text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт блоків живлення ноутбука

Ремонт блоків живлення ноутбука
1324
0
26.11.2021 09:07

Своєчасно виконати ремонт блоку живлення ноутбука означає запобігти масу проблем, які можуть виникнути з дорогими, чутливими до перепадів напруги елементами аж до їх виходу з ладу. В результаті власник техніки зможе уникнути значних витрат. На відміну від більшості механізмів портативного пристрою даний елемент знаходиться на видноті, що створює у користувача оманливе відчуття того, що його можна полагодити самостійно. Однак модуль має складну конструкцію, що включає мікросхеми, конденсатори, контролер і т.д.

Перш ніж проводити ремонт блоків живлення ноутбука власними силами, не маючи належного досвіду, навичок, важливо зрозуміти, наскільки важливий цей елемент для безперебійного функціонування техніки. Він виконує дві основні задачі:

ремонт блоків живлення для ноутбука

 • заряд батареї після багатогодинної автономної роботи;
 • перетворення змінного струму 220 В в постійний, безпечний для компонентів пристрою. Зазвичай цей рівень становить 19 В.

Внаслідок неграмотного усунення неполадок структура мікросхем модуля може бути порушена, через що техніка отримає занадто високу напругу, що з великою ймовірністю спровокує коротке замикання. У зв'язку з цим ремонт блоку живлення для ноутбука варто довірити професіоналам.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Основні причини несправностей

Багатьом з них можна запобігти, якщо акуратно і правильно експлуатувати техніку:

 1. Механічні пошкодження кабелю, що виникають в результаті постійного перекручування, здавлювання, згинання, різкого висмикування вилки з розетки.
 2. Перепади напруги в мережі. Боротися з ними можна шляхом установки різних стабілізаторів, перетворювачів.
 3. Проблеми з роботою батареї, яка спотворює сигнали електричного кола, створюючи надмірне навантаження на адаптер.
 4. Неякісні комплектуючі, які застосовують при складанні виробники з мета зниження собівартості готових виробів.

ремонт блоків живлення для ноутбука

Про те що потрібен ремонт блока живлення для ноутбука можна дізнатися за наступними «симптомами»:

 • занадто висока температура поверхні модуля, що перевищує звичайний стан;
 • раптове відключення техніки;
 • відсутність можливості запуску при наявності підключення до електрики;
 • зміна параметрів роботи адаптера при зміні положення тіла;
 • збільшення часу заряду батареї.

Кожен з цих симптомів неприпустимо ігнорувати, так як нестабільне функціонування даного елемента безпосередньо позначається на безпеці техніки.

Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Діагностика пристрою перед ремонтом блоку живлення для ноутбука

З огляду на те, скільки коштує ремонт блоку живлення ноутбука, користувач може в деяких випадках сам визначити тип поломки. Для цього необхідно звернути увагу на індикатор, наявний на корпусі будь-якої моделі. Можливі два варіанти:

 1. Індикатор безперервно горить при підключенні до техніки. Це свідчить про те, що проблема полягає в пошкодженні кабелю. Воно може бути помітно зовні або перебувати на прихованій від очей ділянці під оболонкою.
 2. Індикатор горить, коли вилка встромлена в розетку, але тьмяніє при включенні кабелю в роз'єм портативного пристрою. Тут причиною поломки є конденсатори, які потребують заміни.

У будь-якому випадку після діагностики необхідно звернутися в спеціалізовану організацію.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!

Професійний ремонт блоку живлення ноутбука в Києві

Довірити таку відповідальну ділянку необхідно кваліфікованим досвідченим фахівцям, які працюють в компанії VOLL. Вони не з чуток знають особливості функціонування пристроїв різних марок, модифікацій, тому зможуть швидко виявити причину несправності й усунути її, якщо це можливо. У разі якщо буде потрібна заміна адаптера, наші співробітники зможуть підібрати оригінальний елемент або не менш якісний аналог за більш низькою вартістю. Ми піклуємося в першу чергу про вигоду клієнта, пропонуючи оптимальні варіанти вирішення задачі відновлення нормального функціонування техніки.

Працювати з компанією VOLL не тільки вигідно, але і комфортно. При необхідності майстер сам виїде на місце і проведе комплексну діагностику, щоб переконатися в тому, що причина проблеми криється саме в адаптері. Ці послуги не входять в кінцеву вартість виконаного замовлення.

Наші фахівці виконують всі види робіт, в т.ч. ремонт універсального блоку живлення для ноутбука. Впевненість в позитивному результаті у клієнта формує не тільки висока кваліфікація майстра, але і гарантія, яку він представляє на надані послуги. VOLL працює з організаціями та приватними особами, надаючи комплексне обслуговування техніки на постійній основі. В цьому випадку з компанією полягає офіційний договір, який гарантує виконання нами взятих на себе зобов'язань.

1324
0
26.11.2021 09:07
Коментарі
Залишити коментар