text_header2
0 товаров
0грн

Переведення офісу на віддалену роботу

Прискорений розвиток IT-технологій і онлайн-сервісів зробило віддалений офіс повсякденною реальністю для невеликих фірм і великих компаній. Додаткову популярність цього методу роботи забезпечила необхідність залишатися вдома під час карантину. COVID-19 продовжує вносити корективи в наше життя, тому дистанційне виконання робочих обов'язків стає все більш затребуваним. Більш того, багато керівників усвідомили реальну вигоду від такого переходу:

Правильне налаштування всіх інструментів для віддаленої роботи команди дозволить Вам:
  • можливість приймати в постійний штат співробітників з віддалених регіонів країни. Це істотно розширює можливості вибору кваліфікації, рівня підготовки персоналу, адже зводить нанівець проблему територіального розташування;
  • економити в покупці або оренді приміщення під офіс, його обслуговуванні, оплаті комунальних послуг і т.д;
  • створити максимально комфортне середовище для команди, кожен учасник якої може працювати з будь-якої зручної точки, забезпеченої доступом до Інтернету. Для нього переведення офісу на віддалену роботу - це додаткова економія на поточних витратах (проїзд, ланч);
  • віддалена взаємодія передбачає більш точне формулювання, структурування завдань, термінів їх виконання, що підвищує дисциплінованість, відповідальність кожного за свій фронт робіт.

Реалізувати всі ці переваги, направивши зекономлені ресурси на подальший розвиток, можливо тільки за умови грамотного переходу з попередньою підготовкою технічного забезпечення нових умов діяльності. Організацією цього аспекту можуть займатися штатні фахівці.

Якщо їх компетенції недостатньо, щоб налагодити повністю автоматизоване функціонування системи, врахувати всі нюанси, можна делегувати повноваження ІТ-аутсорсингу. Залучення сторонньої спеціалізованої компанії дозволяє швидше здійснити переведення співробітників на дистанційку, адже її кваліфіковані працівники швидше за все володіють на порядок більшим досвідом в даному питанні, ніж штатні IT-фахівці, вони знають, які типові складнощі виникають під час переходу і мають в арсеналі дієві алгоритми їх вирішення.

Ключові моменти налаштування ремоут офісу

Перш за все необхідно забезпечити доступ кожного співробітника до внутрішніх інформаційних ресурсів компанії. Для цього часто не потрібні спеціалізовані програми для віддаленої роботи, досить мінімального інструментарію. Надання доступу можливо двома способами.

Підключення до загального центрального ПК
Методика підходить для невеликих фірм з обмеженим штатом. Тут можлива реалізація двох варіантів:
Взаємодія через хмарне
сховище
Така технічна підтримка співробітників при віддаленій роботі ідеальна для компаній, які не використовують спеціалізовані програми, розгорнуті бази даних. Окремим фахівцям надається доступ до певних папок з документами, що знаходяться на хмарних сервісах Google Drive або Dropbox, відповідно до їх функціональних обов'язків.
Застосування VPN
За допомогою цієї технології кожен співробітник створює віртуальне підключення до локальної офісної мережі, що дозволяє взаємодіяти з будь-якими програмами, базами даних. Додатковий плюс: настройка безпеки віддаленої роботи тут практично не потрібна.
Організація термінального сервера
Відмінність від попередньої методики в тому, що користувачі мають справу з даними, що знаходяться не на центральному ПК, а на сервері. Таке підключення має розширений ресурс, тому підходить для великих компаній. У цьому випадку також можлива реалізація двох технологій:
01
Прокид портів
з маршрутизатора
забезпечує доступ в Інтернет, на термінальний сервер. Цей спосіб використовується рідко, адже характеризується низьким рівнем інформаційної безпеки.
02
Реалізація підключення
через VPN
Як і у випадку з центральним ПК цей варіант дозволяє створити зашифрований абсолютно безпечний тунель для зв'язку віддаленого офісу з сервером.
Додаткові інструменти

Крім доступу до основних ресурсів компанії, дистанційна робота потребує організації інших робочих процесів, серед яких спілкування в колективі, з клієнтами, постачальниками, контроль виконання поставлених завдань, адміністрування і т.д. Для реалізації цих цілей підійдуть такі інструменти:

Настройка IP-телефонии
Налаштування IP-телефонії
Дозволяє забезпечити безперешкодне спілкування з зовнішніми контрагентами навіть за умови, що вони дзвонять з міських номерів. Сучасні IT-технології дозволяють здійснити підключення стаціонарних телефонів користувачів до хмарного серверу, що знаходиться в Інтернеті
Чаты
Чати
Вибір інструмента залежить від масштабів команди. Для невеликих колективів досить групи в Viber, для великих - підійде месенджер Slack
Видеосвязь
Відеозв’язок
Для індивідуальних дзвінків або проведення конференцій однаково затребувані Skype і Zoom
Администрирование
Адміністрування
ІТ підтримка віддаленого офісу штатними або залученими фахівцями може здійснюватися через TeamViewer
Менеджмент
Менеджмент
Для контролю своєчасного виконання персоналом поставлених завдань можуть використовуватися різні тайм-трекери (Tick, Yaware Time Tracker, Timesheets і ін.)
Організувати і структурувати робочий час допоможуть багатофункціональні програми
Google Keep
CloudTasks
Any.do
Any.do
або системи task management наприклад
Worksection
Asana
Trello

Справитися з організацією віддаленого робочого процесу без досвіду і відповідної підготовки досить складно, тому залучення сторонніх спеціалізованих фахівців - оптимальний варіант. Компанія VOLL, яка спеціалізується на ІТ аутсорсингу і консалтингу, забезпечить простий, комфортний, швидкий і недорогий перехід на нову методику взаємодії з керівництвом, колегами, контрагентами, налаштує і допоможе освоїти новий встановлений софт. У наші завдання входить і подальша технічна підтримка співробітників на віддаленій роботі, що забезпечить злагоджену, безперебійну та ефективну діяльність компанії.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.