text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт блоку живлення монітора

Ремонт блоку живлення монітора
826
0
26.11.2021 08:56

Більшість користувачів хоча б раз зверталися в сервісний центр за такою послугою як ремонт блоку живлення монітора часто через незадовільну роботу комунальної електромережі, яка характеризується різкими і сильними стрибками напруги. Основне завдання цього елемента полягає в перетворенні змінного струму 220 вольт в постійне значення, яке становить 3,3-12 В. Таким чином, він служить захисним бар'єром, який приймає на себе удар і оберігає інші чутливі компоненти від пошкодження, перегоряння.

види блоків живлення для монітора ремонт

Залежно від конструкції БП можуть бути:

  • зовнішніми, тобто такими, що представляють собою окремий модуль, який під'єднується через шнур. Вони досить стійкі до нестабільної роботи електромережі, проте мають свої слабкі сторони. Найчастіше ремонт зовнішнього блоку живлення монітора пов'язаний з тим, що з ладу виходить кабель, який перекручується, передавлюється в результаті недбалої експлуатації;
  • вбудованими, тобто інтегрованими в плату управління пристрою. Такі моделі максимально чутливі до перепадів напруги, можуть пошкодитися в результаті удару, падіння.
Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Основні ознаки наявності проблеми

Діагностувати несправність БП може і непідготовлений користувач, помітивши такі «симптоми»:

  1. Відсутність реакції індикатора ввімкнення на моніторі після запуску в роботу або миготливий сигнал на системному блоці.
  2. Мерехтливе зображення на екрані, яке гасне через кілька хвилин.
  3. Відсутність картинки, а також повідомлення про те, що пристрій не підключений до системника.

ремонт блоків живлення для монітора

Визначивши наявність несправності, не варто виконувати ремонт блоку живлення РК монітора самостійно. В ході непрофесійного втручання можуть постраждати інші, до цього справні елементи. Сам користувач може отримати удар струмом, навіть якщо пристрій буде відключено від мережі. Таку роботу необхідно довірити кваліфікованому спеціалісту сервісної організації. При її виборі варто спиратися на наявність позитивних відгуків клієнтів, гарантії, можливості укладення договору.

Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Де виконати ремонт блоків живлення монітора якісно і недорого

Підбираючи надійну майстерню з дійсно відповідальним підходом, варто звернути увагу на компанію VOLL, що успішно працює в Києві. До нас звертаються клієнти, які цінують високий рівень сервісу, індивідуальний підхід і чесність. Кілька причин для співпраці з нами:

  1. Можливість отримання послуг безпосередньо в своєму офісі. Майстри здійснюють виїзне обслуговування техніки.
  2. Отримання безкоштовної комплексної діагностики. Вона не оплачується за умови, що клієнт замовляє ремонт моніторів блоків живлення чи інших пристроїв в нашій компанії.
  3. Укладення договору і надання гарантії на виконані роботи. Це забезпечує додаткову впевненість клієнта в якості обслуговування.
  4. Оперативність. Навіть складні несправності, які потребують кропіткої, максимально тонкої роботи ми усуваємо протягом декількох днів.
  5. Високий рівень професіоналізму майстрів. Наші досвідчені, кваліфіковані IT-фахівці досконально знають особливості пристрою і функціонування моделей техніки всіх представлених в Україні марок.

На ремонт блоку живлення монітора ціна в компанії VOLL гранично доступна і конкурентна, так як ми завжди прагнемо запропонувати найбільш простий і недорогий спосіб вирішення проблеми. Вартість послуг попередньо обговорюється і затверджується клієнтом після проведення діагностики.

826
0
26.11.2021 08:56
Коментарі
Залишити коментар