text_header2
0 товаров
0грн

Темна тема Google Chrome

Темна тема Google Chrome
735
0
22.01.2020 08:29

У цій інструкції докладно про те, як включити темну тему в Google Chrome двома можливими на поточний момент часу способами. В майбутньому, ймовірно, для цього з'явиться проста опція в параметрах, але поки вона відсутня.


Темна тема Google Chrome в Windows 10


Починаючи з недавно вийшов браузер Chrome версії 74 (перевірити версію можна в меню налаштувань, пункт Довідка - про браузер Google Chrome), темна тема оформлення включається автоматично, якщо в параметрах персоналізації Windows 10 включений темний режим зі стандартними програмами. Щоб встановити темний режим в Windows 10, зайдіть в Параметри - Персоналізація, зліва виберіть пункт «Кольори» і в розділі «Режим зі стандартними програмами» виберіть «Темний».


Режим зі стандартними програмами


Після перезапуску браузера, він відобразиться з темної темою оформлення.


Далі описані способи продовжують справно працювати і можуть стати в нагоді в разі, якщо вам потрібно використовувати темний режим в Chrome, але в Windows 10 ви хочете залишити світлу тему оформлення, або в ситуації, коли ви використовуєте одну з попередніх версій ОС. Якщо ж ви хочете використовувати темний режим в Windows 10, але потрібно, щоб Chrome залишався світлим.


Включення вбудованої темної теми Chrome за допомогою параметрів запуску


За наявною інформацією, зараз Google працює над вбудованою темною темою оформлення свого браузера і незабаром її можна буде включити в настройках браузера.


Поки в параметрах така опція відсутня, але вже зараз, в фінальному релізі Google Chrome версії 72 і новіше (раніше було доступно тільки в попередній версії Chrome Canary) ви можете включити темний режим за допомогою параметрів запуску:


  1. Зайдіть у властивості ярлика браузера Google Chrome, натиснувши по ньому правою кнопкою миші і вибравши пункт «Властивості». Якщо ярлик знаходиться на панелі завдань, то місце фактичного його розташування з можливістю зміни властивостей — C:ПользователиИмя_пользователяAppDataRoamingMicrosoftInternet ExplorerQuick LaunchUser PinnedTaskBar.
  2. У властивостях ярлика в полі «Об'єкт» після вказівки шляху до chrome.exe поставте пробіл і допишіть параметри "force-dark-mode -enable-features=WebUIDarkMode " Застосуйте настройки.


властивості Google Chrome


  1. Запустіть Chrome з цього ярлика, він буде запущений з темною темою оформлення. 


Запуск Chrome


Зазначу, що на поточний момент це - попередня реалізація вбудованої темної теми. Наприклад, у фінальній версії Chrome 72 меню продовжує показуватися в «світлому» режимі, а в Chrome Canary можна побачити, що і меню набуло темну тему.


Chrome Canary


Ймовірно, вже в наступній версії Google Chrome, вбудована темна тема буде доведена до розуму.


Використання встановленої темної теми оформлення для Chrome


Кілька років тому багато користувачів активно користувалися темами оформлення Chrome з магазину. Останнім часом про них ніби забули, але підтримка тем оформлення нікуди не поділася, більш того, недавно Google опублікувала новий набір «офіційних» тем, включаючи чорну тему Just Black.


чорна тема Just Black


Just Black — не єдина темна тема оформлення, є й інші від сторонніх розробників, які легко знайти за запитом «Dark» в розділі «Теми». Теми оформлення Google Chrome можна завантажити в магазині за адресою https://chrome.google.com/webstore/category/themes


Теми оформлення Google Chrome


При використанні встановлюваних тем оформлення змінюється зовнішній вигляд тільки головного вікна браузера і деяких «вбудованих сторінок». Деякі інші елементи, такі як меню і настройки залишаються без змін - світлими. 


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше

Наші фахівці забезпечать комплексну підтримку інформаційно-технічної системи Вашої компанії. Перелік послуг включає:

  • Діагностику
  • Налаштування, налагодження, ремонт комп'ютерної техніки, серверного, мережевого устаткування
  • Забезпечення злагодженої роботи всіх елементів ІТ інфраструктури
  • Адміністрування корпоративних сервісів
  • Консультування персоналу.

ІТ аутсорсинг від VOLL - це максимально вигідна пропозиція з можливістю отримати професійне обслуговування і високий рівень сервісу за доступною ціною.

735
0
22.01.2020 08:29
Коментарі
Залишити коментар