Блог

Блог

Створення мультизавантажувальної флешки за допомогою WinSetupFromUSB

Початківцям-користувачам не завжди просто розібратися як користуватися WinSetupFromUSB, і вони обирають для створення завантажувальної флешки інший, можливо більш простий, але найчастіше менш функціональний варіант. Саме для них і призначена ця базова інструкція.

Продовжити

Як завантажити Visual C ++ Redistributable 2008-2019

Якщо при запуску деяких ігр або програм на комп'ютері з'являється повідомлення про неможливість запуску, це може свідчити про відсутність необхідних файлів DLL, а отже Вам стане до нагоди інформація про завантаження поширюваних пакетів Microsoft Visual C ++Redistributable.

Продовжити

Як зайти в безпечний режим Windows 10

Безпечний режим Windows 10 може бути корисний при вирішенні найрізноманітніших проблем з комп'ютером: для видалення вірусів, виправлення помилок драйверів, в тому числі викликають синій екран смерті, скидання пароля Windows 10 або активації облікового запису адміністратора, запуску відновлення системи з точки відновлення.

Продовжити

Як увімкнути переклад сторінки в Google Chrome

Докладно про те, як включити автоматичний переклад в Google Chrome: як для всіх невідомих мов, так і для тих, для яких перед цим пропозицію перекладу було відхилено.

Продовжити

Як перевірити жорсткий диск на помилки

Якщо ви вирішили перевірити жорсткий диск, то далі для вас огляд найпопулярніших безкоштовних програм для перевірки жорсткого диска, коротко про їхні можливості і корисна додаткова інформація.

Продовжити

Кращі емулятори Android на Windows

В цій статті розглянемо безкоштовні емулятори Android для ПК і ноутбуків Windows (10, 8 і 7), що це і навіщо може знадобитись.

Продовжити

Як виправити самовільне відкриття браузера з рекламою

Одна з поширених сьогодні проблем, викликаних шкідливим ПЗ коли браузер відкривається сам по собі, показуючи, як правило рекламу (або сторінку з помилкою).

Продовжити

Як заблокувати сайт

Цілком можливо, що у вас, як у відповідальних батьків (а може і з інших причин) виникла необхідність заблокувати сайт або відразу кілька сайтів від перегляду в браузері на домашньому комп'ютері або на інших пристроях.

Продовжити

Як дізнатися швидкість інтернету

При підозрі, що швидкість інтернету нижче, ніж та, яка заявлена в тарифі провайдера, або в інших випадках, будь-який користувач може самостійно перевірити це.

Продовжити

Налаштування локальної мережі LAN між комп'ютерами Windows 10, 8 і 7

У цьому керівництві докладно розглянемо, як створити локальну мережу між комп'ютерами з будь-якої з останніх версій ОС Windows, включаючи Windows 10 і 8, а також відкрити доступ до файлів і папок по локальній мережі.

Продовжити

Як підключити телевізор до комп'ютера

Якщо ви часто дивитеся фільми, що зберігаються на жорсткому диску, граєте в ігри, хочете використовувати телевізор як другий монітор, або хочете іншим чином розширити функціонал вашого телевізора, то доречним буде підключення комп'ютера чи ноутбука до вашого телевізора. Для більшості сучасних моделей телевізорів це не проблема, а дуже зручна можливість.

Продовжити

Як перевірити швидкість SSD

Якщо після придбання твердотільного накопичувача вам захотілося дізнатися, наскільки він швидкий, зробити це можна за допомогою простих безкоштовних програм, що дозволяють перевірити швидкість SSD диска.

Продовжити

Як відключити диспетчер задач в Windows 10, 8.1 и Windows 7

Не знаю, з якою метою вам може це знадобитися, але при бажанні ви можете використовувати різні методи відключення диспетчера завдань (заборона запуску) з тим, щоб користувач не міг його відкрити.

Продовжити

Як заборонити запуск програми в Windows 10, 8.1 і Windows 7

Якщо у вас виникла необхідність заборони запуску певних програм в Windows, ви можете зробити це за допомогою редактора реєстру або редактора локальної групової політики (останнє є тільки в Професійної, Корпоративної і Максимальної редакціях).

