text_header2
0 товаров
0грн

Як створити завантажувальну флешку з Mac OS Sierra

Як створити завантажувальну флешку з Mac OS Sierra
2155
0
18.03.2019 13:13

У цій інструкції покроково описано способи створення завантажувальної флешки MacOS Sierra як на Mac, так і в Windows. Важливо: способи дозволяють зробити інсталяційний USB накопичувач MacOS Sierra, який буде використовуватися саме на комп'ютерах Mac, а не на інших ПК і ноутбуках.


Перш ніж приступати до створення завантажувального накопичувача, завантажте файли MacOS Sierra на свій Mac або ПК. Щоб зробити це на Mac, зайдіть в App Store, знайдіть потрібне « додаток » (На момент написання знаходиться в списку відразу під « швидкими посиланнями » на сторінці добірок App Store) і натисніть «Завантажити».

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Відразу після завершення завантаження, відкриється вікно з початком установки Sierra на комп'ютер. Закрийте це вікно (Command + Q або через головне меню), необхідні для нашого завдання файли залишаться на вашому Mac.


Якщо вам потрібно завантажити файли MacOS Sierra на ПК для запису флешки в Windows, офіційних способів зробити це немає, але можна скористатися торрент-трекера і завантажити потрібний образ системи (в форматі .dmg).


Створення завантажувальної флешки MacOS Sierra в терміналі


Перший і, можливо, найпростіший спосіб записати завантажувальний флешку MacOS Sierra — використовувати Термінал на Mac, але перш буде потрібно відформатувати USB накопичувач (повідомляють, що потрібно флешка не менше 16 Гб, хоча, за фактом, образ « важить » менше).


Для форматування використовуйте « Дискова утиліта » (Можна знайти через пошук Spotlight або в Finder — Програми — Програми).


 • В дисковій утиліті, зліва виберіть вашу флешку (не розподіл на ній, а сам USB накопичувач).
 • Натисніть « Стерти » в меню вгорі.
 • Вкажіть будь-яке ім'я диска (запам'ятайте його, не використовуйте пробілів), формат — Mac OS Extended (журнальованою), Схема розділів GUID. Натисніть « Стерти » (Всі дані з флешки будуть видалені).


 format usb drive mac os extended min


 • Дочекайтеся завершення процесу і вийдіть з дискової утиліти.


Тепер, коли накопичувач відформатований, відкрийте термінал Mac (так само, як попередню утиліту — через Spotlight або в папці « Програми »).


У терміналі введіть одну просту команду, яка запише всі необхідні файли Mac OS Sierra на флешку і зробить її завантажувальної. У даній команді замініть ім'я флешки, яке ви задали в пункті 3 раніше.


Після введення (або скопіювавши команду), натисніть Return (Enter), а потім введіть пароль вашого користувача MacOS (при цьому Зауважте, що символи не відображатимуться навіть у вигляді « зірочок », але вони вводяться) і ще раз натисніть Return.


macos sierra bootable usb terminal min


Залишиться лише дочекатися закінчення копіювання файлів по завершенні якого ви побачите текст « Done. &Raquo; і запрошення до нового введення команд в терміналі, який тепер можна закрити.


На цьому завантажувальна флешка MacOS Sierra готова до використання: щоб завантажити ваш Mac з неї, при перезавантаженні утримуйте Option (Alt), а при появі вибору накопичувачів для завантаження, виберіть вашу флешку.

 

Програми для запису установочного USB накопичувача MacOS


Замість терміналу, на Mac ви можете використовувати прості безкоштовні програми, які все зроблять автоматично (крім завантаження Sierra з App Store, що вам все так же буде потрібно зробити вручну).


Дві найпопулярніших програми такого роду — MacDaddy Install Disk Creator і DiskMaker X (обидві безкоштовні).


У першій з них досить вибрати флешку, яку потрібно зробити завантажувального, а потім вказати установник MacOS Sierra, натиснувши « Select the OS X Installer ». Остання дія — натиснути « Create Installer » і почекати, коли буде готовий накопичувач.


install disk creator macos sierra bootable usb min


У DiskMaker X все настільки ж просто:

 • Виберіть MacOS Sierra.
 • Програма сама запропонує вам копію системи, яку виявить на вашому комп'ютері або ноутбуці.


macos sierra bootable diskmaker x min


 • Вкажіть USB накопичувач, виберіть « Erase then create a disk » (Дані з флешки будуть видалені). Натисніть Continue і введіть пароль вашого користувача, коли буде потрібно.


Через деякий час (залежить від швидкості обміну даними з накопичувачем) ваша флешка буде готова до використання.

 

Як записати MacOS Sierra на флешку в Windows 10, 8 і Windows 7


Завантажувальна флешка MacOS Sierra може бути створена і в Windows. Як уже згадувалося вище, вам буде потрібно образ інсталятора в форматі .dmg, а створений USB буде працювати тільки на Mac.


Щоб записати образ DMG на флешку в Windows потрібно стороння програма TransMac (яка є платною, але перші 15 днів працює безкоштовно).


Процес створення інсталяційного накопичувача складається з наступних кроків (в процесі з флешки будуть видалені всі дані, про що вас кілька разів попередять):


 • Запустіть TransMac від імені Адміністратора (доведеться почекати 10 секунд, щоб натиснути кнопку Run для запуску програми, якщо ви використовуєте пробний період).
 • У лівій панелі виберіть флешку з якої потрібно зробити завантажувальний з MacOS, клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть « Format Disk for Mac », погодьтеся з видаленням даних (кнопка Yes) і задайте будь-яке ім'я диска (наприклад, Sierra).


transmac format usb for mac min


 • По завершенні форматування, знову клікніть по флешці в списку ліворуч правою кнопкою миші і виберіть пункт контекстного меню « Restore with Disk Image ».
 • Погодьтеся з попередженнями про втрату даних, а потім вкажіть шлях до файлу образу MacOS Sierra в форматі DMG. 


make bootable macos sierra transmac min


 • Натисніть Ок, ще раз підтвердіть, що попереджені про втрату даних з USB і дочекайтеся завершення процесу запису файлів.


У підсумку, завантажувальна флешка MacOS Sierra, створена в Windows готова до використання, але, повторюся, використовувати її на простих ПК і ноутбуках не вийде: установка системи з неї можлива тільки на комп'ютери Apple.


Ви можете замовити абонентське обслуговування комп'ютерів в Києві за найвигіднішою ціною і не витрачати час на складні завдання.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше

Наші фахівці забезпечать комплексну підтримку інформаційно-технічної системи Вашої компанії. Перелік послуг включає:

 • Діагностику
 • Налаштування, налагодження, ремонт комп'ютерної техніки, серверного, мережевого устаткування
 • Забезпечення злагодженої роботи всіх елементів ІТ інфраструктури
 • Адміністрування корпоративних сервісів
 • Консультування персоналу.

ІТ аутсорсинг від VOLL - це максимально вигідна пропозиція з можливістю отримати професійне обслуговування і високий рівень сервісу за доступною ціною.

2155
0
18.03.2019 13:13
Коментарі
Залишити коментар