text_header2
0 товаров
0грн

Акції

Безкоштовний монтаж сигналізації від VOLL
Безкоштовний монтаж сигналізації від VOLL

Сигналізація – один із ключових моментів забезпечення безпеки та захисту від несанкціонованого проникнення будь-якого об'єкта. В своєму прагненні зробити співробітництво з кожним клієнтом максимально вигідним, компанія VOLL постійно проводить акції сигналізацію AJAX.

Детальніше
Один місяць супроводу в подарунок
Один місяць супроводу в подарунок

Вигідна акційна пропозиція для наших нових клієнтів! При укладанні...

Детальніше
Безкоштовний ІТ-аудит для Вашої компанії
Безкоштовний ІТ-аудит для Вашої компанії

Досвідчені фахівці компанії «VOLL» проведуть повномасштабний аудит ІТ-інфраструктури Вашої організації...

Детальніше
Акції на аутсорсинг ІТ

Кожна акція на ІТ обслуговування від компанії VOLL – це справді вигідна пропозиція, яка дозволить оптимізувати бізнес-процеси організації незалежно від масштабів, специфіки, напрямків діяльності. В даний час жодна фірма або підприємство не може уявити своє існування та виконання робочих завдань без застосування інформаційних технологій, комп'ютерної техніки та гаджетів.


Впоратися з організацією, налаштуванням та керуванням цими специфічними, складними системами можна лише за умови залучення професіоналів на it аутсорсинг. Прагнучи зайняти лідируючі позиції в цій затребуваній ніші ринку, багато IT компаній проводять акції. Найчастіше такі пропозиції несуть реальну цінність для клієнта і призначені для ознайомлення з послугами та напрямком компанії.

Якісне ІТ обслуговування

Основна мета VOLL – налагодження взаємовигідної співпраці з кожним замовником, тому наші пропозиції мають двосторонню вигоду. З одного боку, клієнт отримує аудит діяльності свого ІТ-підрозділу та інформаційної інфраструктури або місяць аутсорсингу комп'ютерної мережі безкоштовно. З іншого боку – у нас з'являється можливість на ділі показати технічні можливості, професіоналізм, рівень якості, який зможе оцінити потенційний замовник.

Надаючи будь-які послуги безкоштовно, ми підходимо до виконання своїх обов'язків не менш відповідально, ніж у повсякденній роботі, оскільки зацікавлені у продовженні договору на наступні періоди. Наші акції на ІТ-аутсорсинг виходять із прагнення піти назустріч клієнту, дати йому можливість ближче познайомитися з нашими умовами. Під час подальшої співпраці ми готові підлаштовувати програми та пакети обслуговування під індивідуальні потреби замовника.

01

Комплексний підхід

В сферу наших послуг входить створення, налаштування комп'ютерної мережі, ремонт, обслуговування оргтехніки, встановлення ПЗ, антивірусного захисту тощо. Отримати все це за єдиним тарифом в одній організації дуже вигідно.

02

Високий рівень професіоналізму

ІТ обслуговування від VOLL передбачає застосування останніх технологій та розробок інформаційної сфери, залучення досвідчених кваліфікованих спеціалістів.

03

Доступні ціни

За цим критерієм VOLL успішно конкурує з багатьма IT компаніями, представленими на українському ринку.