text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт ноутбуків ASUS

Ремонт ноутбуків ASUS
536
0
20.05.2022 01:42

У компанії VOLL така послуга, як ремонт ноутбуків ASUS максимально затребувана, оскільки ці пристрої мають підвищений попит у споживача. Причина популярності криється у доступній ціні у поєднанні з високою продуктивністю, стильним дизайном. Різноманітність моделей та серій цієї техніки дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якої мети експлуатації:

 • X - стандартна серія, що відрізняється практичністю та функціональністю;
 • VivoBook – лінійка, що характеризується відмінними мультимедійними показниками: звучанням та зображенням;
 • Zenbook – ультратонкий ноутбук ASUS , ремонт якого може знадобитися через неакуратну експлуатацію;
 • Republic of Gamers – геймерські моделі, що мають потужність стаціонарного ПК.

Ремонт ноутбуків ASUS

У чому причина поломки ноутбука ASUS

Високий попит користувачів певною мірою обертається проти них. Виробництво цих пристроїв поставлено на потік, через що збільшується ймовірність похибки при великій кількості вироблених копій. Найчастіше ремонт ноутбуків АСУС потрібний через виявлення заводського браку після закінчення терміну гарантії.

Друга поширена причина поломки – неналежна експлуатація. Найпростіше пошкодити екран, занадто різко закривши кришку або залишивши всередині сторонній предмет. Відеокарта часто згоряє внаслідок навантаження. Збої у роботі материнської плати можуть виникнути внаслідок падіння, потрапляння рідини, перегріву.

Клавіатура вважається слабким місцем лептопів цього виробника, тому ремонт АСУС ноутбуків може знадобитися через її природне зношування.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Як відбувається процес ремонту

У нашій компанії ремонт ноутбуків здійснюється незалежно від моделі, оскільки наші спеціалісти мають великий досвід роботи з різними серіями, знають їхні особливості та нюанси. Насамперед необхідно виявити причину несправності, для чого проводиться повна діагностика пристрою. Іноді той самий «симптом» може свідчити про неполадки у різних вузлах, механізмах.

Нашими майстрами ремонт ноутбука ASUS може здійснюватись безпосередньо на місці без необхідності везти його до нас в офіс. Це можливо, якщо поломка нескладна і швидко усувається. Якщо потрібна заміна будь-якого елемента, ми самі підберемо відповідну для цієї моделі деталь та встановимо її.

На всі виконані роботи надається гарантія.

Поломка петлів ASUS

Які поломки ноутбуків АСУС усуваємо

 • Ремонт кнопок ноутбука Asus. Для цього може знадобитися звичайне чищення, якщо під них потрапили крихти, пил, заміна шлейфу або окремих клавіш. У деяких випадках клавіатура не підлягає відновленню і доведеться змінювати її повністю.
 • Ремонт материнської плати ноутбука Asus. Складне завдання, впоратися з яким зможе лише кваліфікований спеціаліст. Якщо це можливо, наші майстри відновлять материнку, відремонтують північний та південний мости. За необхідності буде виконано заміну всього вузла.
 • Ремонт монітора ноутбука Asus. Наші фахівці виявлять місце дислокації несправності, полагодять або замінять матрицю, її шлейф для отримання ідеального зображення.
 • Ремонт зарядного пристрою ноутбука Asus. Найчастіше причиною відсутності подачі струму на пристрій є вихід із ладу блоку живлення. Наші майстри розберуть зарядку, припаяють контакти, що відійшли. Крім того, перевірять роз'єм живлення, оскільки причина відсутності заряду може бути і в ньому.
 • Ремонт петель ноутбука Asus. З цим завданням, яке вимагає кропіткої роботи, також впораються наші фахівці. Найчастіше її рішення передбачає заміну корпусу техніки.
Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Переваги роботи з VOLL

Співпрацею з нашою компанією досить переважна більшість клієнтів із низки причин:

 • наявність штату кваліфікованих спеціалістів, які відповідально підходять до роботи;
 • можливість отримати весь спектр послуг у одному сервісному центрі. Ми беремося за вирішення завдань різної специфіки та складності;
 • надання гарантії, яка забезпечує впевненість клієнта у ремонті ноутбука ASUS;
 • доступна ціна та чітко сформований прайс, який гарантує прозорість ціноутворення.

Звернення до VOLL – це завжди правильне рішення.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
536
0
20.05.2022 01:42
Коментарі
Залишити коментар