text_header2
0 товаров
0грн

Безкоштовний монтаж сигналізації від VOLL

Сигналізація – один із ключових моментів забезпечення безпеки та захисту від несанкціонованого проникнення будь-якого об'єкта. В своєму прагненні зробити співробітництво з кожним клієнтом максимально вигідним, компанія VOLL постійно проводить акції сигналізацію AJAX.

Надійність сигналізацій AJAX

Устаткування саме цього виробника користується постійним попитом, оскільки воно відрізняється неперевершеним рівнем надійності, безвідмовністю у роботі. Зв'язок між сенсорами, датчиками та центральним блоком управління (хабом) здійснюється за максимально захищеним каналом за провідною технологією Fibra. Для бездротових систем передбачено до чотирьох незалежних каналів зв'язку.

Як отримати безкоштовне встановлення сигналізації?

На сьогодні у VOLL діє акція саме на встановлення системи АЯКС. За умови замовлення в нашому інтернет-магазині обладнання на суму від 10 тис. грн. наші професійні фахівці виконають його встановлення та підключення безкоштовно.

Переваги роботи з VOLL

У нашій компанії ІТ аутсорсинг та обслуговування IT-комунікацій (відеоспостереження, сигналізація та ін.) є одними з ключових напрямків діяльності. Нас обирають із низки причин:

Адекватні, доступні ціни, коли на комплекти для відеоспостереження сигналізацію АЯКС акції діють практично постійно;

Професійні послуги з встановлення, підключення, налаштування обладнання від кваліфікованих досвідчених спеціалістів;

Індивідуальний підхід до кожного замовлення з урахуванням особливостей об'єкта, переваг клієнта;

Надання гарантії на виконані роботи.

Як замовити обладнання AJAX?

Щоб на встановлення AJAX акція почала діяти, необхідно зробити замовлення щонайменше на 10 тис. грн. Замовити бездротову систему сигналізації AJAX можна у нашому інтернет-магазині, де представлено весь асортимент обладнання за доступною ціною. Покупку можна оформити, заповнивши онлайн форму на сайті або відправивши заявку нашому менеджеру.

відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
Вас також може зацікавити
Відновлення даних із флешки
Відновлення даних із флешки

Flash-носії використовуються практично кожен день. Завдяки компактності та місткості на флешку можна завантажити велику кількість інформації – важливих документів, програм, пам'ятних фотографій або відео.

Детальніше
Відновлення видалених файлів на сервері
Відновлення видалених файлів на сервері

Відновлення видалених даних на сервері може знадобитися як приватним користувачам, так і цілим компаніям. У якості сервера може виступати спеціалізований комп'ютер або класичний ПК для роботи в офісі. Його основне призначення – обробляти та зберігати інформацію. При втраті даних на сервері в компані

Детальніше
Відновлення даних із карти пам'яті
Відновлення даних із карти пам'яті

Карти пам'яті є на всіх сучасних пристроях. І чим воно простіше, тим менша ймовірність поломки. Співробітникам компанії VOLL часто доводиться стикатися з відновленням картки пам'яті. Цей трудомісткий процес потребує особливих знань, обладнання та техніки.

Детальніше
Відновлення даних з HDD
Відновлення даних з HDD

Жорсткий диск має ключове значення для роботи ПК та ноутбука. Найчастіше саме на ньому зберігається основна маса даних та встановлених програм. Тому їхня втрата через поломку або несправність вінчестера може призвести до серйозних проблем. Якщо виникла така ситуація, то знадобиться відновлення видал

Детальніше