text_header2
0 товаров
0грн

Ремонт блоку живлення комп'ютера

Ремонт блоку живлення комп'ютера
755
0
26.11.2021 08:20

Незважаючи на те, що в мережі є маса рекомендацій і інструкцій з приводу того, як правильно виконати ремонт блоку живлення комп'ютера, братися за вирішення цього завдання самостійно не рекомендують фахівці. Непрофесійне втручання в структуру елемента може не тільки привести до його остаточної поломки без можливості відновлення, але і до перегорання інших вузлів, які залежать від його роботи: відеокарти, материнської плати, вінчестера і т.д.

Значення даного компонента в функціонуванні ПК складно переоцінити. Його завдання полягає в тому, щоб перетворювати змінний струм, який подають сучасні електромережі, в постійний, що потребується для роботи основних механізмів. Пристрій розподіляє напруження між ними і контролює рівень на кожній дільниці, щоб уникнути перегоряння чутливих комплектуючих.

У яких випадках потрібен ремонт блоку живлення

До найбільш очевидних ситуацій, які вимагають негайного звернення до фахівця, відносять відсутність реакції на натискання кнопки включення, дим, іскріння і запах горілої проводки, повністю синій екран монітора, що не реагує на будь-які дії. Менш явні «симптоми», які свідчать про наявність проблеми:

 • часті мимовільні перезавантаження комп'ютера;
 • короткочасні зависання;
 • постійна поява повідомлень про різні помилки;
 • надмірний шум вентиляторів;
 • раптове припинення функціонування жорсткого диска;
 • наелектризованість корпусу системника;
 • гучний писк, що виходить з процесора.

Найчастіше користувач відкладає ремонт блоку живлення ПК, думаючи, що проблему можна вирішити чищенням реєстрів або позбавленням від вірусів. Зволікання може вилитися в необхідність заміни дорогих елементів, які можна було б полагодити в разі звернення в спеціалізовану організацію на початковій стадії.

Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Причини виходу з ладу (про що подумати перед ремонтом БП)

У деяких випадках запобігти несправності, поломці можна, дотримуючись правил грамотної експлуатації пристрою, однак окремі ситуації не залежать від користувача. Серед найбільш ймовірних причин виділяють:

 1. Стрибки напруги в мережі, які можуть досягати 400 В, згубні для даного електрообладнання. Згладити їх частково допомагають вхідні фільтри, силові конденсатори, але їх можливостей буває недостатньо. Чим проводити ремонт блоків живлення комп'ютера в кожній такій ситуації, варто встановити стабілізатор напруги на вході квартири, будинку, офісу.
 2. Природний знос деталей, кожна з яких має свій ресурс.
 3. Неякісна збірка, недостатня пропайка елементів. Від цієї неприємності не застрахований жоден користувач. Особливо це стосується дешевих моделей китайської збірки.
 4. Технічні причини: замикання внутрішніх ланцюгів, неефективна робота вентиляційної системи, окислення контактів. Найчастіше відбувається через недбалу експлуатацію, коли з механізмів, деталей вчасно не видаляється пил, забруднення. Щоб ремонт комп'ютерного блоку живлення виконувався рідко або зовсім ніколи, варто хоча б раз на рік проводити його чистку. За умови інтенсивної експлуатації це робиться частіше.
 5. Низький рівень оптимізації операційної системи, що гальмує роботу всіх складових комп'ютера.
 6. Засміченість ПО сміттям, невикористовуваними файлами. Для усунення цієї причини досить встановити спеціалізовану програму, яка при періодичному запуску буде позбавлятися від непотрібних даних.
Часто ламається комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Де найкраще робити ремонт блоків живлення ПК в Києві

Вирішення цього завдання важливо довірити справжнім професіоналам, які зможуть правильно виявити причину несправності, її дислокацію і швидко усунуть поломку, з наданням гарантії. Саме такі фахівці працюють в штаті компанії VOLL. Маючи величезний досвід в ремонті комп'ютерів, вони зможуть комплексно оцінити функціонування пристрою, безпомилково визначивши «слабкі» місця.

Важливою перевагою співпраці з нами є оперативність. Наш фахівець виїде до клієнта в день звернення. У разі якщо поломка не дуже серйозна, діагностика і ремонт комп'ютерного блоку живлення буде виконано на місці. Якщо потрібна заміна всього пристрою або окремих елементів, він зможе протягом декількох днів знайти відповідний для даної моделі варіант.

При цьому вартість послуг компанії VOLL залишається на доступному для споживача рівні, так як ми прагнемо налагодити взаємовигідне співробітництво з кожним клієн

755
0
26.11.2021 08:20
Коментарі
Залишити коментар