text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт ноутбуків Dell

Ремонт ноутбуків Dell
309
0
20.05.2022 01:18

Лептопи виробництва компанії Dell Technologies не такі популярні та затребувані, як Macbook або ASUS, проте також знайшли свого споживача на українському ринку. Відмінні технічні характеристики у поєднанні з доступною ціною визначають попит на них у покупців із середнім рівнем доходу.

Крім того, ноутбуки Dell в ремонт здають не так часто, як техніку багатьох китайських маловідомих марок, оскільки компанія-виробник має величезний досвід роботи в цій сфері. Лептопи цього бренду відрізняє також різноманітність лінійок, адаптованих як для домашнього застосування, так і для роботи в офісі. Завдяки цьому кожен споживач зможе знайти в асортименті відповідний варіант для себе.

Ремонт ноутбуків Dell

У чому причина поломки ноутбука Dell

Враховуючи високий рівень якості від компанії Dell, ремонт ноутбуків через виявлення заводського браку потрібен рідше. Найчастіше причинами поломки стають:

  • Неакуратна експлуатація. Компактна та мобільна техніка чутлива до будь-яких механічних пошкоджень, впливу вологи. Тому пролитий чай може повністю вивести з ладу клавіатуру, материнську плату, забутий усередині предмет зашкодить екрану, петлям або кришці.
  • Перепади напруги в мережі. Такі стрибки згубні в першу чергу для зарядного пристрою, але може також знадобитися більш серйозний ремонт ноутбук
  • Несвоєчасне обслуговування. Пристрій потребує періодичного чищення внутрішніх механізмів, особливо системи охолодження. Вентилятор забивається пилом, шерстю тварин, ворсом тощо. та перестає справлятися зі своїми функціями, що стає причиною перегріву життєво важливих елементів: відеокарти, материнки та ін.
Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Як відбувається процес ремонту

Якщо на ноутбук Dell гарантійний ремонт вже не поширюється, при виникненні неполадок варто звернутися до спеціалізованої організації зі штатом професійних майстрів. До таких належить компанія VOLL, що має багаторічний досвід роботи в даній сфері. Наші фахівці не з чуток знайомі з особливостями влаштування лептопів цієї марки, знають їхні слабкі місця.

Будь-яка робота з технікою починається з діагностики із застосуванням сучасного обладнання. Після того, як визначено місце дислокації проблеми, майстер обговорює з клієнтом вартість та термін усунення неполадки. У багатьох випадках на ремонт ноутбука Dell може знадобитися лише один день. Якщо необхідно додатково замовляти запчастини, комплектуючі, потрібно кілька днів. У будь-якій ситуації ми прагнемо діяти максимально оперативно, щоб не змушувати клієнта чекати.

Після усунення несправності наша компанія надає гарантію як на ремонт ноутбуків , так і замінені елементи.

Які поломки ноутбуків Делл усуваємо

Які поломки ноутбуків Делл усуваємо

Фахівці VOLL беруться за вирішення проблем будь-якої складності, якщо відновлення техніки в принципі можливе. До переліку наших послуг входить:

  • обслуговування пристрою (чистка системи охолодження, заміна термопасти тощо)
  • ремонт відеокарти ноутбука Dell Якщо графічна плата інтегрована в іншу мікросхему, може знадобитися заміна процесора чи північного моста. Дискретні відеокарти реалізовані у вигляді окремого елемента, тому відремонтувати чи замінити їх набагато простіше;
  • заміна або усунення неполадок в основних елементах: процесорі, материнській платі;
  • заміна роз'ємів мікрофона, навушників, USB;
  • ремонт петель ноутбука Dell, а також відновлення чи заміна кришки, деталей корпусу;
  • чищення жорсткого диска;
  • видалення вірусів та встановлення надійного антивірусного ПЗ тощо.
Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Переваги роботи з VOLL

У нас є все необхідне для вирішення практично будь-яких проблем з технікою: штат професійних, досвідчених майстрів, і суперсучасне технічне оснащення. Одна з ключових переваг – максимально відповідальний, індивідуальний підхід до кожного замовлення. Це дозволяє завжди якісно виконувати свою роботу, йти назустріч побажанням клієнтів.

У плані ціни ноутбука Dell ремонт у компанії VOLL також максимально вигідний, тому що наш прайс радує кожного клієнта доступністю.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!
309
0
20.05.2022 01:18
Коментарі
Залишити коментар