text_header2
0 товаров
0грн

IP-телефонія для офісу

Найбільш затребуваною IP-телефонії в офісі залишається в сфері торгівлі, для фірм сфери послуг, компаній, що розробляють сайти та стратегії інтернет маркетингу. Якщо вам необхідно провести налаштування IP-телефонії в офісі Києва, вам допоможуть фахівці компанії VOLL. У команді працюють професіонали, з багаторічним досвідом роботи в даній сфері.

Налаштування IP-ТЕЛЕФОНІЇ ДЛЯ ОФІСУ
 • З'ясування потреб клієнта
 • Проектування схеми проходження дзвінка
 • Налаштування сервера IP-телефонії
 • Підключення телефонів співробітників
 • Написання інструкцій та навчання колективу
Що може знадобитися?
Заявка по телефону або через сайт,
короткий опис завдань
Безкоштовно
Підготовка пропозиції
та узгодження цін
Безкоштовно
Проектування схеми проходження дзвінка,
настройка сервера IP-телефонііподключеніе телефонів
співробітників, написання інструкцій і навчання колективу
від 5000 грн
Мрієте про IP-телефонії в офісі?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Вигода використання IP-телефонії для вашого бізнесу:
 • Захист внутрішніх переговорів
 • Безкоштовна внутрішній зв'язок
 • Підвищення ефективності співробітників
 • Поліпшення якості обслуговування клієнтів
 • Економія на зовнішніх дзвінках
 • Запобігання неприємних дзвінків.
Основні відмінності IP телефонії в Україні

Для встановлення обладнання потрібно мінімум монтажних робіт. Для підключення телефонів не потрібно прокладати кабелі, тому, всі роботи в приміщенні зведені до мінімуму. Основні налаштування IP телефонії виконуються протягом декількох годин, для великих компаній термін може збільшитися до одного дня.

Універсальність - мережа IP-телефонії легко змінюється. Якщо ваша компанія розвивається бурхливими темпами, потрібно додати нові номери, це легко зробити, за допомогою простого підключення нових телефонів та/або додавання шлюзів.

IP-телефонія в Києві може використовуватися по всьому світу. Якщо ви зміните офіс, щось не втратите всі телефонні номери, оскільки вони не прив'язані до певного місця. Навіть якщо ви зміните місто (всяке може бути), номери, закріплені за вашою компанією, залишаться за вами.

ПРИКЛАДИ ВИКОРИСТАННЯ IP-ТЕЛЕФОНІЇ
Часті переїзди
офісу, коли необхідно
зберегти номер
Немає можливості
підключити звичайну
міську лінію
Потреба відповідати
на дзвінки клієнтів в
офісі і з дому
ЕТАПИ РОБОТИ
 1. Заявка
  через сайт
 2. Визначення
  потреб
 3. Підключення
  IP-телефонії
 4. Навчання
  співробітників
 5. Задоволений
  клієнт
НАШІ ПЕРЕВАГИ
Гнучкі ціни та вигідні
тарифні
пропозиції
Ми використовуємо тільки
маршрути з найвищим
якістю зв'язку
Безкоштовні дзвінки
всередині мережі, економте
на зв'язку
Доступ до свого
корпоративному номеру
з будь-якої точки світу
Безпека і
конфіденційність
ваших розмов
відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!

Використання віртуальної мережі для філій компанії. Ця особливість дозволяє заощадити на корпоративного зв'язку, забезпечує спілкування віддалених співробітників, працівників, які перебувають у відрядженнях. Керівництву не доведеться виділяти додаткові фінанси на оплату поповнення або нові телефони.

Усередині корпоративної мережі дзвінки можна здійснювати з комп'ютера, і не витрачати фінанси на покупку і підключення IP телефонів. Для розширення ефективності вашої компанії, можливе налаштування додаткових сервісів такі як CRM сістема і облік дзвінків.

Ми можемо організувати високий рівень безпеки мережі та захист від прослуховування, за умови правильних налаштувань.

Цифровий зв'язок розширює спектр можливостей комунікації - співробітники можуть проводити конференції, наради, швидко перенаправляти дзвінки необхідним абонентам. Всі ці дії суттєво економлять час, а отже, підвищують продуктивність. Цифрова система спрощує управління даними - можна встановлювати ліміти витрат коштів, обмеження на з'єднання з різними абонентами.

Вибираючи послуги компанії VOLL, яка яка займається абонентським обслуговуванням комп'ютерів, ви отримуєте:
 • Оперативне виконання замовлення
 • Гарантія на встановлене обладнання та роботу
 • Використання тільки якісних комплектуючих
 • Установка і настройка IP-телефонії в офісах і подальше абонентське обслуговування.

Недолік у IP-телефонії тільки один - складності в налагодженні мережі. Але ці клопоти беруть на себе співробітники компанії VOLL. Оскільки всі дані передаються через інтернет, важливо забезпечити безпеку. Ми гарантуємо не тільки точні налаштування, відповідно до особливостей вашого бізнесу, а й високий рівень захисту.

Наша компанія забезпечує швидке виконання робіт, функціонування цифрового зв'язку, стабільно та без перебоїв.

ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше