text_header2
0 товаров
0грн

Налаштування мережі та інтернету в офісі

В нашій команді працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в даній сфері. Виконання точного налаштування інтернету, модему або роутера будь-якого типу для них - улюблена справа, до якого кожен підходить з душею.

Підключення інтернету включає
в себе
 • Підключення кабелю до роутера або модему
 • Налаштування роутера
 • Установка Wi-Fi
 • Установка необхідних драйверів
 • Підключення інтернету безпосередньо на комп'ютері, ноутбуці і інших пристроях.
Настройка сети и интернета в офисе
Що може знадобитися?
Виїзд комп'ютерного
майстра по Києву
Безкоштовно
Первісна діагностика
У разі відмови від подальшої
роботи, діагностика оплачується
в розмірі 200 грн
Безкоштовно
Підключення інтернет в Києві.
У вартість послуги входить налагодження
модему, Wi-fi роутера, установка
антивірусного захисту, налаштування
безпеки
від 200 грн
Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

У більшості районів Києва затребуваною залишається настройка проводового інтернету, яку ви завжди можете замовити в нашій компанії. При необхідності, фахівці виконають налаштування DSL і чи xDSL модемів, для підключення через телефонну лінію. А також можлива настройка і підключення оптичних каналів зв'язку, або підключення Ethernet

Також у нас ви можете замовити подальше обслуговування комп'ютерної мережі, що включає регулярний сервіс, перевірки точності налаштувань, профілактичні заходи. В цій послузі більше потребують підприємства середнього і великого бізнесу, де часом важко знайти співробітника на цю вакансію. Наша компанія пропонує комплексне обслуговування комп'ютерів за вигідну ціну.

Серед більшості користувачів настільних ПК найбільш затребуваною залишається операційна система Windows. Наші фахівці налаштовують Мережа на комп'ютерах з будь-якою версією цієї ОС: Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10. Також готові зробити налаштування мережі та інтернету на комп'ютерах під управлінням MAC OSX або Linux.

Етапи роботи
 1. Заявка
  через сайт
 2. З'ясування
  проблеми
 3. Узгодження
  вартості
 4. Виїзд на місце
 5. Задоволений
  клієнт
Наші переваги
Оперативне
проведення робіт з
високою якістю
Гарантія
виконаної
роботи
Можливість
комплексного сервісного
обслуговування
Використання тільки
висококласної
обладнання
Завжди
привітні
майстра
відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
Безпека сучасних комп'ютерних систем

Дуже часто настройка інтернету в Києві вимагає роботи з роутерами, роздають інтернет за допомогою технології Wi-Fi. Сьогодні це найбільш затребувана різновид інтернет обладнання, оскільки до одного роутеру одночасно може підключатися кілька пристроїв, комп'ютерів або мобільних гаджетів. Але, для безперебійної роботи роутера потрібно встановити рівень захисту Wi-Fi (встановити пароль на Вашу мережу), важливо, щоб настройка локальної мережі, була виконана коректно.

Вибираючи послуги компанії VOLL, ви отримуєте:
 • Максимально оперативне проведення робіт з високим рівнем якості
 • Гарантія виконаної роботи
 • Можливість замовити комплексне сервісне обслуговування
 • Використання тільки висококласного обладнання
 • Завжди привітні майстри.

Налаштування локальної мережі виконується досвідченими майстрами, тому ви можете бути впевнені, що сигнал Wi-Fi буде впевнено ловити в будь-якому куточку квартири або будинку. Налаштування виконується на вашому роутере, при бажанні клієнта, можлива установка високоякісного, сучасного обладнання. Ціна настройки мережі залишається лояльною і доступною для всіх наших клієнтів.

Максимум комфорту в мережах будь-якої конфігурації

Часто виникає необхідність в підключенні двох комп'ютерів по локальній мережі між собою і до Інтернету. В такому випадку в нашій компанії ви можете замовити послугу настройки локальної мережі через комутатор. Таке з'єднання забезпечує постійну і стабільну інтернет зв'язок, дозволяє обмінюватися файлами між комп'ютерами, користуватися принтерами та іншою оргтехнікою, підключеної до мережі.

Дуже часто виникає необхідність в налаштуванні мобільного інтернету. Наші експерти проведуть настройку швидко і якісно, підключать комп'ютери, смартфон або планшет до мобільного інтернету. За допомогою такого підключення ви зможете виходити в Мережу, незалежно від місця вашого розташування.

Налаштування мережі в Києві від компанії VOLL гарантує ідеальну якість з'єднання, стабільну і безперебійну роботу обладнання. Будь-які питання ви можете задати за контактними телефонами або в режимі онлайн.

ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше