text_header2
0 товаров
0грн

Супровід та підтримка 1С

В рамках діяльності організації будь-якого масштабу та спрямованості якісна та своєчасна підтримка 1С є одним із ключових моментів забезпечення злагодженості виконання всіх бізнес-процесів. Адже цей програмний продукт є основою життєдіяльності компанії, сполучною ланкою між фронт- та бек-офісами, складом та бухгалтерією, персоналом та керівництвом.

Супровід 1С

Технічне обслуговування цієї програми є сенс довірити не штатному фахівцю, а кваліфікованим професіоналам, які знаються на всіх тонкощах, нюансах функціонування продукту. Тільки в цьому випадку у користувачів з'явиться можливість на 100% застосувати на практиці всі можливості та опції.

Компанія VOLL надає послуги з супроводу 1С з метою забезпечення надійної технологічної та інформаційної бази для безпомилкової та безперебійної роботи системи обліку організації.

Сопровождение 1c
Для чого треба ІТС 1С Підприємство

Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) необхідний для вирішення цілого ряду завдань:

  • Своєчасне отримання та встановлення оновлень програми, що дозволить неухильно підвищувати якість та швидкість виконання обов'язків співробітниками
  • Забезпечення безперебійного, злагодженого функціонування системи обліку підприємства
  • Автоматизація більшості бізнес-процесів
  • Своєчасне усунення помилок, яке гарантує технічна підтримка 1С, що здійснюється на постійній основі
  • Доступ до інформаційно-методичної бази, де містяться найактуальніші довідники, останні зміни у законодавчо-правовій сфері
  • Навчання персоналу організації роботи з додатками
потрібна підтримка або супровід 1с?

Різноманітний та багатий досвід нова модель організаційної діяльності вимагають від нас аналізу форм розвитку Не слід, проте забувати, що консультація з широким активом вимагають визначення та уточнення напрямів прогресивного розвитку.

Що ми пропонуємо нашому клієнту

Фахівці компанії VOLL надають повний спектр послуг від встановлення ліцензійної програми до цілодобової технічної підтримки.
Наші послуги включають:

01

Первинне встановлення та налаштування сервера 1С, впровадження ПЗ в інформаційну систему фірми, надання доступу визначеному замовником колу осіб.

02

Постійне обслуговування та супровід 1С з оперативним вирішенням поточних питань, усунення помилок. Наші фахівці забезпечують віддалений доступ до комп'ютерів користувачів, що дозволяє надавати реальну допомогу онлайн.

03

Розгорнуте консультування співробітників з питань, що виникають, нюансів роботи з програмою.

04

Надання користувачам доступу до довідників, методик по функціоналу програми, а також до інформаційних порталів, на яких розміщуються актуальні зміни у правовій базі у сфері ведення бухобліку, організації бізнесу.

05

Своєчасне встановлення оновлень, що дає можливість використовувати всі переваги продуктів лінійки.

Наші тарифи

Компанія VOLL пропонує своїм клієнтам максимально доступні
та демократичні розцінки на обслуговування 1С:

Налаштування сервера 1С та встановлення програмного забезпечення з нуля, його інтеграція до системи обліку організації – 550 грн/1 година робіт;
550грн/час работы
Професійна розробка програми із запровадженням складних, нестандартних рішень з урахуванням індивідуальних побажань, рекомендацій замовника – 850 грн/1 год;
850грн/час работы
● кваліфікована підтримка 1С
з вирішенням всіх питань, що надходять від користувачів – 650 грн/1 год.
650грн/час работы
Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.

Як вибрати якісний сервіс

При виборі компанії, яка займатиметься обслуговуванням базової програми підприємства, необхідно звернути увагу на перелік послуг. Бажано, щоби весь необхідний комплекс можна було отримати в рамках співпраці з однією фірмою. Також варто звернути увагу на ціни супроводу 1С, які пропонують сервіс. Занадто низькі тарифи можуть свідчити про непрофесіоналізм співробітників, завищені – переоцінку своїх можливостей.

Переваги співпраці з VOLL
Врахування індивідуальних потреб, умов функціонування конкретного бізнесу.
Оперативне реагування на будь-які питання, що виникають, швидке вирішення проблем.
Високий професіоналізм співробітників, які постійно підвищують свій рівень, проходячи навчання. Крім того, кожен спеціаліст підтримки 1С має великий досвід супроводу цього програмного забезпечення на підприємствах різних сфер діяльності.
Адекватна та доступна вартість послуг.

 

Співпраця з компанією VOLL – це завжди раціональне та вигідне рішення.

Супровід та підтримка 1С Проведемо експертизу техніки та ПЗ, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат та концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатись більше
Вас також може зацікавити
Відновлення даних із флешки
Відновлення даних із флешки

Flash-носії використовуються практично кожен день. Завдяки компактності та місткості на флешку можна завантажити велику кількість інформації – важливих документів, програм, пам'ятних фотографій або відео.

Детальніше
Відновлення видалених файлів на сервері
Відновлення видалених файлів на сервері

Відновлення видалених даних на сервері може знадобитися як приватним користувачам, так і цілим компаніям. У якості сервера може виступати спеціалізований комп'ютер або класичний ПК для роботи в офісі. Його основне призначення – обробляти та зберігати інформацію. При втраті даних на сервері в компані

Детальніше
Відновлення даних із карти пам'яті
Відновлення даних із карти пам'яті

Карти пам'яті є на всіх сучасних пристроях. І чим воно простіше, тим менша ймовірність поломки. Співробітникам компанії VOLL часто доводиться стикатися з відновленням картки пам'яті. Цей трудомісткий процес потребує особливих знань, обладнання та техніки.

Детальніше
Відновлення даних з HDD
Відновлення даних з HDD

Жорсткий диск має ключове значення для роботи ПК та ноутбука. Найчастіше саме на ньому зберігається основна маса даних та встановлених програм. Тому їхня втрата через поломку або несправність вінчестера може призвести до серйозних проблем. Якщо виникла така ситуація, то знадобиться відновлення видал

Детальніше