text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт ноутбуків Toshiba

Ремонт ноутбуків Toshiba
245
0
18.05.2022 14:02

Японська техніка є одним із лідерів ринку у всьому світі. Затребувана вона і в Україні, особливо якщо говорити про лептопи всесвітньо відомого виробника Тошиба. Вони вважаються лідерами за показниками надійності, продуктивності серед техніки, представленої в середньому ціновому сегменті. Хоча така послуга, як ремонт ноутбуків Toshiba, користується попитом у сервісних центрах.

Це пов'язано швидше не із заводським шлюбом, а з причинами, які не залежать від виробника.

Ремонт ноутбуків Toshiba

У чому причина поломки ноутбука

У переважній більшості випадків виникнення несправностей пов'язані з неналежною експлуатацією. Тут причиною може стати:

 • Нерегулярне обслуговування. Несвоєчасне чищення системи охолодження може призвести до того, що знадобиться серйозний ремонт ноутбука Тошиба, наприклад, заміна материнської плати.
 • Випадкове пошкодження внаслідок удару, падіння, впливу води чи іншої рідини.
 • Неправильне встановлення. Постійне розміщення лептопу на м'яких поверхнях (ковдрах, подушках диванів) призводить до перегріву ключових елементів.

Крім того, окремі моделі та серії мають характерні слабкі місця. Наприклад, ремонт ноутбуків Toshiba Satellite часто потрібний через виходу з експлуатації відеокарти.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Які поломки ноутбуків Тошиба усуваємо

Кваліфіковані спеціалісти компанії VOLL беруться за вирішення задач різного ступеня складності від очищення жорсткого диска до заміни процесора. Найбільш затребуваними у списку наших послуг є:

 • Ремонт акумулятора ноутбука Toshiba. Цей елемент не вважається довговічним у техніці більшості брендів і найчастіше першим потребує заміни. Це не виняток і для пристроїв марки Тошиба;
 • Заміна окремих кнопок або всієї клавіатури. В ході інтенсивної експлуатації окремі клавіші стираються і потребують заміни. Якщо ж лептоп по необережності залили рідиною, відновити клавіатуру здебільшого не вдається. Залежно від бажання клієнта є можливість її заміни на оригінальну або оптимально відповідний недорогий аналог;
 • В відновлення матриці. Такий ремонт ноутбуків Тошиба потрібний, коли виникають проблеми із зображенням після пошкодження екрана;
 • Заміна блоку живлення, роз'ємів;
 • Ремонт материнської плати, заміна окремих мостів;
 • Про чищення вентилятора, внутрішніх поверхонь, заміна термопасти і т.д.

Також до наших послуг входить модернізація комп'ютерної техніки, встановлення нового ПЗ, захист від вірусних атак.

Заміна екрану ноутбука Toshiba

Як відбувається процес ремонту

У нашій компанії ремонт ноутбуків може проводитися не тільки в нашому офісі, але з виїздом до клієнта. У деяких випадках поломку можна усунути безпосередньо на місці, що суттєво економить час. Якщо ж потрібен ремонт ноутбука Toshiba із заміною елементів, майстер відвозить техніку, тому що необхідно підібрати та замовити комплектуючі.

Роботу ми прагнемо виконати якомога оперативніше, розуміючи, що відсутність лептопа може гальмувати виконання клієнтом робочих обов'язків. На всі послуги надається гарантія.

Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Переваги роботи з VOLL

 • Високий рівень професіоналізму у роботі. Його ми змогли досягти завдяки наявності штату знаючих, досвідчених співробітників, а також сучасному технічному оснащенню для проведення діагностики та усунення збоїв у програмному та апаратному забезпеченні.
 • Доступна ціна на ремонт ноутбуків Тошиба. Прайс на наші послуги є гранично доступним для клієнтів, є однією з ключових конкурентних переваг нашої компанії.
 • Розгалужена мережа постачальників комплектуючих для комп'ютерної техніки, що дозволяє нам за доступними цінами та в найкоротші терміни отримувати оригінальні запчастини для лептопів будь-яких марок, а також якісні аналоги.
 • Відмінний сервіс. Ми завжди знаходимося на зв'язку і готові допомогти кожному, хто звернувся, надати консультацію. Комфорт клієнта для нас у пріоритеті.

Виконати ремонт ноутбука Toshiba ми можемо як для приватної, так і юридичної особи. До наших послуг входить комплексне обслуговування комп'ютерної техніки, інформаційних мереж офісу, магазину або іншої організації на підставі договору.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
245
0
18.05.2022 14:02
Коментарі
Залишити коментар