text_header2
0 товаров
0грн

Як передати файли по Bluetooth з телефону на комп'ютер

Як передати файли по Bluetooth з телефону на комп'ютер
506
0
21.01.2020 14:27

У цій інструкції покроково описаний процес відправлення файлів по Bluetooth на комп'ютер з Windows 10, але і для Windows 7 і 8.1 процедура буде приблизно та ж сама.


Відправка файлів по Bluetooth на ноутбук або комп'ютер


Кроки для відправки файлів по Bluetooth дуже прості: для цього навіть не потрібно сполучення пристроїв, зазвичай все працює і без цього:


 1. Переконайтеся, що Bluetooth адаптер включений: в Windows 10 для цього можна натиснути по значку центру повідомлень справа внизу і переконатися, що кнопка з символом Bluetooth синього кольору (може знадобитися натиснути «розгорнути», щоб побачити цю кнопку). Якщо немає - просто натисніть по ній.


Bluetooth адаптер включений


 1. Якщо не включилося і після цієї дії, подивіться, чи немає на вашому ноутбуці клавіші у верхньому ряду із позначкою Bluetooth або Wi-Fi, якщо є, спробуйте натиснути цю клавішу або її в поєднанні з Fn для включення Bluetooth адаптера.
 2. Наступний крок - включити очікування передачі файлів. Це можна зробити, натиснувши по значку Bluetooth в області сповіщень і вибравши пункт «Прийняти файл», або (наприклад, якщо значок не відображається), натиснути клавіші Win + R, ввести fsquirt в вікно виконати, натиснути Enter, а потім вибрати пункт «Приймати файли ».


очікування передачі файлів


 1. Тепер візьміть свій Android телефон, відкрийте будь-який файловий менеджер (див. Кращі файлові менеджери для Android), в моєму прикладі я використовую стандартний файловий менеджер «Файли» на Samsung Galaxy. Виберіть потрібні файли (зазвичай це можна зробити довгим утриманням файлу) і натисніть кнопку «Поділитися».


файловий менеджер


 1. Виберіть пункт «Bluetooth».


Bluetooth


 1. Почекайте деякий час, поки будуть знайдені доступні Bluetooth пристрою. Виберіть серед них пристрій з ім'ям вашого комп'ютера.


доступні Bluetooth пристрою


 1. Розпочнеться передача файлу, процес зазвичай відображається і на телефоні, і на комп'ютері. 


Процес передачі файла


 1. Вкажіть місце збереження файлу на комп'ютері. 


місце збереження файлу на комп'ютері


Готово, передача файлу по Bluetooth завершена і, як згадувалося вище, зазвичай все працює за замовчуванням, за умови, що у вас встановлені оригінальні драйвери і є можливість включити BT адаптер.


Деяка додаткова інформація, яка може виявитися корисною:


 1. Якщо значок Bluetooth не відображається в області сповіщень, а в іншому все працює справно, ви можете натиснути клавіші Win + R на клавіатурі, ввести
  rundll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL bthprops.cpl,,1
  натиснути Enter, а в наступному вікні натиснути «Відображати значок Bluetooth в області сповіщень. Інший шлях потрапити в це ж вікно (для Windows 10): відкрити Параметри - Пристрої - Bluetooth і інші пристрої - Інші параметри Bluetooth.
 2. У Windows 10 є ще один спосіб відкрити вікно надсилання та отримання файлів по Bluetooth: Параметри - Пристрої - Bluetooth і інші пристрої - Відправлення та отримання файлів через Bluetooth в розділі «Супутні параметри».
 3. У Windows 10 є вбудований додаток, що дозволяє, в тому числі скопіювати фото з телефону на ноутбук або комп'ютер.
 4. Для синхронізації фото, відео та інших файлів дуже зручно використовувати хмарні сервіси. Наприклад, якщо у вас на Android ввімкнули синхронізацію фотографій з Google, то ви в будь-який момент можете подивитися їх і з комп'ютера: просто зайдіть на сайт photos.google.com з вашого облікового запису Google.
 5. Існує безліч засобів, що дозволяють отримувати дані з телефону Android на комп'ютер (і відправляти в зворотному напрямку) по Wi-Fi, зазвичай це зручніше і швидше ніж по Bluetooth.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше

Наші фахівці забезпечать комплексну підтримку інформаційно-технічної системи Вашої компанії. Перелік послуг включає:

 • Діагностику
 • Налаштування, налагодження, ремонт комп'ютерної техніки, серверного, мережевого устаткування
 • Забезпечення злагодженої роботи всіх елементів ІТ інфраструктури
 • Адміністрування корпоративних сервісів
 • Консультування персоналу.

ІТ аутсорсинг від VOLL - це максимально вигідна пропозиція з можливістю отримати професійне обслуговування і високий рівень сервісу за доступною ціною.

506
0
21.01.2020 14:27
Коментарі
Залишити коментар