text_header2
0 товаров
0грн

Як скинути фото з iPhone на комп'ютер Windows і Mac, по кабелю і Wi-Fi

Як скинути фото з iPhone на комп'ютер Windows і Mac, по кабелю і Wi-Fi
2154
0
22.01.2020 07:53

У цій інструкції докладно про різні способи скинути фото з iPhone на комп'ютер Windows або Mac OS, а також додаткову інформацію, яка може виявитися корисною в контексті даної теми.


Як скопіювати фото з iPhone на комп'ютер або ноутбук з Windows


Найпростішим і швидким способом передати відео та фотографії з iPhone на Windows буде використання кабелю - того, що ви використовуєте для зарядки. Кроки будуть наступними:


 1. Підключіть ваш iPhone кабелем до комп'ютера, щоб розблокувати телефон, якщо він заблокований.
 2. На екрані iPhone ви можете побачити запит «Дозволити пристрою доступ до фото та відео» або «Довіряти цьому комп'ютеру?», Дозвольте доступ, якщо таке вікно з'явиться. 


Дозволити доступ до фото та відео


 1. Через короткий час Windows налаштує новий пристрій і ваш iPhone стане доступний в провіднику.
 2. У провіднику відкрийте Apple iPhone - Internal Storage - DCIM, там всередині ви виявите додаткові папки, які і містять ваші фото і відео, які ви можете скопіювати в потрібне вам розташування.


Apple iPhone - Internal Storage - DCIM


Зазвичай цей метод працює без будь-яких вад, але іноді можлива проблема, суть якої і рішення описується в окремій інструкції: Що робити, якщо папка Internal Storage і DCIM порожня на iPhone при підключенні до комп'ютера.


Перенести фотографії з iPhone на комп'ютер Windows за допомогою iTunes не вийде (але можливо копіювання в зворотну сторону). Якщо спосіб з кабелем вам з якоїсь причини не підходить, перейдіть до розділу про онлайн-синхронізацію фотографій.


Перенесення фотографій з iPhone на Mac


Аналогічно до попереднього способа, ви можете перенести фотографії з вашого iPhone на MacBook, iMac або інший комп'ютер з Mac OS за допомогою кабелю (але є і бездротові способи, яких ми також торкнемося):


 1. Розблокуйте ваш iPhone і підключіть кабелем до комп'ютера Mac, при необхідності натисніть «Довіряти».
 2. На Mac автоматично відкриється додатки iTunes, воно нам не буде потрібно.
 3. Перейдіть до «Фото» комп'ютері або ноутбуці Mac, зліва, в розділі «Пристрої» виберіть ваш iPhone. В поле «Імпортувати в» виберіть куди імпортувати фотографії. 


iPhone. Імпортувати.


 1. При необхідності виберіть конкретні фото, які потрібно передати на iPhone, або натисніть кнопку «Імпортувати всі нові об'єкти».
 2. За замовчуванням фотографії з'являться в розділі «Імпортовані об'єкти», або у створеному вами новому альбомі в програму «Фотографії». Якщо потрібно, ви у будь-який момент можете експортувати фото як файл з цього додатка. 


Імпортувати об'єкти


Також, в розділі «Пристрої» додатка «Фото» ви можете поставити галочку навпроти пункту «Відкрити фото», щоб в майбутньому при підключенні iPhone відкривалося саме цією програмою.


На Mac це не єдиний «вбудований» метод для передачі фото з iPhone, ви також можете:


 • Використовувати передачу файлів AirDrop на вашому iPhone (відкриваємо потрібне фото, натискаємо кнопку «Поділитися», включаємо функцію AirDrop (Wi-Fi і Bluetooth слід включити на обох пристроях).


передача файлів AirDrop на вашому iPhone


 • В останніх версіях Mac OS ви можете відкрити контекстне меню на робочому столі (тап двома пальцями на тачпад або правий клік мишею) і вибрати пункт «Імпорт з iPhone» - «Зробити знімок». На iPhone автоматично запуститься камера, а після створення знімка він відразу виявиться на вашому Mac.


контекстне меню


Способи перенести фото з iPhone через Інтернет


Використання хмарних сервісів для передачі фотографій і відео з iPhone на інші пристрої, комп'ютери Mac і Windows - дуже зручно і просто, ви можете використовувати:


 • Власну синхронізацію iCloud Фото від Apple: просто включіть в налаштуваннях вашого Apple ID на телефоні функцію iCloud для додатка «Фото» для їх автоматичного вивантаження. Доступ до цих фотографій буде на комп'ютері Mac в Finder, через браузер або з комп'ютера. 


синхронізація iCloud Фото від Apple


 • З огляду на той факт, що безкоштовно в iCloud дають не так багато місця, а в OneDrive у мене 1 Тб і цей сервіс інтегрований в Windows 10, я використовую саме його: встановлюєте додаток OneDrive на iPhone, включаєте автоматичну синхронізацію і ваші фото завжди доступні онлайн або на комп'ютері з тим ж обліковим записом OneDrive.
 • Якщо раніше ви користувалися Android і Google Photo, ви можете встановити цей додаток і на iPhone і воно, як і раніше, буде вивантажувати зроблені фотографії і відео в ваш обліковий запис Google в вихідній якості в рамках обмеженого сховища або в трохи стиснутому вигляді, але без обмеження за розміром сховища.


Якщо ви віддаєте перевагу будь-якому іншому хмарному сховищу, швидше за все і воно має додаток для iOS з можливістю автоматичного перенесення фотографій в хмару для подальшого доступу з комп'ютера або інших пристроїв.


Додаткова інформація


Деякі додаткові відомості, які допоможуть вам без проблем скинути фотографії з iPhone на комп'ютер:


 • На сучасних телефонах iPhone фото знімаються і переносяться на ПК в форматі HEIC, який зараз не підтримується Windows за замовчуванням. Однак, якщо ви завітайте в Настройки - Фото на вашому iPhone і внизу налаштувань в розділі «Перенесення на Mac або ПК» включите «Автоматично», то при наступному копіюванні фото на комп'ютер по кабелю вони будуть передані в підтримуваному форматі (в дійсності, опція з якоїсь причини працює не завжди).
 • При бажанні ви можете придбати спеціальну флешку для iPhone або адаптер для підключення карт пам'яті і використовувати їх для копіювання фото.
 • Чи існують способи передати фото і відео з iPhone на ТВ (навіть без Apple TV).
Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Наші фахівці забезпечать комплексну підтримку інформаційно-технічної системи Вашої компанії. Перелік послуг включає:

 • Діагностику
 • Налаштування, налагодження, ремонт комп'ютерної техніки, серверного, мережевого устаткування
 • Забезпечення злагодженої роботи всіх елементів ІТ інфраструктури
 • Адміністрування корпоративних сервісів
 • Консультування персоналу.

ІТ аутсорсинг від VOLL - це максимально вигідна пропозиція з можливістю отримати професійне обслуговування і високий рівень сервісу за доступною ціною.

2154
0
22.01.2020 07:53
Коментарі
Залишити коментар