text_header2
0 товаров
0грн

Відновлення даних з SSD

SSD вважаються найбільш надійними накопичувачами інформації через відсутність рухомих деталей. Завдяки цьому вони найчастіше використовуються як зберігачі операційної системи, встановлених програм та файлів. Однак будь-яка помилка користувача, занесення вірусу, випадкове форматування або вихід із ладу ОС призводить до втрати інформації. Що, у свою чергу, загрожує серйозними проблемами як власнику ПК, так і цілій компанії. Тому доведеться вдатися до відновлення даних із SSD.

Відновлення видалених даних з SSD

Твердотільні накопичувачі, хоч і рідко, але також зазнають збоїв. Найчастіше несправності виникають із низки причин:

  • механічні пошкодження після падіння, ударів чи стрибків напруги;
  • фізичне зношування;
  • вірусні атаки;
  • програмні збої;
  • невміле форматування диска.

У будь-якому випадку знадобиться відновлення даних. Виконати його набагато складніше, ніж, наприклад, у механічних накопичувачів. Адже при видаленні файлів із SSD використовується особлива команда, що очищає простір диска фізично. Однак якщо вона не була використана, то співробітники нашої компанії здатні відновити дані з диска SSD.

Фахівці відновлять дані швидко та якісно

Ми гарантуємо швидке та якісне повернення втрачених файлів з SSD накопичувача. Для цього працівники:

  • визначають причину поломки;
  • враховують усі особливості комп'ютера та ноутбука;
  • проводять резервне копіювання файлів, щоб захистити дані;
  • відновлюють контент у максимально можливому обсязі;
  • нормалізують роботу ОС.

Зверніть увагу! Щоб уникнути подальших проблем із відновленням файлів, ми радимо періодично проводити очищення диска, перевіряти систему через антивірусне програмне забезпечення та робити резервні копіювання на додаткові накопичувачі.

Чому варто замовити відновлення від VOLL

Якщо у вас виникли проблеми з доступом до даних, звертайтесь до нашої компанії. VOLL слід вибирати, тому що співробітники компанії:

є висококваліфікованими фахівцями;

підходять до виконання будь-якого завдання з максимальною відповідальністю;

мають якісне технічне обладнання.

Ми не даємо нашим клієнтам марних надій і не виставляємо їм надхмарні суми за найпростіші операції. Якщо співробітникам під силу відновити SSD диск, вони обов'язково впораються з виконанням завдання.

Якщо вам цікавий IT аутсорсинг, зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на офіційній сторінці компанії VOLL. Після уточнення всіх деталей ми оперативно розпочнемо роботу.

відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.

Вартість відновлення видалених даних з SSD

Кінцева ціна на відновлення даних з SSD залежить від трьох факторів: тривалості роботи, обсягу втрачених файлів та типу накопичувача. Тож перед початком операції вам озвучать попередню вартість. Підсумкова буде відома після завершення роботи.

Часті питання
Як можна відновити видалені дані на SSD?

Відновити видалені SSD-файли можна за допомогою спеціалізованих програм. Вони бувають як безкоштовними, і платними. Однак програми допомагають не завжди: у деяких випадках видалення має незворотний характер. Наприклад, якщо при видаленні було використано команду Trim.

Чому не варто самостійно відновлювати дані з SSD?

Самостійні спроби полагодити диск можуть призвести до ще більших проблем, після яких повноціннийе ремонт стане практично нездійсненним. Особливо якщо людина нічого не розуміє в комп'ютерах. Тому радимо звернутися до фахівців нашої компанії, які, оцінивши поломку та збій, зможуть відновити інформацію з SSD.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
Вас також може зацікавити
Відновлення даних із флешки
Відновлення даних із флешки

Flash-носії використовуються практично кожен день. Завдяки компактності та місткості на флешку можна завантажити велику кількість інформації – важливих документів, програм, пам'ятних фотографій або відео.

Детальніше
Відновлення видалених файлів на сервері
Відновлення видалених файлів на сервері

Відновлення видалених даних на сервері може знадобитися як приватним користувачам, так і цілим компаніям. У якості сервера може виступати спеціалізований комп'ютер або класичний ПК для роботи в офісі. Його основне призначення – обробляти та зберігати інформацію. При втраті даних на сервері в компані

Детальніше
Відновлення даних із карти пам'яті
Відновлення даних із карти пам'яті

Карти пам'яті є на всіх сучасних пристроях. І чим воно простіше, тим менша ймовірність поломки. Співробітникам компанії VOLL часто доводиться стикатися з відновленням картки пам'яті. Цей трудомісткий процес потребує особливих знань, обладнання та техніки.

Детальніше
Відновлення даних з HDD
Відновлення даних з HDD

Жорсткий диск має ключове значення для роботи ПК та ноутбука. Найчастіше саме на ньому зберігається основна маса даних та встановлених програм. Тому їхня втрата через поломку або несправність вінчестера може призвести до серйозних проблем. Якщо виникла така ситуація, то знадобиться відновлення видал

Детальніше