Продовжити

Як відключити клавішу Windows

Якщо з якоїсь причини вам потрібно відключити клавішу Windows на клавіатурі, зробити це досить просто: за допомогою редактора реєстру Windows 10, 8 або Windows 7, або ж використовуючи безкоштовну програму для перепризначення клавіш

Продовжити

Samsung Flow — підключення смартфонів Galaxy до Windows 10

Samsung Flow — офіційний додаток для смартфонів Samsung Galaxy, що дозволяє підключити ваш мобільний пристрій до комп'ютера або ноутбука з Windows 10 по Wi-Fi або Bluetooth для можливості передачі файлів між ПК і телефоном, отримання і відправки

Продовжити

Як змінити файл hosts

У деяких ситуаціях може знадобитися змінити файл hosts в Windows 10, 8.1 або Windows 7. Іноді причина тому - віруси і шкідливі програми, що вносять зміни в hosts, через що не виходить зайти на певні сайти, а іноді ви і самі можете захотіти відредагувати

Продовжити

Як заблокувати Windows 10 через Інтернет

Не всі знають, але на комп'ютерах, ноутбуках і планшетах з Windows 10 є функція пошуку пристрою через Інтернет і віддаленого блокування комп'ютера, аналогічна тій, що присутня в смартфонах.

Продовжити

Як змінити шрифт Windows 10

За замовчуванням в Windows 10 для всіх системних елементів використовується шрифт Segoe UI і користувачеві не надані можливості для зміни цього. Проте, змінити шрифт Windows 10 для всієї системи або для окремих елементів

Продовжити

Як дізнатися скільки ядер у процесора

Якщо з якоїсь причини у вас виникли сумніви з приводу кількості ядер CPU або просто здолала цікавість, в цій інструкції докладно про те, як дізнатися скільки ядер процесора на вашому комп'ютері декількома способами.

Продовжити

Що робити, якщо не працює тачпад на ноутбуці?

Можна підключити мишу. Але краще розібратися в причинах і повернути працездатність тачпаду.

Продовжити

Помилка 0xc000021a в Windows 10 - як виправити

Одна з поширених помилок в Windows 10 - синій екран «На вашому ПК виникла проблема, і його необхідно перезавантажити» із зазначенням коду зупинки 0xc000021a.

Продовжити

Як прискорити ноутбук

Якщо ваш ноутбук працює повільніше, ніж хотілося б, це може бути викликано різними причинами, які в цілому зводяться до апаратних і програмних. Залежно від конкретного сценарію

Продовжити

Як відключити зарезервоване сховище Windows 10

В останній версії Windows 10 з'явилася нова особливість - зарезервоване сховище, що віднімає 7 Гб місця на системному розділі диска, що не для кожного може бути зручним, особливо при нестачі вільного простору на диску C.

Продовжити

Неможливо знайти камеру, код помилки 0xA00F4244 в Windows 10 - як виправити?

Іноді, запустивши додаток «Камера» в Windows 10 ви можете отримати повідомлення про помилку: «Не вдається знайти камеру.

Продовжити

Як дізнатися ємність батареї ноутбука в Windows 10

Якщо з тією чи іншою метою вам потрібно дізнатися вихідну і поточну ємність акумуляторної батареї ноутбука, зробити це можна кількома способами

Продовжити

Де зберігаються шпалери на робочий стіл і екрану блокування Windows 10

Після того, як кілька людей в коментарях до різних статей на сайті написали про те, що роблять скріншоти вподобаних шпалер робочого столу з тих, що доступні в Windows 10 за замовчуванням

Продовжити

Як відключити службу Windows 10

Відключення служби в Windows 10 звичайно не найскладніше завдання і може бути виконане за допомогою інтерфейсу управління службами services.msc.

Продовжити

Як відкотити драйвер в Windows 10

Іноді після установки нових версій драйверів обладнання - відеокарти, системних пристроїв, звукової плати, ви можете зіткнутися з тим, що воно починає працювати неправильно.

Продовжити

Як включити темну тему провідника Windows 10

Операційні системи, браузери та інші програми обзаводяться темною темою оформлення, серед них і стандартний файловий менеджер Windows.

Продовжити

Як відключити захисник Windows

Захисник Windows (або Windows Defender) - вбудований в останні версії ОС антивірус від Microsoft - Windows 10 і 8 (8.1). Він працює за замовчуванням, поки ви не встановите будь-який сторонній антивірус

Продовжити

Як увійти в iCloud з комп'ютера

Якщо вам потрібно увійти в iCloud з комп'ютера або ноутбука з Windows 10 - 7 або іншою операційною системою, ви можете зробити це кількома способами: онлайн або за допомогою програми iCloud

Продовжити

Як скинути Windows 10 або автоматична переустановка ОС

У цій інструкції про те, як скинути Windows 10 на заводські настройки, скинути, відкат в початковий стан, або, інакше, автоматичну переустановку Windows 10 на комп'ютері або ноутбуці.

