text_header2
0 товаров
0грн

Налаштування та обсуговування сервера

Сервер залишається основним елементом IT інфраструктури будь-якої компанії. Саме він відповідає за все управління бізнес процесами. Безвідмовна робота сервера забезпечує стабільний інтернет, доступ до баз даних 1с, комунікації між співробітниками та клієнтами. Оскільки сервер є складною конструкцією, що складається з багатьох складових, з його налаштуванням та управлінням можуть виникати складнощі.

У VOLL можна замовити послуги, настройки і адміністрування серверів:
 • Контроль навантаження на сервері
 • Додавання/видалення служб і компонентів
 • Модернізація апаратної частини

Щоб не втрачати часу на пошук співробітника, який би зміг взяти на себе ці обов'язки, довірте роботу професіоналам. Компанія VOLL пропонує послугу послуги налаштування та адміністрування серверів ціна якої доступна. Точну вартість ми обговорюємо для кожного замовлення індивідуально, оскільки ціна залежить від масштабів роботи, кількості пристроїв.

Стабільність роботи обладнання компанії залежить від професіоналізму та досвіду працівників, які виконують його налаштування. Співробітники VOLL не тільки виконують всі необхідні налаштування, а й пропонує гарантію та договір на подальше обслуговування. Ви завжди зможете розраховувати на оперативне усунення несправностей, які часто трапляються з серверами. Доступна послуга профілактичного обслуговування, що дозволяють уникнути великих несправностей та збоїв.

Що може знадобитися?
Виїзд комп'ютерного
майстра по Києву
По узгодженню
Проектування необхідних служб,
робота з завданнями клієнта
По узгодженню
Підключення інтернет в Києві
У вартість послуги входить налагодження модему,
Wi-Fi роутера, установка антивірусного захисту,
налаштування безпеки
від 990 грн/міс
Потрібне налашування серверу?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Адміністрування серверів складається з багатьох важливих процесів:
 • Налаштування захисту від вірусних програм
 • Відстеження працездатності ПО, оперативне усунення збоїв
 • Регулярне оновлення програмного забезпечення
 • Копіювання даних для забезпечення їх охорони
 • Оптимізація інтернет-трафіку, контроль відкритих портів
 • Вчасно проведена діагностика допомагає уникнути проблем або виявити їх на початковому етапі.

Налагодження та обслуговування серверів виконується відповідно до особливостей та конфігурації конкретного обладнання. Спочатку проводиться глобальний моніторинг техніки, щоб визначити слабкі місця, усунути помилки в налаштуваннях, розташуванні серверів. Якщо потрібно провести установку, визначається оптимальне місце, виконується монтаж та налаштування.

ЕТАПИ РОБОТИ
 1. Заявка
  через сайт
 2. Визначення
  потреб
 3. Виконання
  ремонтних робіт
 4. Навчання
  співробітників
 5. Задоволений
  клієнт
НАШІ ПЕРЕВАГИ
Тільки
ліцензійне ПЗ
Нас
рекомендують
друзям
Діагностика та
ремонт на ваших
очах
Спілкуємося на
зрозумілій для
користувача мові
Лояльні ціни
відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!

Пріоритет компанії VOLL – надання клієнтам професійних і якісних послуги ИТ-аутсорсингу, підтримка ІТ інфраструктури будь-якого рівня. Співробітники нашої компанії кожен день отримують новий досвід і удосконалюються, покращують якість послуг. Передача обслуговування серверів професіоналам дозволить скоротити витрати на використання ІТ обладнання, з одночасним підвищенням якості.

Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, пропонуємо незвичайні рішення різних проблем при збоях в роботі сервера. Гарантія якості і оперативне виконання робіт – це VOLL.

Подальше обслуговування сервера складається з етапів:
 • Постійний контроль стану системи
 • Регулярна перевірка працездатності
 • Контроль температури окремих вузлів сервера
 • Ремонт обладнання, заміна комплектуючих
ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше