text_header2
0 товаров
0грн

Відновлення даних із флешки

Flash-носії використовуються практично кожен день. Завдяки компактності та місткості на флешку можна завантажити велику кількість інформації – важливих документів, програм, пам'ятних фотографій або відео.

Але пристрій часто виходить з ладу, тому що має чутливість до різних впливів. Тому доводиться займатися відновленням даних на флешці.

Відновлення видалених даних із флешки

Відновлення даних на флешці – це кропіткий та складний процес. Можливість отримання повного обсягу інформації залежить від виду поломки:

  • фізичного: це пошкодження ззовні, носій можна впустити, зачепити або випадково роздавити, найчастіше ремонт неможливий, тому якщо внутрішні доріжки плати електроніки не розірвані, інформація просто переноситься на іншу флешку;
  • апаратного: це відбувається через збій у роботі електроніки, флешка може не визначатися некоректно або не з'являтися на екрані взагалі.

Зверніть увагу! У разі фізичних несправностей відновлення даних можливе не завжди. Якщо пошкоджено мікросхему пам'яті, нічого зробити не вийде.

Процес відновлення завжди починається з аналізу ситуації та виявлення проблем. Після цього фахівці знаходять рішення - може знадобитися перенесення даних на інший носій, зчитування мікросхеми пам'яті відновлення даних з флешки або використання інших способів.

Краще звернутися до команди фахівців

Для відновлення даних із флешки після форматування або іншої неполадки потрібна наявність знань та спеціального програмного забезпечення. Крім того, будь-які маніпуляції можуть призвести до остаточної втрати інформації.

Тому краще одразу звертатися до фахівців. У нашій компанії не лише просканують флешку, виявлять неполадки та усунуть їх. Ми також даємо поради, які допоможуть надалі уникнути подібних ситуацій із поломкою носіїв.

Наші фахівці рекомендують зробити резервне копіювання та захистити дані за допомогою шифрування. Так інформацією не зможуть скористатися треті особи.

Плюси відновлення даних від VOLL

Співробітники компанії швидко та якісно вирішують будь-які завдання та зможуть відновити дані з флешки та інших носіїв. Така ефективність роботи можлива завдяки:

хорошому технічному забезпеченню: у нас є все необхідне для вирішення проблем з носіями інформації;

високому професіоналізму персоналу: спеціалісти мають великий досвід роботи у ІТ сфері;

відповідальному підходу до кожного клієнта: ми завжди даємо гарантії, а якщо відновити інформацію неможливо – говоримо про це одразу і не припускає.

Отримати IT обслуговування у нашій компанії дуже просто! Достатньо заповнити заявку на сайті або зв'язатися з менеджерами за телефоном. Вони дадуть відповіді на всі питання, скажуть приблизну вартість і терміни виконання завдань.

відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.

Вартість відновлення видалених даних із флешки

Ціна на відновлення видалених даних із флешки залежить від складності виконання завдання та обсягу робіт. Тому, після завершення всіх процедур, ми розраховуємо точну вартість.

Часті питання
Як можна відновити видалені дані на флешці?

Відновлення даних на флешці потребує наявності особливих знань, техніки та обладнання. Фахівці використовують спеціальні платні програми, яких немає у вільному доступі.

Чому не варто самому відновити дані з флешки?

При самостійному відновленні даних із флешки є ризик зробити ситуацію ще гіршою. У такому разі повернути інформацію не вдасться. Тому необхідно відразу віддавати все до рук фахівців, щоб відновити від 90% і більше необхідних даних.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
Вас також може зацікавити
Відновлення даних із флешки
Відновлення даних із флешки

Flash-носії використовуються практично кожен день. Завдяки компактності та місткості на флешку можна завантажити велику кількість інформації – важливих документів, програм, пам'ятних фотографій або відео.

Детальніше
Відновлення видалених файлів на сервері
Відновлення видалених файлів на сервері

Відновлення видалених даних на сервері може знадобитися як приватним користувачам, так і цілим компаніям. У якості сервера може виступати спеціалізований комп'ютер або класичний ПК для роботи в офісі. Його основне призначення – обробляти та зберігати інформацію. При втраті даних на сервері в компані

Детальніше
Відновлення даних із карти пам'яті
Відновлення даних із карти пам'яті

Карти пам'яті є на всіх сучасних пристроях. І чим воно простіше, тим менша ймовірність поломки. Співробітникам компанії VOLL часто доводиться стикатися з відновленням картки пам'яті. Цей трудомісткий процес потребує особливих знань, обладнання та техніки.

Детальніше
Відновлення даних з HDD
Відновлення даних з HDD

Жорсткий диск має ключове значення для роботи ПК та ноутбука. Найчастіше саме на ньому зберігається основна маса даних та встановлених програм. Тому їхня втрата через поломку або несправність вінчестера може призвести до серйозних проблем. Якщо виникла така ситуація, то знадобиться відновлення видал

Детальніше