text_header2
0 товаров
0грн

Відновлення даних з HDD

Жорсткий диск має ключове значення для роботи ПК та ноутбука. Найчастіше саме на ньому зберігається основна маса даних та встановлених програм. Тому їхня втрата через поломку або несправність вінчестера може призвести до серйозних проблем. Якщо виникла така ситуація, то знадобиться відновлення видалених даних з HDD.

Відновлення видалених даних із HDD

Несправність жорсткого диска може статися з різних причин. Наприклад, через збій у роботі плати управління або пошкодження всередині герметичної камери. Незалежно від причини знадобиться професійне відновлення даних. Наші фахівці володіють усіма необхідними навичками та здатні вирішити вашу проблему.

Ми можемо:

  • відновити дані на жорсткому диску, втрачені внаслідок переустановки операційної системи;
  • застосовувати спеціальні технології адаптивного читання боротьби з порушенням цілісності поверхні вінчестера;
  • замінити HDD та адаптувати його до вашого комп'ютера або ноутбука;
  • використовувати спеціальні програми для обходу заблокованих паролем дисків.

У разі необхідності повернути втрачені дані з вінчестера, провести копіювання та інші операції, пов'язані з HDD, звертайтесь до нашої компанії. Ми усвідомлюємо серйозність проблеми, тому ставимося до лагодження з усією відповідальністю.

Чому краще звертатися до команди фахівців

Відновлення даних з жорсткого диска – трудомістка задача, яка потребує певних знань та вмінь. Тому якщо ви помітили будь-які проблеми з некоректним зчитуванням інформації з вінчестера або інші збої в роботі, то не ускладнюйте завдання. Будь-які спроби відремонтувати все самостійно, навіть за порадами з Інтернету, вірогідно призведуть до того, що диск ще швидше вийде з ладу. І наслідки стануть уже незворотними.

Зверніть увагу! Чим скоріше власник техніки або директор компанії звернеться до професіоналів, тим більше шансів на вдале та швидке відновлення даних з диска.

Переваги відновлення від VOLL

Спеціалісти нашої компанії з усією відповідальністю ставляться до проблем. Вони детально аналізують причину їх виникнення, проводять резервні копіювання, нормалізують роботу вінчестера, захищають дані та відновлюють їх у максимально можливому обсязі.

Ефективність компанії VOLL обумовлена:

високим професіоналізмом співробітників;

відповідального підходу до будь-якої поставленої задачі;

якісним технічним оснащенням працівників новітньою апаратурою та інноваційними ПЗ.

Якщо існує хоч найменший шанс відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска, то фахівці VOLL впораються з цим завданням на відмінно.

Щоб отримати якісне офісне обслуговування комп'ютерів, замовте наші послуги телефоном або залиште заявку на сайті.

відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.

Вартість відновлення видалених даних із жорсткого диска

Ціна багато в чому залежить від:

  • виду вінчестера;
  • обсягу втраченої інформації;
  • стану HDD;
  • тривалості відновлення.

Через це кінцева вартість стане відомою лише після закінчення всіх робіт.

Часті питання
Як можна відновити видалені дані на HDD?

Відновлення даних з HDD Drive потребує наявності спеціалізованих програм та певних знань. Однак безкоштовні програми, що є в Інтернеті, здатні повернути лише нещодавно видалені файли. Фахівці ж користуються більш професійними та потужними платними програмами. Шанс відновлення даних з вінта у цьому випадку дуже високий.

Чому не варто самостійно відновлювати дані з HDD?

Будь-яке невміле втручання може призвести до посилення ситуації та незворотного видалення файлів. Тоді вже навіть майстри не зможуть досягти повного відновлення даних HDD.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
Вас також може зацікавити
Відновлення даних із флешки
Відновлення даних із флешки

Flash-носії використовуються практично кожен день. Завдяки компактності та місткості на флешку можна завантажити велику кількість інформації – важливих документів, програм, пам'ятних фотографій або відео.

Детальніше
Відновлення видалених файлів на сервері
Відновлення видалених файлів на сервері

Відновлення видалених даних на сервері може знадобитися як приватним користувачам, так і цілим компаніям. У якості сервера може виступати спеціалізований комп'ютер або класичний ПК для роботи в офісі. Його основне призначення – обробляти та зберігати інформацію. При втраті даних на сервері в компані

Детальніше
Відновлення даних із карти пам'яті
Відновлення даних із карти пам'яті

Карти пам'яті є на всіх сучасних пристроях. І чим воно простіше, тим менша ймовірність поломки. Співробітникам компанії VOLL часто доводиться стикатися з відновленням картки пам'яті. Цей трудомісткий процес потребує особливих знань, обладнання та техніки.

Детальніше
Відновлення даних з HDD
Відновлення даних з HDD

Жорсткий диск має ключове значення для роботи ПК та ноутбука. Найчастіше саме на ньому зберігається основна маса даних та встановлених програм. Тому їхня втрата через поломку або несправність вінчестера може призвести до серйозних проблем. Якщо виникла така ситуація, то знадобиться відновлення видал

Детальніше