text_header2
0 товаров
0грн

Захист та шифрування персональних даних

У суспільстві, де інформація стає найважливішим і дорощим ресурсом, ніж реальні матеріальні цінності, захист даних самої компанії, її клієнтів виходить за значимістю на одне з перших місць.

 

З цією метою може застосовуватися безліч різних способів: генерування складних паролів, встановлення антивірусних програм, застосування спеціальних протоколів HTTPS для передачі інформації і т.д. Усі вони з різною мірою надійності захищають від несанкціонованого доступу.

 

Однак такий метод як шифрування даних діє за іншим принципом, який забезпечує максимальну безпеку інформації навіть у разі її потрапляння до рук зловмисників.

Захист та шифрування персональних даних
Що таке шифрування даних

Цей метод передбачає перетворення інформації в інший формат у вигляді коду, що унеможливлює її прочитання сторонніми особами та використання у своїх цілях. Розшифрувати та зрозуміти її може лише людина, якій було призначено повідомлення або яка є власником цих важливих відомостей. Для цього він повинен мати ключ, який передається іншим каналом зв'язку, ніж сама інформація.

Навіщо потрібно зашифровувати свої дані

Цей захід необхідний кожній компанії для забезпечення безпечної, безперебійної роботи, запобігання форс-мажорним ситуаціям, збереження своєї репутації. Кожна організація потребує:

01

Захист особистих даних своїх працівників, клієнтів, постачальників, ділових партнерів. До цієї категорії входять ПІБ, фотографії, відбитки пальців, телефони, адреси, в т.ч. електронні, номери рахунків, паролі тощо;

02

Захист інтелектуальної власності, який може включати інноваційні розробки, методики роботи з клієнтами, мотивації персоналу, способи та засоби підвищення продажів, просування продукту. Загалом усе, що формує успішність компанії.

ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше
Способи шифрування даних
Способы шифрования данных
На жорсткому диску

Щоб реалізувати надійне шифрування даних на ПК, застосовуються спеціалізовані програми, сервіси, програми, такі як VeraCrypt, BitLocker, FireVault і т.д. Вони підбираються в залежності від типу пристрою, його операційної системи та можуть закодувати як весь диск, так і окремі файли.

Способы шифрования данных
На USB-флешці

Для цього користувачі також можуть використовувати спеціалізовані програми та продукти, наприклад VeraTrueCrypt або BitLocker. Вони зручні у застосуванні та безкоштовні. Однак питання ефективності цих простих інструментів перед атаками професійних зломщиків залишається відкритим.

Аппаратное и цифровое шифрование
Апаратне та цифрове шифрування

На порядок більш надійним у порівнянні з програмним є апаратне шифрування даних, що реалізується за допомогою застосування складних обчислювальних пристроїв – шифраторів у вигляді плат, блоків, модулів. Вони підключаються безпосередньо до пристрою (ПК, ноутбук). Недолік цього – висока вартість.

Цифровий спосіб із застосуванням спеціалізованих програм, перерахованих вище, обійдеться користувачеві набагато меншу суму, ніж апаратний. Однак і рівень його ефективності буде нижчим.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.

Переваги сервісу захисту ваших даних від компанії VOLL

Якщо користувач не знає, як зашифрувати дані самостійно, однак хоче отримати справді високий рівень захищеності, йому варто звернутися до компанії VOLL. Цей напрямок є одним із ключових у нашій діяльності, що передбачає наявність значного досвіду та високого рівня професіоналізму. Наші найважливіші переваги:

01

Комплексний підхід

Ми прагнемо захистити всю інформацію замовника на різних носіях: жорсткий диск, флешка, хмара, сервер, різні гаджети. При цьому наші послуги передбачають захист на всіх стадіях роботи з даними одержання, передача, обробка, зберігання.

02

Наявність професійних інструментів

Чтобы зашифровать данные на жестком диске или USB-носителе мы применяем исключительно надёжные, проверенные средства.

03

Високий рівень кваліфікації, компетентності, відповідальності працівників

Кожен IT-фахівець має великий досвід вирішення подібних завдань, проте не спирається лише на нього. Наша компанія йде в ногу з часом, тому ми постійно знаходимо нові сучасніші способи кодування, щоб завжди бути на крок попереду зловмисників.

04

Доступність

Звернувшись до VOLL, клієнт отримає шифрування даних на ноутбуці або хмарі за адекватною, конкурентною ціною.

Вас також може зацікавити
Відновлення даних із флешки
Відновлення даних із флешки

Flash-носії використовуються практично кожен день. Завдяки компактності та місткості на флешку можна завантажити велику кількість інформації – важливих документів, програм, пам'ятних фотографій або відео.

Детальніше
Відновлення видалених файлів на сервері
Відновлення видалених файлів на сервері

Відновлення видалених даних на сервері може знадобитися як приватним користувачам, так і цілим компаніям. У якості сервера може виступати спеціалізований комп'ютер або класичний ПК для роботи в офісі. Його основне призначення – обробляти та зберігати інформацію. При втраті даних на сервері в компані

Детальніше
Відновлення даних із карти пам'яті
Відновлення даних із карти пам'яті

Карти пам'яті є на всіх сучасних пристроях. І чим воно простіше, тим менша ймовірність поломки. Співробітникам компанії VOLL часто доводиться стикатися з відновленням картки пам'яті. Цей трудомісткий процес потребує особливих знань, обладнання та техніки.

Детальніше
Відновлення даних з HDD
Відновлення даних з HDD

Жорсткий диск має ключове значення для роботи ПК та ноутбука. Найчастіше саме на ньому зберігається основна маса даних та встановлених програм. Тому їхня втрата через поломку або несправність вінчестера може призвести до серйозних проблем. Якщо виникла така ситуація, то знадобиться відновлення видал

Детальніше