Продовжити

Як змінити папку завантажень в Google Chrome

По умолчанию, браузер Google Chrome использует системную папку загрузок для файлов, которые вы скачиваете из Интернета, по умолчанию располагающуюся

Продовжити

Як дізнатися скільки оперативної пам'яті на комп'ютері

Якщо вам потрібно дізнатися, скільки оперативної пам'яті (RAM) встановлено на вашому комп'ютері або ноутбуці, а також отримати додаткову інформацію про неї

Продовжити

Як відновити закладки Google Chrome

У разі, якщо ви видалили потрібні вам закладки в Google Chrome тим чи іншим чином, в деяких випадках при вдалому збігу обставин можливо їх відновлення. На жаль, не завжди, але спробувати варто.

Продовжити

Флешка пише диск захищений від запису

Перепрошую за заголовок, але саме так ставлять питання, коли при діях з USB флешкою або SD картою пам'яті Windows повідомляє про помилку «Диск призначений лише для читання.

Продовжити

Постійно підключається і відключається USB пристрій в Windows - як з'ясувати причину і виправити

При підключенні або відключенні USB пристроїв Windows 10, 8.1 і Windows 7 відтворює звук, і деякі користувачі стикаються з тим, що звук підключення і відключення USB з'являється постійно, при цьому не ясно, що це за пристрій.

Продовжити

Немає підключення до Інтернету, захищене в Windows 10 - як виправити

При підключенні до Wi-Fi мережі в Windows 10 ви можете зіткнутися з тим, що підключення відбувається успішно, але сайти не відкриваються (але, в рідкісних випадках, можуть і відкриватися)

Продовжити

Масове перейменування файлів в Windows

Рано чи пізно майже кожен користувач стикається з тим, що йому потрібно виконати масове перейменування групи файлів: іноді завдання просте - наприклад, потрібно дати їм імена з номерами по порядку, іноді - більш складна: наприклад, потрібно змінити імена групи файлів таким чином

Продовжити

Захист від вірусів і загроз і брандмауер - як відключити повідомлення в Windows 10

Якщо, налаштовуючи Windows 10, ви відключали Захисник Windows, фільтр SmartScreen або відповідні служби, а іноді і просто після установки стороннього антивіруса, ви можете зіткнутися з регулярними повідомленнями

Продовжити

Як прибрати пароль при вході в Windows 10

В інструкції описано кілька способів прибрати пароль при вході в Windows 10 при включенні комп'ютера, а також окремо при виході з режиму сну.

Продовжити

Як змінити розширення екрану Windows 10

У цій інструкції покроково описано способи змінити розширення екрана в Windows 10, а також представлені рішення можливих проблем, що мають відношення до вирішення

Продовжити

Як дізнатися ключ продукту Windows 10

Відразу після виходу нової ОС, всі стали цікавитися, як дізнатися ключ встановленою Windows 10, хоча в більшості випадків він не потрібний.

Продовжити

Комп'ютер не бачить телефон через USB - чому і як виправити

Якщо ви зіткнулися з тим, що телефон не підключається через USB, тобто комп'ютер його не бачить для передачі файлів, а відбувається лише зарядка, при цьому звук підключення програється, в цій інструкції - докладно про те, як це виправити

Продовжити

Як відключити брандмауер Windows 10

У цій інструкції про те, як відключити брандмауер Windows 10 в параметрах безпеки системи, в панелі управління або за допомогою командного рядка, відключити службу Брандмауер Захисника Windows і повідомлення

Продовжити

Установка Windows 10 з флешки

У цій покроковій інструкції докладно описано, як встановити Windows 10 з USB флешки на комп'ютер або ноутбук. Керівництво підійде і в тих випадках, коли чиста установка ОС здійснюється з диска DVD...

Продовжити

Завантажувальна флешка Windows 10

У цій покрокової інструкції докладно про те, як створити завантажувальну флешку Windows 10 різними способами. Втім, способи не особливо змінилися в порівнянні з попередньою версією операційної системи: так само, як і раніше, нічого складного в цьому завданні немає, за винятком, хіба що можливих нюансів, пов'язаних із завантаженням EFI і Legacy в деяких випадках.

Продовжити

Віддалене управління комп'ютером NoMachine

На сайті вже публікувалися огляди різних платних і безкоштовних програм для віддаленого управління комп'ютером (віддаленого робочого столу) і для різних операційних систем.

Продовжити

Будильник на комп'ютері і ноутбуку Windows 10

Якщо для тих чи інших завдань вам потрібно поставити будильник на комп'ютері або ноутбуці з Windows 10, зробити це можна як за допомогою вбудованих засобів системи, так і за допомогою сторонніх програм-будильників. При цьому можливо і автоматичне пробудження з режиму сну або глибокого сну.

Продовжити

Google Chrome навантажує процесор - що робити

Багато користувачів помічають, що Chrome вантажить процесор, що виражається у великому відсотку навантаження CPU (ЦП), іноді на все 100 відсотків, в диспетчері завдань, шумі вентиляторів, гальмах в роботі системи. Зазвичай, в цьому звинувачують сам браузер, але частіше справа не в браузері як такому.

Продовжити

Прибираємо банер з браузера або здійснюємо його видалення із системи

Дуже часта проблема багатьох користувачів, які звертаються в ремонт комп'ютерів - з'являється на всіх сторінках браузера рекламний банер

Продовжити

Створення мультизавантажувальної флешки

Давайте розглянемо створення мультизавантажувальної флешки.

Продовжити

Створення завантажувальної флешки Windows 7

Завантажувальна флешка Windows 7 - найзручніший і дешевий спосіб встановити операційну систему на комп'ютер.

Продовжити

Перевстановлення Windows на ноутбуці

Іноді потрібно перевстановити Windows в зв'язку з різними причинами.

Продовжити

Що робити при появі помилки модуля ntdll.dll

Іноді при запуску різних програм в 64-бітових версіях Windows 7 і, можливо, Windows 8 може виникнути помилка ntdll.dll.

Продовжити

Як виправити помилку unarc.dll

Відбуватись це може як на Windows 10, так і в 8, в Windows 7 і навіть в Windows XP.

Продовжити

Помилка kernel32.dll в Windows

Помилки в бібліотеці kernel32.dll бувають у вигляді різних повідомлень.

Продовжити

Помилка hal.dll

Помилки hal.dll, бувають у всіх версіях Windows: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 і Windows 8.

Продовжити

Як зробити знімок екрана

Проаналізувавши статистику пошукових систем, можна сказати що, питання про те, як зробити скріншот екрану задається користувачами дуже часто. Давайте розглянемо детально, як можна зробити скріншот в Windows 7 і 8, на Android і iOS, а також в Mac OS X

Продовжити

Як вимкути брандмауер Windows

Іноді трапляється так, що користувачеві потрібно відключити брандмауер, вбудований в Windows, однак він не знає, як це зробити. Хоча завдання дуже проста.

Продовжити

Що таке синій екран смерті Windows

Синій екран смерті в Windows (BSOD) - один з помилок в операційній системі Windows. Більше того, це досить серйозна загроза, яка заважає нормальній роботі комп'ютера.

Продовжити

Що робити, якщо ви бачите помилку NTLDR is missing, замість Windows

Часто, при ремонті комп'ютерів, виникає наступна проблема: після включення комп'ютера, система Windows не запускається і, на екрані комп'ютера з'являється повідомлення: NTLDR is missing, і рекомендація натиснути Ctrl, Alt, Del.

Продовжити

Установка програм Windows 8

Магазин додатків в Windows 8 потрібен для завантаження нових програм для інтерфейсу Metro. Ідея магазину схожа до App Store і Play Market для пристроїв Apple і Google Android. У цій статті йтиметься про те, як знайти, скачати і встановити додатки, а також оновлювати їх або видаляти при необхідності.

Продовжити

Установка Windows 8 з флешки

У цій інструкції буде розглянуто три способи створення завантажувальної флешки для установки Windows 8 у випадках, якщо є:

Продовжити

Установка Windows 7 з флешки

Підключаємо флешку до комп'ютера і запускаємо командний рядок від імені адміністратора, після того як флешка буде підключена до комп'ютеру.

Продовжити

Установка Office 2013

Варто зайти на сайт Microsoft, перше, що ми побачимо - пропозиція спробувати Office 365 для дому розширений.

Продовжити

Не працює звук

Не працюючий звук після установки Windows 7 або Windows 8 - досить часта проблема, з якою звертаються користувачі.

Продовжити

Не запускаються ярлики і програми

У більшості випадків проблема пов'язана з збоєм в асоціаціях файлів Windows 7, 8 або Windows 10, які легко виправити.

Продовжити

Як полагодити помилку BOOTMGR is missing

Проблема, що виникає при завантаженні Windows 7 (швидше за все, Windows 8 також не захищена від цього) - повідомлення BOOTMGR is missing.

Продовжити

Гарячі клавіші Windows

Більшість користувачів знають про такі комбінації, як: скопіювати-вставити, але існує безліч інших, які теж можуть знайти своє застосування.

Продовжити