text_header2
0 товаров
0грн

Як відключити автоматичне обслуговування системи Windows 10

Як відключити автоматичне обслуговування системи Windows 10
971
0
22.01.2020 08:56

При бажанні ви можете відключити автоматичне обслуговування системи в Windows 10, при цьому зберігається можливість його запуску вручну. Про відключення автоматичного обслуговування і піде мова в цій інструкції. Також, в кінці матеріалу коротко про ручний запуск функцій.


Відключення автоматичного обслуговування в редакторі реєстру та іншими способами


Для того, щоб відключити автоматичне обслуговування Windows 10 потрібно скористатися редактором реєстру, для чого потрібні права адміністратора на комп'ютері. Порядок дій складається з наступних простих кроків:


 1. Натисніть клавіші Win + R на клавіатурі, введіть regedit і натисніть Enter.
 2. У редакторі реєстру перейдіть до розділу

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionScheduleMaintenance

 1. Якщо в правій панелі редактора присутній пункт MaintenanceDisabled, пропустіть цей крок. Якщо такий відсутній, натисніть правою кнопкою миші в порожньому місці правій частині редактора, виберіть пункт «Створити» - «Параметр DWORD (32 біти)», навіть якщо ви використовуєте Windows 10 x64, а потім задайте ім'я параметра — MaintenanceDisabled 


Параметр DWORD (32 біти)


 1. Двічі натисніть по параметру MaintenanceDisabled і задайте значення 1 для нього.


MaintenanceDisabled


Після застосування зроблених налаштувань і перезавантаження комп'ютера або ноутбука (потрібно саме перезавантаження, а не завершення роботи і включення), автоматичне обслуговування Windows 10 буде відключено.


Додатковий спосіб виконати те ж саме, якщо ви не хочете використовувати редактор реєстру: запустіть командний рядок від імені адміністратора, введіть команду

reg add "HKLMSoftwareMicrosoftWindows NTCurrentVersionScheduleMaintenance" /v "MaintenanceDisabled" /t REG_DWORD /d "1" /f


Після введення натисніть Enter, після виконання команди - перезавантажте систему.


І ще один метод комп'ютерного обслуговування: ви можете використовувати сторонню утиліту Winaero Tweaker для відключення: в розділі Behavior поставте позначку в пункті Disable Automatic Maintenance, застосуйте зміни і перезавантажити.


Disable Automatic Maintenance


Надалі, щоб знову включити автоматичне обслуговування, просто видаліть створений параметр в реєстрі або змініть його значення на 0 (нуль).


Запуск обслуговування системи Windows 10 вручну


Якщо вам потрібно виконати обслуговування системи незважаючи на те, що автоматично воно більш не виконується, ви можете зробити це в такий спосіб:

 1. Відкрийте панель управління (для цього можна використовувати пошук на панелі завдань) і перейдіть до пункту «Центр безпеки та обслуговування». 


Центр безпеки та обслуговування


 1. Розкрийте пункт «Обслуговування» і натисніть по пункту «Почати обслуговування». 


Почати обслуговування


Залишиться лише дочекатися завершення виконання всіх запланованих операцій, яке може зайняти тривалий час, але при цьому можна продовжувати роботу з Windows 10. комп'ютерне обслуговування

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Наші фахівці забезпечать комплексну підтримку інформаційно-технічної системи Вашої компанії. Перелік послуг включає:

 • Діагностику
 • Налаштування, налагодження, ремонт комп'ютерної техніки, серверного, мережевого устаткування
 • Забезпечення злагодженої роботи всіх елементів ІТ інфраструктури
 • Адміністрування корпоративних сервісів
 • Консультування персоналу.

ІТ аутсорсинг від VOLL - це максимально вигідна пропозиція з можливістю отримати професійне обслуговування і високий рівень сервісу за доступною ціною.

971
0
22.01.2020 08:56
Коментарі
Залишити коментар