text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт Apple Macbook

Ремонт Apple Macbook
705
0
17.05.2022 13:41

Комп'ютерна техніка компанії Apple, що користується заслуженою популярністю, є зразком, еталоном високої якості, продуктивності, потужності, довговічності, функціональності. Незважаючи на те, що вона представлена в преміум-сегменті ринку та відрізняється досить високою ціною, попит на неї неухильно зростає. Тому ремонт ноутбуків Apple - це також потрібна послуга в сервісних центрах.

Ремонт Apple Macbook

У чому причина поломки ноутбука Apple

Враховуючи справді високу якість лептопів бренду, говорити про заводський брак не доводиться. Всі елементи пристрою надійні та безвідмовні у роботі, але за умови грамотної експлуатації. Переважна більшість випадків, у яких потрібен ремонт ноутбуків Епл, пов'язані не із внутрішніми, а із зовнішніми факторами. Основні серед них:

 1. Неакуратне звернення. Нетбук - досить крихкий пристрій, який можна сильно пошкодити при падінні, випадковому ударі. Найчастіше його заливають рідиною, забувають усередині предмети, які після закриття кришки деформують екран.
 2. Стрибки напруги в мережі. Можуть вивести з ладу навіть найнадійнішу техніку. Захиститись від них можна, встановивши стабілізатор напруги.

 3. Неграмотна експлуатація. Найчастіше ремонт Макбука потрібен через перегрівання, викликане неправильною установкою, при якій перекриваються вентиляційні отвори. Якщо пристрій постійно підключено до мережі, скорочується термін служби акумулятора.
 4. Несвоєчасне обслуговування. Відсутність регулярних чисток внутрішніх елементів неминуче призводить до перегріву.
Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Які поломки Макбуків усуваємо

Компанія VOLL виконує ремонт ноутбуків Apple різного ступеня складності. Завдяки наявності сучасного технічного обладнання та штату кваліфікованих фахівців ми маємо можливість братися за вирішення найскладніших завдань та відновлювати техніку, що отримала серйозні пошкодження. До наших послуг входить широкий перелік завдань:

 • Ремонт зарядного пристрою Макбука. Якщо лептоп перестав приймати заряд, проблема, швидше за все, в мережевому адаптері або кабелі. Замінити їх або припаяти контакти, що відійшли, не складе труднощів;
 • В відновлення після попадання на корпус вологи. На ремонт залитого Макбука ціна може змінюватись в залежності від ступеня ураження рідиною внутрішніх елементів. Головне, максимально швидко звернутися до нашого сервісного центру, поки процеси корозії остаточно не зруйнували материнську плату;
 • Заміна дисплея. Визначити, скільки коштує ремонт пошкодженого екрану Макбука, можна лише після діагностики. Крім того, ціна визначається залежно від моделі;
 • Вирішення проблем з відеокартою. Зазвичай вони проявляються у вигляді артефактів, темних смуг, пікселів, що біжать, на екрані;
 • Ремонт клавіатури. Може знадобитися через природне зношування або механічне пошкодження, попадання вологи і передбачає заміну окремих клавіш або всього вузла, включаючи топкейс.

Які поломки Макбуків усуваємо

Також до наших послуг входить обслуговування (чистка, заміна термопасти), робота з ПЗ.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Які моделі Macbook беруться у ремонт?

Наші фахівці мають величезний досвід роботи з різними серіями, моделями бренду, тому знають всі особливості їхнього влаштування та функціонування. Вони виконають ремонт Macbook Air, Pro будь-якого року випуску від перших моделей, що з'явилися на українському ринку до техніки, датованої 2020-2021 роками.

Як відбувається процес ремонту

Співпраця з VOLL починається з прийому замовлення телефоном, після чого наш майстер негайно виїжджає до клієнта. У першу чергу проводиться комплексна діагностика, яка дозволяє виявити елемент, що вийшов з ладу, визначити серйозність поломки і можливість відновлення без заміни.

Якщо ремонт ноутбука Apple передбачає встановлення нової деталі замість тої, що вийшла з ладу, це може зайняти кілька днів. Вони знадобляться нашим спеціалістам для пошуку та замовлення відповідних комплектуючих. Їхня вартість, а також ціна роботи та терміни виконання обумовлюються з клієнтом попередньо.

Ми впевнені у професіоналізмі та відповідальності наших спеціалістів, тому надаємо гарантію на виконані роботи, замінені комплектуючі.

Какие запчасти используются при ремонте Apple Macbook

Які запчастини використовуються

Зрозуміло, найкращий варіант заміни – оригінальна деталь. За бажанням клієнта ремонт Apple ноутбука буде виконаний виключно із застосуванням оригінальних комплектуючих. Проте їх вартість на порядок вища за якісні аналоги, які випускають інші виробники. Ми можемо запропонувати своєму клієнту більш доступні за ціною альтернативні варіанти, що не поступаються технічними характеристиками.

Переваги роботи з VOLL

 • Можливість отримання професійних послуг. Ремонт ноутбуків Apple у нашому сервісному центрі виконується кваліфікованими майстрами, що працюють на сучасному обладнанні.
 • Розгалужена мережа постачальників. У них ми можемо замовити будь-яку необхідну запчастину, яка буде доставлена в найкоротший термін.
 • Оперативність. Незалежно від складності поломки, ми прагнемо усунути її протягом декількох днів.
 • Доступні конкурентні ціни.

Наша компанія спеціалізується на ремонті Macbook у Києві для приватних осіб та організацій. Останнім ми готові надати комплексні послуги з обслуговування комп'ютерної техніки та корпоративних інформаційних мереж.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
705
0
17.05.2022 13:41
Коментарі
Залишити коментар