text_header2
0 товаров
0грн

Відновлення даних

Незважаючи на високий рівень захисту інформації, що підтримується сучасними гаджетами, технікою, відновлення даних – часто проблема, з якою стикаються користувачі. Важливий файл, папка, зображення можуть бути видалені випадково або втрачені у разі пошкодження, раптового виходу пристрою з ладу, вірусної атаки і т.д. У цьому випадку можна спробувати вирішити завдання самотужки, скориставшись пропонованими в Інтернеті програмами, додатками, що надаються на платній або безоплатній основі.

Їхні можливості та ресурси досить обмежені. Крім того, не маючи достатнього досвіду, знань легко втратити й ті документи, які б спочатку могли бути відновлені. Якщо важливість та обсяги втраченої інформації справді великі, за вирішенням проблеми варто звернутися до професіоналів.

Компанія VOLL займається відновленням даних, розбираючись із ситуаціями практично будь-якої складності. Наші спеціалісти мають досвід роботи з різними моделями комп'ютерів, ноутбуків, зовнішніх накопичувачів, типів операційних систем.

Відновлення даних
Відновлення даних із жорсткого диска (HDD)

Зважаючи на те, що цей елемент має ключове значення для роботи ПК, ноутбука, і на ньому зберігається основна маса інформації, її втрата може обернутися серйозними неприємностями для власника.Найчастіше вона може статися з таких причин:

Пошкодження усередині герметичної камери. У цьому випадку відновлення даних із жорсткого диска потребує створення спеціальних умов у приміщенні.

Порушення цілісності поверхні HDD. Тут використовуються спеціальні технології адаптивного читання.

Збій у роботі плати управління. Вимагає її заміни та адаптації до наявної конфігурації ПК чи ноутбука.

Блокування HDD паролем. Передбачає використання спеціальних програм його обходу.

Переустановка операційної системи, під час якої всі файли стираються. Щоб відновити дані з жорсткого диска, виконується процедура копіювання наявних файлів, які можуть містити частину або всю загублену інформацію.

Відновлення даних із жорсткого диска (HDD)
Відновлення з SSD
Відновлення з SSD

Твердотільний накопичувач користується більшим попитом, ніж HDD, оскільки має розширені можливості при компактних розмірах і порівняно більш високої стійкості до механічного впливу. Однак і він схильний до збоїв у роботі з ряду причин:

Пошкодження цілісності внаслідок падіння, удару, стрибків напруги

Фізичне зношування осередків пам'яті;

Програмні збої;

Неграмотне форматування

Виконати відновлення даних з SSD найчастіше складніше, ніж з жорсткого диска, оскільки при видаленні контенту задіюється спеціальна команда TRIM. Вона очищає простір накопичувача фізично. Однак, якщо вона не була застосована, фахівці VOLL у більшості випадків зможуть повернути втрачені документи, застосувавши спеціальну апаратуру та технології.

Відновлення даних із флешки

Для зберігання інформації Flash-носії використовуються повсюдно завдяки їхній компактності в поєднанні з місткістю. При цьому пристрій досить чутливий до будь-якого роду впливу.

 

Щоб здійснити відновлення даних з флешки, необхідна копітка робота зі складною в доступі мікросхемою, детальний аналіз зчитаної інформації з метою відтворення її логічної структури.

>Відновлення даних із флешки
Відновлення даних із картки пам'яті (SD)
Відновлення даних із картки пам'яті (SD)

Найчастіше цей пристрій, впроваджений у смартфон, може містити не менше корисної інформації ніж HDD ПК. Тому при виявленні будь-яких відхилень у його роботі варто звернутися до фахівця.

 

Щоб відновити дані з картки пам'яті, залежно від специфіки проблеми (механічні пошкодження або збої в роботі програмного забезпечення) застосовуються спеціальні реанімаційні утиліти або апаратне втручання.

Відновлення даних із сервера

Серверами можуть бути класичні стаціонарні комп'ютери в офісі або спеціальні пристрої. Вони зберігають дані та забезпечують доступ до них із віддалених клієнтських систем. При будь-якій неполадці відбувається простій у роботі та фінансові втрати. Тому важливо звернутися по допомогу до фахівця. Він встановить причину поломки, налаштує роботу сервера та поверне інформацію.

 

Відновлення даних може знадобитися як приватній особі, так і компанії. Залежно від виду неполадки (механічні, збої у системі, вірусні атаки, зломи) знадобиться заміна деталей або використання спеціальних програм для відновлення даних.

