text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт материнських плат

Ремонт материнських плат
1066
0
26.11.2021 09:55

Виконати ремонт материнської плати може далеко не кожен комп'ютерний майстер, так як цей вид робіт передбачає ювелірну точність і акуратність, а також обізнаність у конструкції даного елемента. Він складається з безлічі компонентів, які зосереджені на мінімальній площі основи. У їх числі: BIOS, слоти розширення під найважливіші складові ПК (відеокарту, мости чіпсетів, оперативну пам'ять), різні роз'єми для подачі напруги і живлення, UBS-порти і т.д. Це дозволяє говорити про те, що даний пристрій є центральним елементом, «серцем» ПК, від справності якого залежить нормальне, злагоджене функціонування всієї техніки.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Причини виникнення несправностей

У багатьох випадках істотно знизити вартість ремонту материнської плати і полегшити діагностику проблеми допомагає з'ясування причини її виникнення. Серед таких, що найбільш часто зустрічаються можна виділити:

Причини виникнення несправностей - здуття конденсаторів та подряпини

 1. Механічні ушкодження внаслідок удару, падіння.
 2. Несумісність з наявним програмним забезпеченням.
 3. Заливання рідиною будь-якого з елементів.
 4. Різкі перепади напруги у комунальній електромережі.
 5. Погана взаємодія окремих модулів. Зазвичай виникає в результаті апгрейда комп'ютера недосвідченим користувачем.
 6. Вихід з ладу окремого елемента (ОЗУ, відео- або аудіокарти), що негативно позначається на роботі пов'язаних механізмів.
 7. Непрофесійні дії, спрямовані на розширення можливостей ПК (збільшення частоти процесора, зміна базових налаштувань і ін.)
Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

У яких випадках необхідний ремонт материнської плати ПК

Основними ознаками виходу з ладу пристрою є:

 • мимовільні перезавантаження, відключення;
 • помітне зменшення швидкості виконання завдань навіть при мінімальних навантаженнях;
 • складність включення, постійна поява повідомлень про помилки;
 • неможливість підключення до Wi-Fi.

У яких випадках необхідний ремонт материнської плати ПК

У найскладніших ситуаціях на моніторі ПК з'являється синій екран, що не реагує на будь-які дії користувача. Намагатися усунути проблему з настільки складним механізмом самостійно - в корені нераціональне рішення, яке може призвести до виходу з ладу елементів, до цього справних або таких, що підлягали ще відновленню.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!

Кому довірити ремонт материнської плати комп'ютера

Дійсно якісний ремонт материнської плати можливий при наявності трьох складових:

 • професійного фахівця, не з чуток знайомого з влаштуванням елемента, який знає особливості конструкції моделей різних виробників;
 • спеціалізованого обладнання для виконання діагностики, пайки і т.д .;
 • оригінальних комплектуючих або якісних ліцензованих аналогів, які повністю відповідають конфігурації моделі.

Всі перераховані складові визначають успішну роботу компанії VOLL, яка виконує ремонт материнських плат в Києві будь-якого ступеня складності. У нас можна отримати дійсно високий рівень сервісу за гранично доступною ціною. Ми дбаємо про комфорт свого клієнта, тому завжди прагнемо запропонувати йому оптимальний варіант, який влаштує за вартістю і результативністю. У деяких випадках оригінальні

дорогі запчастини можна замінити на настільки ж надійні і довговічні аналоги з більш низькою ціною.

Додаткова перевага співпраці з нами - діагностика і ремонт материнської плати з виїздом майстра. Якщо несправність несуттєва і усувається протягом пари годин, комп'ютер не доведеться везти до нас в офіс. Проблема буде вирішена безпосередньо на місці, що забезпечує істотну економію часу клієнта. При цьому виїзд і первинна діагностика здійснюються безкоштовно за умови подальшої співпраці.

Кому довірити ремонт материнської плати комп'ютера

При необхідності можливе укладання договору на надання послуг від компанії VOLL. Незалежно від того чи були підписані офіційні документи, ми надаємо гарантію на виконані роботи, встановлені деталі.

На ремонт материнських плат ціна може варіюватися в залежності від складності завдання. Ми виконуємо наступні види робіт:

 • заміна південного та північного мостів;
 • перепрошивка BIOS;
 • відновлення ланцюгів живлення;
 • налагодження функціонування відеокарти, шлейфів, портів, мультиконтроллерів і ін. При необхідності - їх заміна;
 • видалення наслідків впливу рідин, механічних пошкоджень мікросхем.

Іноді ремонт материнських плат ПК нераціональний, оскільки елемент не підлягає відновленню. У цьому випадку важливо знайти відповідний до конфігурації комп'ютера елемент (оригінальний або аналогічний). У цьому користувачу також допоможе фахівець VOLL, який підбере оптимальний за ціною і технічними параметрами варіант, а потім встановить запчастина і проведе тестування всіх функцій ПК.

1066
0
26.11.2021 09:55
Коментарі
Залишити коментар