text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт відеокарти комп'ютера

Ремонт відеокарти комп'ютера
296
0
26.11.2021 09:17

Користувачеві ПК може знадобитися ремонт відеокарти комп'ютера у випадку, коли материнська плата перестає її сприймати, виникають проблеми з графічною складовою роботи: відсутність зображення, синій екран, темні квадрати, плями, смуги, інші спотворення картинки.

Ремонт відеокарти комп'ютера

Цей найважливіший елемент, що виконує одну з основних функцій - створення зображення, має досить складне влаштування, розібратися в якому зможе тільки професійний досвідчений фахівець. Виконувати ремонт пам'яті відеокарти, системи вентиляції, чіпів і т.д., керуючись інструкціями, взятими з Інтернету, неприпустимо. По-перше, це не допоможе вирішити проблему, по-друге, може остаточно вивести з ладу мікросхеми, які до цього підлягали відновленню.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Види несправностей

Всі помилки, пов'язані з роботою пристрою, можна розділити на дві категорії:

  1. Апаратні. Досить складні несправності, які передбачають застосування спеціальних інструментів, обладнання для усунення, можливо, заміни певних елементів. Найчастіше виникають унаслідок невчасної чистки, обслуговування ПК. У цьому випадку може знадобитися ремонт кулера відеокарти, надмірно засміченого пилом. Також серед поширених причин відзначається механічне пошкодження в результаті удару, падіння корпусу, попадання рідини і т.д.
  2. Програмні. Найбільш прості в усуненні неполадки, пов'язані з некоректною роботою наявного ПО, зараженням вірусами, неправильною установкою драйверів. Допомогти тут може чистка реєстрів, впровадження ефективної антивірусної програми, перевстановлення операційної системи при необхідності.

Ремонт відеокарти комп'ютера апаратні несправності

Якщо поломки другого типу зазвичай «виліковуються» без проблем, то апаратні несправності не завжди можуть бути усунені повною мірою. У деяких випадках майстер замість того, щоб провести ремонт відвалу чіпа відеокарти ціна якого нижче заміни всього пристрою, пропонують непоінформованованому користувачеві дешеві аналоги для установки замість оригінальних деталей. Так економиться час на роботі і заробляються «легкі» гроші. При цьому клієнт отримує ПК, який незабаром знову виявиться в сервісному центрі.

Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Як правильно вибрати майстерню

Щоб не помилитися з вибором фірми, яка візьметься за вирішення проблеми з графічним компонентом ПК, важливо звернути увагу на рівень сервісу, якісне оформлення корпоративного сайту, наявність гарантії і можливість офіційного оформлення співпраці (укладення договору). Всім перерахованим критеріям відповідає компанія VOLL, за час успішної діяльності зайняла гідне місце в своєму сегменті ринку.

майстерня для ремонту відеокарт

У нас на ремонт відеокарти ціна гранично доступна завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта і відповідальному ставленню наших фахівців, які завжди пропонують не більше простий, а максимально вигідний для замовника варіант вирішення завдання.

Рівень професіоналізму наших IT-фахівців дозволяє братися за несправності будь-якої складності. Крім того, вони знайомі з технологічними особливостями різних моделей, модифікацій графічних процесорів, відеочіпів, що дозволяє безпомилково діагностувати помилку, вибрати найбільш підходящий варіант її усунення.

Залишилися питання?
Задайте їх нашому фахівцеві!

Кілька причин для співпраці з VOLL

Крім лояльної цінової політики і професійних майстрів ми можемо запропонувати нашим клієнтам ряд наступних бонусів:

  • високий рівень сервісу. Діагностика та ремонт відеокарти виконуються з виїздом майстра до клієнта, при цьому виявлення проблеми, перевірка комп'ютера проводиться безкоштовно;
  • оперативність. У більшості випадків проблеми з графічної складової ПК вирішуються протягом одного дня на місці. При необхідності заміни компонентів очікування не перевищує декількох днів;
  • якісні комплектуючі. Компанія VOLL налагодила зв'язки з перевіреними, відповідальними постачальниками з широким асортиментом позицій під комп'ютери будь-якої конфігурації;
  • наявність гарантії. Вона надається на всі виконані роботи, замінені деталі;
  • можливість укладення договору. В спектр наших послуг входить комплексне обслуговування організацій і фірм на постійній основі.

IT-фахівці VOLL ремонт відеокарт

IT-фахівці VOLL успішно справляються як з нескладними завданнями, серед яких ремонт вентилятора відеокарти, перепрошивка BIOS, відновлення ланцюгів харчування, заміна пам'яті і т.д., так і зі складними несправностями. До них відноситься відновлення відшарувалися чіпів, які виникають через постійні циклів нагріву / охолодження. Для усунення цієї проблеми може застосовуватися як прогрів, так і перепайка (реболлінг), що вимагає від фахівця точкової, максимально акуратної роботи і застосування високоточного спеціалізованого обладнання.

296
0
26.11.2021 09:17
Коментарі
Залишити коментар