text_header2
0 товаров
0грн

Програмне забезпечення для віддаленої підтримки

Програмне забезпечення для віддаленої підтримки
965
0
10.12.2021

Віддалений доступ – що це таке?


Це технологія, що використовує спеціальні продукти (програми, додатки) для керування всіма функціями одного комп'ютера з іншого з будь-якої точки світу. Для цього між керуючим пристроєм (клієнтом) та контрольованим (сервером) встановлюється зв'язок через Інтернет. Фактично з'являється можливість працювати за серверним ПК, користуючись його файлами, ресурсами, програмами і т.д. У такий спосіб можна керувати роботою кількох пристроїв з одного.


Будь-яка програма для віддаленого доступу до ПК надає низку переваг:


 1. Отримання постійного доступу до необхідної інформації, яка зараз зберігається в пам'яті іншого комп'ютера, гаджета.
 2. Збільшення швидкості вирішення різних проблем, питань.
 3. Зручність. Можливість роботи з дому чи будь-якого іншого місця багато в чому вирішує проблеми із виконанням обов'язків під час карантину, локдауну.


Коли знадобиться віддалена підтримка до ПК


Найчастіше ця технологія використовується фахівцями, які здійснюють it аутсорсинг . Це максимально зручно, тому що дозволяє без виїзду на місце знаходження ПК вирішити практично будь-яку проблему з роботою програмного забезпечення. У разі застосування програми для віддаленого доступу також відсутня необхідність передачі інструкцій для користувача по телефону, оскільки навіть найпростіший алгоритм дій для непрофесійного користувача може бути складним.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Також подібна підтримка необхідна та часто використовується:


 • адміністраторами, які керують орендованими серверами;
 • геймерами, які отримують можливість грати на потужній продуктивній машині з просунутою відеокартою;
 • співробітниками компаній, які працюють над одним проектом із різних локацій тощо.


Продукти для реалізації віддаленого доступу


Сучасний ринок IT-технологій пропонує значну різноманітність продуктів, які дещо відрізняються функціоналом, технічними параметрами, конфігурацією. Нижче наведено топ програм віддаленого доступу.


Віддалений помічник (Microsoft Remote Assistance)


Це стандартна опція Windows, що дозволяє реалізувати технологію без встановлення додаткових програм. Проста та зручна в експлуатації, проте не допускає обміну файлами.Алгоритм дій для сервера


 1. Знайти програму пошуку, ввівши її назву. У контекстному меню виберіть рядок запуску від імені адміністратора.
 2. Клікнути у вікні на команду запрошення. Якщо налаштування ПК не відповідають роботі цієї програми для віддаленого доступу до ПК, натисніть «Виправити».
 3. Визначити спосіб запрошення. Із запропонованих варіантів вибрати збереження запрошення у вигляді файлу. Йому надається будь-яке ім'я і задається папка для зберігання.
 4. Скопіювати пароль, що з'явився після збереження, який відправляється з файлом клієнтському ПК будь-яким зручним способом.
 5. Підтвердити отриманий запит.


Алгоритм дій для клієнта


 1. Відкрити отриманий файл і ввести пароль, після чого відкриється вікно, в якому відображатиметься екран комп'ютера сервера.
 2. Натиснути на верхній панелі вікна кнопку запиту на керування і, отримавши підтвердження, починати роботу.

Перед кожним сеансом генерується унікальний пароль.


Загальний екран у MacOS (Screen Sharing)


Ця програма для підключення до віддаленого робочого стола також входить у функціонал Windows. Її клієнти – користувачі iOS, Android, MacOS. Вона дозволяє отримувати та передавати файли за допомогою буфера. Однак можливості утиліти не передбачають керування серверним ПК, оскільки екран буде заблоковано відразу після з'єднання. Ще один недолік – складність налаштування контрольованого пристрою.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Віддалений робочий стіл ChromeПрограма адаптована для macOS, Windows, Linux, приєднуватися також можна з Android та iOS. Продукт відрізняється зручністю підключення без зайвих складних налаштувань. Працювати з ним можна у двох режимах: доступ або підтримка. За допомогою програми можна приєднуватись до ПК з будь-якого гаджета.


TeamViewerУніверсальна програма для віддаленого доступу, що взаємодіє з Linux, MacOS, Windows, iOS, Android. Користується величезною популярністю завдяки зручному інтерфейсу, простоті використання, розширеному функціоналу, спілкуванню відеозв'язку, в текстовому або голосовому чаті.


Real VNCПідтримує підключення до Windows, Raspberry Pi, Linux, macOS, приєднуватися також можна з iOS, Chrome, Android. Характеризується підвищеними показниками потужності та стабільності в роботі. Надається платно тільки, якщо кількість користувачів перевищує 3 особи, а кількість пристроїв, що беруть участь у сеансі, більше 5-ти.


AnyDeskКросплатформовий інструмент, що підтримує більшість ОС. Це розробник безкоштовна програма для управління іншим комп'ютером, що відрізняється простотою експлуатації і різноманітним функціоналом. AnyDesk реалізує опції обміну файлами, спілкування в аудіо, відеозапису сеансу зв'язку.


Remote UtilitiesПідтримує лише Windows для підключення, дозволяє приєднатися до платформ macOS, Android, Linux, iOS. Реалізує весь функціонал від передачі до спілкування в чатах. Дозволяє безкоштовну участь у сеансі до 10 користувачів.

965
0
10.12.2021
Коментарі
Залишити коментар