text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт материнської плати ноутбука

Ремонт материнської плати ноутбука
761
0
26.11.2021 10:05

Особливість переносного портативного ПК полягає в тому, що всі елементи максимально компактні, деякі - багатофункціональні. Саме тому ремонт материнської плати ноутбука гранично складний, так як передбачає точкову, ювелірну роботу.

Ремонт материнської плати ноутбука - особливості портативного ПК

На базі цього елемента розташовуються всі найважливіші вузли, механізми, що забезпечують функціонування техніки. При цьому він сам займає мінімум місця усередині корпусу, акумулюючи максимум мікросхем, слотів, портів, підключень. Крім того, материнка гранично чутлива до зовнішнього впливу, тому легко виходить з ладу при неграмотній експлуатації, обслуговуванні.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Найважливіші причини виникнення неполадок

Їх можна умовно розділити дві категорії: пов'язані з безвідповідальною експлуатацією і незалежні від користувача:

Ремонт материнської плати ноутбука - Найважливіші причини виникнення несправностей

 1. Заводський брак. Недотримання нормативів технологічних процесів складання, пайки, застосування неякісних комплектуючих призводить до того, що ремонт материнських плат ноутбука може знадобитися на кілька років раніше, ніж це передбачено заявленим виробником терміном експлуатації.
 2. Перепади напруги в мережі. Виводять з ладу і менш чутливе обладнання. Найчастіше вирішити цю проблему можна, встановивши на вході в будинок, офіс стабілізатор або підключивши до техніки ДБЖ (джерело безперебійного живлення).
 3. Потрапляння рідини на мікросхеми, падіння корпусу, удари по ньому. В цьому випадку не завжди вдається відновити первісний стан, деякі компоненти або вся материнка підлягатимуть заміні.
 4. Якщо неправильно поводитися з вентиляційною системою. Перш за все потрібно правильно розміщувати портативний ПК під час експлуатації, не перекриваючи отвори в корпусі різними предметами. Крім того, необхідно проводити чистку внутрішніх поверхонь, лопастей вентилятора не рідше 1 разу на рік. Важливо розуміти, що на ремонт материнської плати ноутбука ціна набагато вища за вартість своєчасного обслуговування.
 5. Неграмотний апгрейд. Спроби підключити до техніки додаткові модулі, що розширюють функціонал, які не сумісні з програмною і апаратною конфігурацією конкретної моделі.
Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Основні ознаки наявності проблеми

Зрозуміло, діагностику необхідно довіряти тільки досвідченим майстрам. Однак і звичайний користувач повинен вміти розпізнавати «симптоми», які сигналізують про несправності, щоб вчасно звернутися за ремонтом материнської плати на ноутбуці. Найбільш явні відхилення:

Ремонт материнської плати ноутбука - Основні ознаки наявності проблеми

 • складності з запуском пристрою, помилки, що видаються на монітор при завантаженні;
 • нестабільний заряд батареї, коли потрібно багато часу для досягнення 100%, а розрядка відбувається досить швидко;
 • некоректне функціонування тачпада, клавіатури, роз'ємів;
 • раптове відключення або перезавантаження;
 • неможливість включення або вiдтворення синього екрану.

Категорично не рекомендується в разі виявлення цих ознак намагатися виправити ситуацію самостійно, «озброївшись» інструкціями з Інтернету. Це не тільки не допоможе вирішити проблему, а й посилить її, так як материнка безпосередньо пов'язана з більшістю найважливіших механізмів. Неграмотне втручання може пошкодити раніше справні пристрої.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!

Професійний ремонт материнської плати ноутбука в Києві

Отримати допомогу дійсно кваліфікованих, досвідчених IT-фахівців можна в компанії VOLL, яка спеціалізується на обслуговуванні техніки, вирішенні проблем з її функціонуванням незалежно від рівня складності. Ми приймаємо моделі будь-яких представлених на українському ринку виробників і беремося за неполадки різної специфіки.

Професійний ремонт материнської плати ноутбука у Києві

У спектр послуг входять:

 1. Оновлення, перепрошивка, скидання пароля BIOS.
 2. Повторна інсталяція програмного забезпечення ПЗУ.
 3. Реболлінг (видалення старих контактних куль з нанесенням нових).
 4. Заміна мікросхем відеоадаптера, системної логіки, USB, контролерів, кодеків, звукових роз'ємів і т.д.
 5. Ремонт ланцюга живлення материнської плати ноутбука.
 6. Демонтаж всього пристрою і його заміна в разі потреби.

Компанія VOLL співпрацює виключно з перевіреними постачальниками оригінальних запчастин або ліцензованих не поступаються за якістю аналогів. Додаткову впевненість у високому рівні професіоналізму виконання робіт клієнта забезпечує гарантія.

Питання про те, скільки коштує ремонт материнської плати ноутбука, узгоджується з клієнтом відразу після діагностики і визначення ступеня складності проблеми, необхідності заміни будь-яких елементів. Ми не орієнтовані на одержання разової вигоди шляхом виставлення значної суми в рахунку за свої послуги. Наша мета - налагодження взаємовигідної співпраці з клієнтом, коли його повністю влаштовує і ціна, і отриманий результат.

761
0
26.11.2021 10:05
Коментарі
Залишити коментар