text_header2
0 товаров
0грн

Як зайти у безпечний режим Windows 10

Як зайти у безпечний режим Windows 10
7663
0
18.03.2019 13:17

Тут ви знайдете прості способи обслуговування комп'ютерів - кілька способів зайти в безпечний режим Windows 10 в тих випадках, коли система запускається і ви можете в неї зайти, а також коли запуск або вхід в ОС з тих чи інших причин неможливий. На жаль, знайомий багатьом шлях запуску безпечного режиму через F8 більше не працює, а тому доведеться користуватися іншими методами.


Вхід в безпечний режим через конфігурацію системи msconfig


Перший, і, напевно, багатьом знайомий спосіб потрапити в безпечний режим Windows 10 (він працює і в попередніх версіях ОС) - використовувати утиліту конфігурації системи, запустити яку можна, натиснувши клавіші Win + R на клавіатурі (Win - клавіша з емблемою Windows), а потім ввівши msconfig у вікно «Виконати».


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


У відкрившомусь вікні «Конфігурація системи» перейдіть до вкладки «Завантаження», виберіть ту ОС, яка повинна запускатися в безпечному режимі і відзначте пункт «Безпечний режим».


При цьому, для нього існують кілька режимів: мінімальна - запуск «звичайного» безпечного режиму, з робочим столом і мінімальним набором драйверів і служб; інша оболонка - безпечний режим з підтримкою командного рядка; мережа - запуск з підтримкою мережі.По завершенні, натисніть «Ок» і перезавантажте комп'ютер, Windows 10 запускається в захищеному режимі. Потім, щоб повернути звичайний режим запуску, точно так же використовуйте msconfig.


Запуск безпечного режиму через особливі варіанти завантаження


Даний спосіб запуску безпечного режиму Windows 10 в загальному випадку також вимагає, щоб ОС на комп'ютері запускалася. Однак, є два варіації цього способу, що дозволяють зайти в безпечний режим, навіть якщо вхід в систему або її запуск неможливий, які я також опишу.


У загальному випадку спосіб має на увазі виконання наступних простих кроків:


  • Клікнути по значку повідомлень, вибрати «Всі параметри», зайти в пункт «Оновлення та безпеку», вибрати «Відновлення» і в пункті «Особливі варіанти завантаження» натиснути «Перезавантажити зараз». (В деяких системах даний пункт може бути відсутнім. У цьому випадку, для входу в безпечний режим використовуйте наступний спосіб)
  • На екрані особливих варіантів завантаження вибрати «Діагностика» - «Додаткові параметри» - «Параметри завантаження». І натиснути кнопку «Перезавантажити».  В установках завантаження натиснути клавіші від 4 (або F4) до 6 (або F6) для завантаження відповідного варіанту безпечного режиму.  Важливо: Якщо ви не можете увійти в Windows 10, щоб скористатися цим варіантом, але можете потрапити на екран входу в систему з введенням пароля, то особливі варіанти завантаження можна запустити, для чого спочатку слід клікнути по зображенню кнопки живлення справа внизу, а потім, утримуючи Shift, натиснути пункт «Перезавантаження».


  Як зайти в безпечний режим Windows 10 за допомогою завантажувальної флешки або диска відновлення


  І, нарешті, якщо не вдається потрапити навіть на екран входу в систему, тобто і ще один спосіб, але вам буде потрібна завантажувальна флешка або диск з Windows 10 (які можна легко створити на іншому комп'ютері). Завантажити з такого накопичувача, а потім або натисніть клавіші Shift + F10 (це відкриє командний рядок), або після вибору мови, у вікні з кнопкою «Встановити» натисніть «Відновлення системи», потім Діагностика - Розширені можливості пошуку - Командний рядок. Також для цих цілей можна використовувати не дистрибутив, а диск відновлення Windows 10, який легко робиться через панель управління в пункті «Відновлення».  У командному рядку введіть (безпечний режим буде застосований до ОС, що завантажується на вашому комп'ютері за замовчуванням, на випадок, якщо таких систем кілька):

  • bcdedit /set {default} safeboot minimal — для наступного завантаження в безпечному режимі.
  • bcdedit /set {default} safeboot network — для безпечного режиму з підтримкою мережі.


  Якщо потрібен запуск безпечного режиму з підтримкою командного рядка, використовуйте спочатку першу з перерахованих вище команд, а потім: bcdedit /set {default} safebootalternateshell yes  Після виконання команд, закрийте командний рядок і перезавантажте комп'ютер, він автоматично завантажиться в безпечному режимі.


  Надалі, щоб включити звичайний запуск комп'ютера, використовуйте в командному рядку, запущеної від імені адміністратора (або ж способом, описаним вище) команду: bcdedit /deletevalue {default} safeboot


  Ще один варіант: запускає не відразу безпечний режим, а різні варіанти завантаження, з яких можна вибрати, при цьому застосовує це до всіх сумісним ОС, встановленим на комп'ютері. Запустіть командний рядок з диска відновлення або завантажувальної флешки Windows 10, як це вже було описано, потім введіть команду:


  bcdedit /set {globalsettings} advancedoptions true


  І після успішного її виконання, закрийте командний рядок і перезавантажте систему (можна натиснути «Продовжити. Вихід і використання Windows 10». Система завантажиться з пропозицією кількох варіантів завантаження, як і в способі, описаному вище, і ви зможете увійти в безпечний режим.


  Надалі, щоб відключити особливі варіанти завантаження, використовуйте команду (можна з самої системи, використовуючи командний рядок від імені адміністратора):


  bcdedit /deletevalue {globalsettings} advancedoptions


  Зламався комп'ютер?

  Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

  Наші фахівці забезпечать комплексну підтримку інформаційно-технічної системи Вашої компанії. Перелік послуг включає:

  • Діагностику
  • Налаштування, налагодження, ремонт комп'ютерної техніки, серверного, мережевого устаткування
  • Забезпечення злагодженої роботи всіх елементів ІТ інфраструктури
  • Адміністрування корпоративних сервісів
  • Консультування персоналу.

  ІТ аутсорсинг від VOLL - це максимально вигідна пропозиція з можливістю отримати професійне обслуговування і високий рівень сервісу за доступною ціною.

  7663
  0
  18.03.2019 13:17
  Коментарі
  Залишити коментар