text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт системної плати управління

Ремонт системної плати управління
454
0
26.11.2021 10:21

Переважна частина моніторів сучасних комп'ютерів відноситься до рідкокристалічного типу. Такі пристрої характеризуються високою якістю, чіткістю, яскравістю зображення, а також мінімальною товщиною. Це робить їх надзвичайно вразливими до зовнішнього впливу. Зокрема може знадобитися ремонт системної плати управління, що є мозковим центром і відповідає за виконання основних функцій.

Ремонт системної плати управління

Її мікросхеми перетворюють команди, що надходять від ПК, в цифрові сигнали, які відображаються на екрані у вигляді графічної картинки. Крім того, вона може служити для підключення зовнішніх пристроїв (мікрофона, навушників, колонок і т.д.), функціонування яких також знаходиться під її контролем.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Як визначити, чи потрібен ремонт системної плати управління монітора

Важливо звертати увагу на будь-які зміни в роботі даного пристрою, зокрема:

Ремонт системної плати управління - спотворення у відображенні картинки

  • відсутня або уповільнена реакція на команди (виведення меню, налаштування контрастності, яскравості, інших графічних параметрів);
  • спотворення у відображенні картинки (миготіння, потемніння, двоїння, поява смуг і т.д.);
  • відсутність відгуку на підключення зовнішніх пристроїв в роз'єми монітора.

Ці прояви можуть носити постійний або тимчасовий характер. У будь-якому випадку потрібно звернення до фахівця, оскільки неполадки, що періодично виникають свідчать про наявність несправності в початковій стадії, коли усунути її набагато легше.

Зрозуміло, намагатися виконати ремонт системної плати управління екраном своїми силами - не раціональне рішення. В результаті може знадобитись заміна всього пристрою, що коштує на порядок дорожче звернення до кваліфікованих фахівців.

Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Кому довірити свою техніку

Серед безлічі представлених на ринку фірм, що займаються обслуговуванням, відновленням комп'ютерів, ноутбуків, моніторів, складно знайти сервісні центри з дійсно відповідальним походом до роботи. До числа таких відноситься компанія VOLL. У нашому штаті тільки досвідчені високопрофесійні фахівці, які зможуть швидко, без проблем виконати ремонт плати управління екрану незалежно від складності несправності.

Ремонт системної плати управління - Кому довірити свою техніку

Крім великого досвіду в їх розпорядженні найсучасніше обладнання і інструменти, надійні комплектуючі, які замовляються у перевірених постачальників і мають сертифікати якості.

Одна з найважливіших наших переваг в тому, що ремонт плати управління монітора буде виконано майстром на місці без необхідності перевезення пристрою. За умови досягнення домовленості про подальшу співпрацю діагностика, так само як і виклик, не будуть включені в кінцеву суму. Вартість наших послуг максимально конкурентна і включає надання гарантії.

Компанія VOLL працює як з приватними, так і корпоративними клієнтами. Ми займаємося обслуговуванням на постійній основі офісів невеликих і великих організацій, забезпечуючи безперебійну, злагоджену роботу всієї комп'ютерної системи.

454
0
26.11.2021 10:21
Коментарі
Залишити коментар