text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт ламп підсвічування екрану

Ремонт ламп підсвічування екрану
513
0
26.11.2021 09:44

Власнику комп'ютера ремонт ламп підсвічування екрану може знадобитися в разі виникнення проблем з відображенням картинки при справному функціонуванні решти пристроїв. Ці елементи розташовуються за панеллю дисплея і призначені для освітлення матриці з метою отримання яскравого, гранично чіткого зображення. Їх система складається з 2-3 пар, яких достатньо для виконання основної функції. З ладу вони виходять також попарно.

Ремонт лампи підсвічування монітора - лампа підсвічування

Причинами, через які може знадобитися ремонт ламп підсвічування монітора, є безвідповідальна експлуатація, коли пристрій постійно працює на межі яскравості, вичерпання ресурсу експлуатації, механічні пошкодження в результаті удару, падіння. У деяких випадках елементи виходять з ладу через недотримання технології пайки на заводі, коли екран затухає без будь-якого зовнішнього впливу.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

«Симптоми» виникнення несправності

Найчастіше про необхідність заміни свідчить:

 • помітне зниження рівня яскравості зображення навіть за умови виставлення максимуму в налаштуваннях;
 • часте мерехтіння картинки;
 • темний екран світиться індикатор роботи;
 • переважання рожево-червоного колірного спектра в зображенні.

Найчастіше ремонт ламп підсвічування монітора необхідний, якщо картинку можна побачити тільки під певним кутом, або якщо піднести до дисплея світильник, ліхтарик.

Причини несправності лампи підсвічування монітора

Намагатися вирішити проблему самостійно - погана ідея, адже заміна даного елемента в моніторі або у звичайній люстрі - абсолютно різні речі. При роботі з технікою потрібні спеціальні навички, знання конструкційних особливостей. При безграмотному втручанні можна пошкодити високочутливу матрицю, заміна якої обійдеться недешево.

Також складність виконання робіт полягає в ряді нюансів:

 • максимальна крихкість елементів, чутливість до зовнішнього впливу;
 • необхідність зняття статичної електрики з напругою 1000В зі схеми управління перед тим, як робити ремонт ламп підсвічування екрану;
 • складність в підборі підходящих аналогів на заміну.
Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Якісне та відповідальне обслуговування моніторів

Довірити таку відповідальну роботу, що вимагає ювелірної точності та акуратності, варто майстрам з компанії VOLL, чий професіоналізм дозволяє братися за вирішення завдань будь-якої складності. Вони мають висококласну підготовку і величезний досвід в усуненні несправностей, пов'язаних з будь-яким з механізмів ПК. При цьому співпрацю з нами відрізняє:

 • високий рівень сервісу (безкоштовний виїзд на місце і проведення діагностики);
 • оперативність усунення поломки (проста проблема вирішується в день звернення, більш складна, що вимагає замовлення комплектуючих - протягом 2-3 днів);
 • наявність оригінальних комплектуючих або якісних аналогів;
 • гарантія на всі роботи.

Фахівці компанії VOLL виконають заміну або ремонт ламп підсвічування монітора по гранично доступною ціною - однієї з кращих в Києві. Тому співпраця з нами - це завжди розумне, вигідне рішення.

513
0
26.11.2021 09:44
Коментарі
Залишити коментар