text_header2
0 товаров
0грн

Відновлення даних із карти пам'яті

Карти пам'яті є на всіх сучасних пристроях. І чим воно простіше, тим менша ймовірність поломки. Співробітникам компанії VOLL часто доводиться стикатися з відновленням картки пам'яті. Цей трудомісткий процес потребує особливих знань, обладнання та техніки.

Відновлення видалених фото та відео з картки пам'яті

Серед основних причин видалення інформації з картки пам'яті виділяють:

  • помилка файлової таблиці;
  • вилучення SD картки небезпечним шляхом;
  • збій контролера картки пам'яті;
  • поломка корпусу;
  • помилка в операційній системі

Також трапляються й інші причини поломок. Їх можна поділити на дві категорії – механічного і програмного характеру.

Залежно від цього відрізнятиметься спосіб ремонту, відновлення даних із SD-карти. Якщо проблема механічного характеру, то доведеться замінити деталі, а потім отримати необхідну інформацію.

Зверніть увагу! У першому випадку ніхто не може гарантувати відновлення даних у повному обсязі. При заміні деталей частина інформації може бути втрачена.

Якщо проблема програмного характеру, то використовують спеціальні програми відновлення даних. Зазвичай вдається поновити більше 90% інформації.

Команда фахівців відновить все швидко та якісно

Фахівці компанії VOLL оперативно вирішують проблеми відновлення даних із карти пам'яті та гарантують результат.

Щоб зробити все якісно, ми ділимо роботу на кілька етапів:

  • задаємо уточнюючі питання власнику SD картки;
  • знаходимо першопричину поломки;
  • усуваємо всі недоліки;
  • відновлюємо інформацію з картки пам'яті;
  • передаємо дані власнику.

Ми радимо регулярно проводити резервне копіювання та мати кілька джерел, куди можна помістити інформацію для зберігання. У разі поломки або втрати даних, це допоможе швидко відновити все втрачене.

Також рекомендуємо зашифрувати дані, щоб треті особи не змогли ними заволодіти та використовувати у своїх інтересах.

Чому варто замовити відновлення даних від VOLL

Если вам интересен IT аутсорсинг, то свяжитесь с нами по телефону или оставьте заявку на официальной страничке компании VOLL. После уточнения всех деталей мы оперативно приступим к работе.

Скористатися послугами нашої компанії варто, тому що ми:

використовуємо сучасне обладнання та програми: у нас є спеціальне ПЗ та апаратура, за допомогою яких можна вирішити будь-які проблеми у світі сучасних технологій;

відрізняємось професіоналізмом: наші фахівці – справжні майстри своєї справи, тому будь-яка робота не викликає складнощів;

гарантуємо відповідальний підхід до роботи: спочатку аналізуємо можливість виконання поставленого завдання та не даємо клієнту пустих обіцянок.

Щоб відновити картку пам'яті та замовити інші ІТ послуги, заповніть заявку на сайті або зв'яжіться з нами по телефону. Ми відповімо на всі ваші запитання, розповімо про схему роботи та прорахуємо орієнтовну оплату.

Вартість відновлення видалених даних із SD карти

Ціна на відновлення даних із карти пам'яті телефону або інших пристроїв залежить від складності та обсягу робіт. Спочатку потрібно виявити першопричину поломки, а потім вирішувати поставлені завдання. Точну вартість можна сказати, коли роботу буде закінчено.

Часті питання
Як можна відновити видалені файли на картці пам'яті?

Процес відновлення видалених файлів з карти пам'яті залежить від першопричини поломки - умисне видалення, випадкове форматування SD або збій, руйнування структури. Залежно від цього використовуватимуться різні способи повернення інформації.

Чому не варто самому відновлювати дані з карти SD?

Самостійно відновлювати інформацію з картки пам'яті не потрібно, тому що це може не тільки ускладнити ситуацію, але й унеможливити повернення втраченої інформації. Тому з появою проблеми потрібно одразу звертатися до професіоналів.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.