text_header2
0 товаров
0грн

Відновлення видалених файлів на сервері

Відновлення видалених даних на сервері може знадобитися як приватним користувачам, так і цілим компаніям. У якості сервера може виступати спеціалізований комп'ютер або класичний ПК для роботи в офісі. Його основне призначення – обробляти та зберігати інформацію. При втраті даних на сервері в компанії миттєво починається простій та фінансові втрати.

Відновлення видалених файлів із сервера

Відновлення даних може знадобитися після зламування сервера, системних збоїв або вірусних атак у SAN СХД, RAID-масивах, SATA-дисках, NAS. Наша компанія володіє необхідним обладнанням, знаннями та досвідом, щоб виконати всі необхідні процедури.

Ми можемо:

 • відновити роботу сервера, нормалізувати роботу всіх функцій;
 • відновити файл-сервера та дані, які були втрачені;
 • відновити інформацію із зруйнованих DFS;
 • відновити сервери програм, DNS, веб-сервери.

Якщо вам необхідно повернути видалені або втрачені файли з сервера, провести резервне копіювання та багато іншого – звертайтесь до нашої компанії! Ми розуміємо терміновість та важливість цієї проблеми, а тому діємо негайно.

Наші фахівці відновлять все швидко та якісно

Фахівці компанії VOLL забезпечують швидке та якісне відновлення видалених даних із сервера. Для цього ми:

 • займаємося первинним обстеженням та з'ясовуємо причину збою, наявність резервних копій, особливості ПЗ та обладнання;
 • робимо резервне копіювання даних, щоб можна було потім повернутися до вихідної точки;
 • відновлюємо інформацію в мінімальному обсязі на час проведення робіт (це потрібно, щоб бізнес міг і надалі працювати);
 • повертаємо дані у максимально можливому обсязі;
 • нормалізуємо всі функції системи.

Важно! Важливо! Ми наполегливо рекомендуємо зробити резервне копіювання та зашифрувати дані. Це необхідно на випадок, якщо сервер повторно вийде з ладу, чи відбудеться вірусна атака або інформацію вкрадуть. Так робота бізнесу не зупиниться, а ошуканець не зможе скористатися даними.

ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше

Переваги відновлення даних із сервера від VOLL

Звернутися до нашої компанії VOLL варто, тому що ми:

 • маємо високий рівень професіоналізму;
 • підходимо до всього з відповідальністю;
 • забезпечені відмінним технічним обладнанням.

Ми беремося лише за реальні завдання та не даємо марних надій. Якщо відновити дані з сервера можливо, наша команда обов'язково впорається з цим!

Щоб замовити IT послуги, зв'яжіться з нами по телефону або заповніть заявку на сайті. Ми передзвонимо, уточнимо деякі деталі і відразу приступимо до роботи.

Вартість відновлення видалених даних із сервера

Ціна на те, щоб відновити файл на сервері, варіюється. Все залежить від виду ресурсу, обсягу інформації та тривалості роботи. Тому підсумкову вартість можна розрахувати лише після виконання всіх завдань.

Часті питання
Як можна відновити видалені файли із сервера?

Відновлення видалених даних із сервера відбувається за допомогою спеціальних програм. У вільному доступі є звичайні програми, які допоможуть повернути інформацію, яка зникла відносно недавно. Фахівці ж користуються особливими платними програмами. Вони потужніші і дозволяють відновити давно видалені об'ємні файли.

Чому не варто самому відновлювати дані із сервера?

Зараз є безліч різних серверних платформ, які вимагають знання програмного та апаратного забезпечення. Тому самостійно відновити інформацію, якщо ви не фахівець у цій галузі, дуже складно. Найчастіше подібні дії призводять до того, що дані, які можна було відновити, повністю руйнуються.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.