! ціна за чистку комп'ютера та установку антивіруса завжди виявиться набагато менше, в порівнянні з платою за відновлення втрачених даних.

ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше