text_header2
0 товаров
0грн

Разовий виїзд системного адміністратора

У разі якщо в компанії немає штатного системного адміністратора - то це може стати проблемою. Тому в таких випадках послуга «разовий виїзд системного адміністратора» буде дуже корисною. Допомогти в усуненні проблеми, зробити всі необхідні настройки, також надати консультації щодо вдосконалення IT інфраструктури, що підвищують ефективність роботи - це ті питання, які ми із задоволенням допоможемо Вам вирішити. На вашу дзвінку або заявці на сайті, системний адміністратор в Києві може виїхати до вас одноразово, якщо потрібна термінова настройка техніки, усунення неполадок.

Які послуги виконує системний адміністратор в Києві:
 • Діагностика і виявлення несправностей в апаратної частини
 • Діагностика і виявлення помилок настройки програмного забезпечення
 • Пропозиція по оптимальному варіанту ремонту/усунення проблем
 • Виконання робіт
 • Звітність.

Вигідніше вважається черговий системний адміністратор в Києві. В обов'язки співробітника, закріпленого за вашою компанією, входить постійний контроль комп'ютерної системи, профілактичні огляди сервера, всіх комплектуючих. При виборі ІТ-аутсорсингу від VOLL, ви можете бути спокійні за швидкодію всіх комп'ютерів, не турбується про ефективність робочого процесу співробітників. Тому якщо вам потрібний системний адміністратор по Києву, телефонуйте або залишайте заявку на сайті. Ми гарантовано допоможемо вам вирішити будь-які проблеми, пов'язані з маленькими або великими ІТ системами.

Що може знадобитися?
Виїзд комп'ютерного
майстра по Києву
Безкоштовно
Первісна діагностика (до 1 години)
У разі відмови від подальшої
роботи, діагностика оплачується
в розмірі 400 грн
Безкоштовно
Допомога системного адміністратора
У вартість послуги входить діагностика
і виявлення несправностей або помилок настройки ПО
, пропозиція ремонту/усунення проблем,
виконання робіт, звітність.
від 400 грн
Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Переваги закріпленого за Вашою компанією системного адміністратора

Системний адміністратор, закріплений за системою вашої компанії, знає її специфіку та в будь-який момент може усунути несправність та негаразди. Сисадмін запропонує кращі способи оптимізації комп'ютерної системи, оскільки завжди в курсі всіх технічних новинок. Фахівці нашої компанії - професіонали своєї справи, мають в арсеналі великий набір професійних інструментів та ПО.


Послуги чергового фахівця більш вигідні у фінансовому плані, ніж прийом на роботу штатного співробітника.

ЕТАПИ РОБОТИ
 1. Заявка
  через сайт
 2. Виявлення
  проблеми
 3. Установка ПЗ,
  усунення несправностей
 4. Навчання
  співробітників
 5. Задоволений
  клієнт
НАШІ ПЕРЕВАГИ
Оперативне
проведення робіт з
високою якістю
Гарантія
виконаної
роботи
Спілкуємося
зрозумілою для
користувача мовою
Безкоштовна
консультація
Завжди
привітні
майстра
відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
Вибираючи послуги компанії VOLL, ви отримуєте:
 • Максимально оперативне проведення робіт з високим рівнем якості
 • Гарантія виконаної роботи
 • Можливість замовити комплексне сервісне обслуговування
 • Використання тільки висококласного обладнання
 • Завжди привітні майстри

Щоб забезпечити ефективну роботу комп'ютерної системи, вибирайте послуги професійного системного адміністратора, від компанії VOLL

ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше