text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт відеокарти ноутбука

Ремонт відеокарти ноутбука
808
0
26.11.2021 09:27

Відеокарта ноутбука багато в чому відрізняється по конструкції від аналогічного елементу для ПК. Вона являє собою повноцінну плату, що включає цілий комплекс компонентів: графічний процесор (відеоядро, чіп), пам'ять, систему забезпечення харчування. Пристрій може бути вмонтовано в материнку або є окремий елемент, при цьому для кожної моделі техніки воно має особливу конфігурацію, роз'єми, розмір, що ускладнює процес підбору в разі виходу з ладу. У зв'язку з цим ремонт відеокарти ноутбука - вид робіт, який користується значним попитом, проте виконується далеко не всіма фахівцями.

Визначити несправність графічної складової може навіть непідготовлений користувач, помітивши такі прояви:

Несправність відеокарти ноутбука на екрані артефакти

  • зміна розміру картинки, яка не поміщається на екран;
  • поява смуг, квадратів, плям;
  • роздвоєння зображення;
  • синій або темний екран при справно миготливих світлодіодах і чутності шуму вентилятора, що свідчить про справність блоку живлення, материнської плати, ОС.

Якщо загальна діагностика може бути виконана користувачем, то визначити, чи можливий ремонт відеокарти на ноутбуці, здатний тільки кваліфікований фахівець після розбору пристрою та з'ясування обставин поломки.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Причини виникнення проблем з відеокартою ноутбука

Найбільш простими і такими, що легко усувається вважаються помилки, пов'язані з програмним забезпеченням: некоректною роботою ОС, неправильно встановленими драйверами. Налагодити роботу графічного процесора можна без втручання в структуру. Досить виконати переустановку необхідних компонентів ПО, налаштувати їх функціонування.

Набагато складніше йде справа у випадках, коли потрібно ремонт відеокарти в ноутбуці, пов'язаний з апаратним забезпеченням. Необхідність в ньому може виникнути з ряду причин:

Несправності відеокарти ноутбука ремонт після перегріву

  1. Перегрів пристрою. Одна з найбільш поширених ситуацій, яка може виникнути через неграмотну експлуатацію. До порушення правил відносять недостатньо часту чистку охолоджуючої системи, яка повинна проводитися хоча б 1 раз на рік, неправильне розміщення корпусу техніки при роботі, що призводить до перекривання вентиляційних отворів, надмірно інтенсивну експлуатацію. В ході нагрівання елементи відеочіпа розширюються, але в різному ступені, так як зроблені з різних матеріалів. В результаті відбувається відшарування окремих складових: кристалики, підкладки, плати.
  2. Механічні пошкодження. Діагностика та ремонт відеокарти ноутбука завжди необхідні після удару або падіння, так як саме цей елемент найбільш вразливий, чутливий до будь-якого роду впливу.
  3. Неякісна пропайка контактів на заводі-виробнику. Недотримання технології (температурного режиму, часу, застосування невідповідного флюсу, припою) призводить до утворення слабких місць, в яких збільшується опір. В результаті вони швидше нагріваються, що скорочує термін їх експлуатації.
  4. Перепади напруги, які можуть вивести з ладу джерела живлення елемента.
Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Де отримати якісний ремонт відеокарти ноутбука

У більшості випадків вартість ремонту відеокарти ноутбука виявляється на порядок нижче витрат на її покупку і заміну. Однак цей вид робіт вимагає дійсного високого професіоналізму, ювелірної точності, акуратності. Тому до вибору майстра, який займатиметься вирішенням проблеми, необхідно підійти відповідально.

У компанії VOLL працюють дійсно професійні досвідчені фахівці, добре обізнані з більшістю сучасних модифікацій даного елемента. Вони виконують роботи з використанням спеціалізованих інструментів і обладнання, застосуванням якісних комплектуючих, новітніх технологій, що забезпечує позитивний результат в більшості випадків.

Ремонт відеокарти ноутбука

У разі, якщо користувач хоче розширити можливості свого ПК, наш майстер виконає установку і при необхідності наступний ремонт дискретної відеокарти в ноутбуці. Якщо потрібна заміна елемента на новий, так як старий не підлягає відновленню, IT-фахівець VOLL підбере відповідну для конкретної техніки модифікацію, яка буде чітко відповідати конфігурації, розміру і т.д. Незалежно від того, чи буде це оригінальна запчастина або аналог, вона буде точно відповідати потребам замовника в плані технічних характеристик і вартості.

Додаткова перевага співпраці з нашою компанією - можливість отримати послуги вдома або в офісі без необхідності везти техніку в сервісний центр. Наш майстер виїде на місце виконання робіт і проведе первинну діагностику абсолютно безкоштовно. Прайс VOLL також гранично доступний, тому на ремонт відеокарти в ноутбуці ціна порадує кожного клієнта.

808
0
26.11.2021 09:27
Коментарі
Залишити коментар