Восстановление данных с сервера
ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше
Чому варто звернутися до компанії VOLL

Наші фахівці працюють з усіма перерахованими типами накопичувачів, в більшості випадків вирішуючи проблему з втратою файлів. Висока ефективність нашої роботи зумовлена такими факторами:

01

Високий професіоналізм працівників.

У нас працюють виключно досвідчені, компетентні спеціалісти.

02

Відмінне технічне обладнання.

Ми маємо спеціалізовану апаратуру, інструменти, ПЗ для реалізації сучасних інноваційних технологій.

03

Відповідальний підхід.

Ми не даємо марних обіцянок. Якщо відновлення даних після форматування або пошкодження пристрою в принципі можливе, ми зможемо впоратися з цим завданням.

відгуки
Віталій Генеральний директор

Рішення звернутися до аутсорсингової компанії виникло в період кризи 2008 року, тоді щоб якось зберегти бізнес доводилося економити по максимуму, на жаль. VOLL запропонували найбільш підходящу ціну на той момент, були сумніви в якості робіт, але насправді за перший місяць було зроблено для моєї компанії дуже багато корисних речей, проблем з технікою в офісі стало на порядок менше, а ті що виникали вирішувалися швидко і кваліфіковано . У підсумку ми і заощадили бюджети і підвищили рівень роботи ІТ відділу, що насправді рідкість. Пізніше разом з хлопцями впровадили на виробництві систему відеоспостереження, а недавно замовив редизайн сайту в VOLL WebStudio!

Олександр СЕО

Працюємо з VOLL вже більше 7-ми років, за цей час успішно вирішувалися завдання щодо оновлення техніки, встановлення операційних систем, налаштування різного офісного обладнання. Компанію можу рекомендувати як надійного партнера! Якщо Вам потрібно щоб у Вас не було проблем з комп`ютерами, принтерами та іншим обладнанням супровід - це найкраще рішення!

Євген Директор

Звернулися з завданням допомогти в переїзді на новий офіс, демонтувати обладнання, встановити на новому місці, підключити комп`ютери всіх співробітників, налаштувати принтери / сканери і все інше. Хлопці роботу виконали на відмінно, все зроблено швидко і якісно, ​​простій роботи офісу вийшов всього 1 день (припускав, що включатись будемо 2-3 дня, у нас 18 робочих місць ...). Після переїзду підписав договір на 1 місяць супроводу - щоб так сказати все «доналаштувати» і перевірити. Співпрацюємо вже 3-й рік на щомісячному супроводі, проблем в роботі техніки немає, всі питання колективу по ІТ вирішуються швидко, мені як директору це важливо!

Денис Сазонов

Щоб не наймати на постійну роботу сисадміна, компанія вирішила звернутися до фірми, яка спеціалізується на обслуговуванні комп`ютерів в офісі. Вони приїхали до нас і зробили все по вищому розряду. Необхідно було привести системи комп`ютерів в порядок і розібратися з проводами. Хлопці зробили все швидко.

Іраїда Лівановіч

Користуємося послугами компанії VOLL для обслуговування офісних комп`ютерів і корпоративної мережі. Хлопці завжди на зв`язку, швидко приїжджають. Контролюють роботу серверів, збоїв практично немає.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
Вас також може зацікавити
Відновлення даних із флешки
Відновлення даних із флешки

Flash-носії використовуються практично кожен день. Завдяки компактності та місткості на флешку можна завантажити велику кількість інформації – важливих документів, програм, пам'ятних фотографій або відео.

Детальніше
Відновлення видалених файлів на сервері
Відновлення видалених файлів на сервері

Відновлення видалених даних на сервері може знадобитися як приватним користувачам, так і цілим компаніям. У якості сервера може виступати спеціалізований комп'ютер або класичний ПК для роботи в офісі. Його основне призначення – обробляти та зберігати інформацію. При втраті даних на сервері в компані

Детальніше
Відновлення даних із карти пам'яті
Відновлення даних із карти пам'яті

Карти пам'яті є на всіх сучасних пристроях. І чим воно простіше, тим менша ймовірність поломки. Співробітникам компанії VOLL часто доводиться стикатися з відновленням картки пам'яті. Цей трудомісткий процес потребує особливих знань, обладнання та техніки.

Детальніше
Відновлення даних з HDD
Відновлення даних з HDD

Жорсткий диск має ключове значення для роботи ПК та ноутбука. Найчастіше саме на ньому зберігається основна маса даних та встановлених програм. Тому їхня втрата через поломку або несправність вінчестера може призвести до серйозних проблем. Якщо виникла така ситуація, то знадобиться відновлення видал

Детальніше