text_header2
0 товаров
0грн

Пропав значок батареї на ноутбуці Windows 10 - як виправити

Пропав значок батареї на ноутбуці Windows 10 - як виправити
739
0
22.01.2020 09:04

У цій інструкції - прості способи виправити відображення батареї в області сповіщень Windows 10 якщо з якоїсь причини він там перестав відображатися


Включення значка батареї в параметрах


Почнемо з простої перевірки параметрів Windows 10, що дозволяють включити або відключити значок батареї.


 1. Натисніть в будь-якому порожньому місці панелі завдань правою кнопкою миші і виберіть пункт «Параметри панелі завдань». 


Параметри панелі завдань


 1. Зверніть увагу на розділ «Область повідомлень» і два пункти - «Виберіть значки, які відображаються в панелі завдань» і «Включення і виключення системних значків». 


Область повідомлень


 1. Увімкніть значок «Живлення» в обох цих пунктах (чомусь він дублюється і включення тільки в одному з них може не працювати). У першому пункті рекомендую і зовсім включити пункт «Завжди відображати всі значки в області сповіщень», щоб індикатор батареї не ховався за іконкою зі стрілкою. 


Живлення


Якщо все пройшло успішно, і причина відсутності значка була саме в параметрах, індикатор батареї з'явиться в області повідомлень.


Однак, це допомагає не завжди, в деяких випадках налаштування вже виставлені належним чином, однак ознак необхідного значка не спостерігається. У цій ситуації можна спробувати наступні методи.


Перезапуск провідника


Спробуйте перезапустити провідник Windows 10 - це змусить ваш ноутбук перезавантажити весь інтерфейс системи і, якщо значок батареї пропав через збій провідника (а це не рідкість), він знову з'явиться. Порядок дій:


 1. Відкрийте диспетчер задач: для цього можна натиснути правою кнопкою миші по кнопці Пуск і вибрати потрібний пункт контекстного меню.
 2. У диспетчері завдань знайдіть провідник, виберіть його і натисніть «Перезавантажити».


Перезавантажити


Перевірте, виправило це проблему. Якщо і цього разу результату немає, переходимо до останнього методу.


Перевстановлення батареї в диспетчері пристроїв


І останній спосіб повернути зниклий значок батареї. Перед його застосуванням підключіть ваш ноутбук до електромережі:


 1. Відкрийте диспетчер пристроїв (це можна зробити в меню по правому кліку на кнопці Пуск).
 2. У диспетчері пристроїв відкрийте розділ «Батареї».
 3. Виберіть в цьому розділі пристрій, відповідне вашій батареї, зазвичай - «Батарея з ACPI-сумісним управлінням», натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Видалити пристрій» і підтвердіть видалення.


Видалити пристрій


 1. У меню диспетчера пристроїв виберіть «Дія» - «Оновити конфігурацію устаткування» і дочекайтеся завершення процесу установки батареї.


Якщо батарея справна і Windows 10 вдалося виконати її переустановку, ви відразу побачите індикатор батареї в області сповіщень Windows 10.


 

ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше

Наші фахівці забезпечать комплексну підтримку інформаційно-технічної системи Вашої компанії. Перелік послуг включає:

 • Діагностику
 • Налаштування, налагодження, ремонт комп'ютерної техніки, серверного, мережевого устаткування
 • Забезпечення злагодженої роботи всіх елементів ІТ інфраструктури
 • Адміністрування корпоративних сервісів
 • Консультування персоналу.

ІТ аутсорсинг від VOLL - це максимально вигідна пропозиція з можливістю отримати професійне обслуговування і високий рівень сервісу за доступною ціною.

739
0
22.01.2020 09:04
Коментарі
Залишити коментар