text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт ноутбуків Lenovo

Ремонт ноутбуків Lenovo
251
0
20.05.2022 00:31

Техніка китайського виробництва має все більший попит у сучасного споживача. Це пов'язано з тим, що у свою продукцію виробники Піднебесної встановлюють доступні ціни. При цьому обслуговування, ремонт ноутбука Леново потрібне так само часто, як і техніки розкручених європейських, американських брендів.

Технічні характеристики лептопів знаходяться на високому рівні, що у поєднанні зі стильним, продуманим дизайном поставило їх у низку лідерів українського ринку.

Ремонт ноутбуків Lenovo

У чому причина поломки ноутбука Lenovo

У разі виявлення заводського браку потрібний гарантійний ремонт ноутбуків Lenovo, якщо термін дії гарантії ще не минув. Проте практика показує, що 85% поломок відбувається через неграмотну, неакуратну експлуатацію. Новий бук - це максимально тендітна техніка, яку потрібно берегти від:

 • удару, падіння, будь-якого механічного впливу;
 • попадання рідини, особливо на клавіатуру;
 • перегріву. Для цього необхідно розміщувати лептоп на горизонтальній, твердій поверхні. Так вентиляційні отвори залишатимуться відкритими, і охолодження корпусу відбуватиметься у нормальному режимі.

Також ноутбуки Lenovo ремонту можуть потребувати через неналежну роботу внутрішньобудинкових електромереж. Стрибки напруги негативно впливають на роботу техніки, стаючи причиною виходу з ладу зарядних пристроїв, материнської плати тощо.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Як відбувається процес ремонту

Намагатися усунути несправність самостійно, не маючи необхідних знань – не найкраща ідея. Найчастіше її реалізація закінчується покупкою нового пристрою. У результаті дешевше і надійніше звернутися до нас . Компанія VOLL приймає на обслуговування та ремонт ноутбуки Леново будь-яких моделей, з різною специфікою несправностей.

Насамперед наш майстер сам виїжджає до клієнта додому або в офіс. На місці він оглядає техніку, проводить діагностику всіх механізмів. Найчастіше у разі своєчасного звернення досить зробити чищення внутрішніх поверхонь, особливо системи охолодження. Це стандартна дешева процедура.

При виявленні серйозної поломки наш фахівець погоджує з клієнтом вартість ремонту ноутбука, терміни виконання робіт. Якщо потрібна заміна деталей, ми самі підберемо та замовимо необхідні комплектуючі.

Які поломки ноутбуків Леново усуваємо

Які поломки ноутбуків Леново усуваємо

 • Модернізація та ремонт корпусу ноутбука Леново. При необхідності ми встановимо SSD-накопичувач, очистимо пам'ять, відновимо втрачені файли. Також виконаємо заміну кришки, якщо зносилися петлі.
 • Ремонт материнської плати ноутбука Lenovo. Передбачає заміну південного, північного мостів, USB-роз'ємів, звукових, мережевих кодеків тощо. Найчастіше заміна всієї материнки не вимагається, що визначається в процесі діагностики на спеціалізованому устаткуванні.
 • Ремонт батареї ноутбука Леново. Найчастіше досить простих маніпуляцій для повернення акумулятора до життя. Однак в окремих випадках без заміни не обійтися, оскільки батарея є одним із найслабших місць лептопів.
 • Ремонт матриці ноутбука Lenovo. Для відновлення зображення може знадобитися заміна шлейфу або екрана.
Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Переваги роботи з VOLL

Численні позитивні відгуки наших клієнтів свідчать про високий рівень сервісу на ремонт ноутбуків Досягти цього стало можливим завдяки реалізації низки аспектів:

 • високий рівень відповідальності та індивідуальний підхід до клієнта від наших професійних майстрів;
 • оснащення сучасним обладнанням для діагностики техніки, виконання паяльних робіт тощо;
 • подання гарантії з безплатним усуненням проблем під час її дії;
 • консультування клієнтів з питань правильної експлуатації;
 • доступна вартість послуг, гнучка система оплати з можливістю вибору найзручнішого варіанту для клієнта.

Компанія VOLL виконує ремонт ноутбуків від бренду Lenovo як для приватних, так і для юридичних осіб. Організаціям ми можемо запропонувати комплексне обслуговування комп'ютерних мереж на постійній основі після укладання договору.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
251
0
20.05.2022 00:31
Коментарі
Залишити коментар