text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт ноутбуків HP

Ремонт ноутбуків HP
455
0
20.05.2022 00:40

Американська компанія Hewlett-Packard має величезний багаторічний досвід із випуску практичної, функціональної комп'ютерної техніки. Тому ремонт ноутбуків HP за гарантією проводиться досить рідко. Ці пристрої поєднують високу продуктивність, тривалий період автономної роботи, стильний дизайн корпусу, сучасне оснащення. Для будь-якої мети від домашнього використання до реалізації складних робочих процесів у модельному ряді бренду знайдеться оптимально підходящий варіант.

Ремонт ноутбуків HP

У чому причина поломки ноутбука HP

Незважаючи на відмінні технічні характеристики, лептопи цієї марки мають низку слабких місць:

 • Схильність до перегріву. Особливо це стосується найсучасніших потужних моделей. Щоб ремонт ноутбуків не був потрібний часто, важливо точно дотримуватися рекомендацій з експлуатації, даних виробником, а також своєчасно обслуговувати техніку в сервісних центрах;
 • Д ефекти графічного адаптера . У разі їхнього прояву може знадобитися складний ремонт ноутбука HP, пов'язаний із заміною відеокарти. Уникнути його можна, не допускаючи перегріву пристрою;
 • Недовговічна батарея. Вона розрахована в середньому на 300 циклів зарядки, яких достатньо не більше ніж на 2-3 роки повноцінної експлуатації. Постійна робота від мережі також не вирішує проблему здебільшого. Ресурс акумулятора зменшується з часом.

За умови грамотної, акуратної експлуатації та регулярного обслуговування ремонт ноутбуків ХП буде потрібний рідше. Однак природне зношування все одно відбуватиметься, вимагаючи заміни елементів, що вийшли з ладу.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Як відбувається процес ремонту

Для усунення будь-яких проблем із технікою варто звернутися до кваліфікованого фахівця. Саме такі професіонали працюють у компанії VOLL. Їхню роботу відрізняє максимально відповідальний підхід до роботи, що дозволяє братися за вирішення завдань будь-якої складності. Великий багаторічний досвід визначає знання нюансів устрою, функціонування різних моделей бренду.

Перш ніж починати ремонт ноутбука HP, майстер проводить детальну діагностику всіх вузлів, механізмів, так як одні і ті ж симптоми можуть свідчити про різні неполадки. У деяких випадках достатньо і стандартного обслуговування: очищення пам'яті, видалення вірусів, очищення від пилу системи охолодження, заміни термопасти.

У складніших ситуаціях, коли діагностика виявила реальну несправність, майстер визначає вартість та термін її усунення. Якщо він влаштовує замовника, техніку забирають до нашого сервісного центру. Після закінчення ремонту ноутбуків НР надається гарантія на виконані роботи та замінені деталі.

Які поломки ноутбуків HP усуваємо

Які поломки ноутбуків HP усуваємо

Серед найбільш характерних для нетбуків Hewlett-Packard варто відзначити:

 • Ремонт кулера ноутбука НР. За умови нерегулярного чищення вентилятор швидко виходить з ладу.
 • Ремонт матриці ноутбука НР. Часто екран ушкоджується внаслідок механічного впливу. Крім матриці, може знадобитися заміна освітлювальних ламп або шлейфу.
 • Ремонт батареї ноутбука НР Pavilion G6 та інших моделей. У більшості випадків продовжити термін служби акумулятора надовго не виходить, і згодом він все одно потребуватиме заміни.
 • Ремонт зарядного пристрою для ноутбука НР. Несправність виникає з вини стрибків напруги в мережі та швидко усувається нашим майстром.
Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Переваги роботи з VOLL

 • Розгалужена мережа надійних постачальників комплектуючих. За бажанням замовника ми встановлюємо як оригінальні деталі, і якісні аналоги;
 • Доступний прайс на всі види робіт;
 • Можливість отримати весь спектр послуг з обслуговування, усунення несправностей в одному місці, що обумовлено наявністю штату співробітників широкого профілю спеціалізації;
 • Високий рівень сервісу. Крім ремонту ноутбука Hewlett-Packard (НР) ми надаємо розгорнуту консультацію з питань правильної експлуатації, під час роботи з технікою клієнта завжди знаходимося на зв'язку.

Співпраця з кожним клієнтом для нас – це прагнення максимального комфорту для нього. Тому ми завжди готові піти назустріч побажанням, запропонувати якомога вигідніший спосіб і форму оплати.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
455
0
20.05.2022 00:40
Коментарі
Залишити коментар