text_header2
0 товаров
0грн

Що робити, якщо комп'ютер не вмикається або не завантажується

Що робити, якщо комп'ютер не вмикається або не завантажується
2937
0
18.03.2019 13:20

Існують найрізноманітніші причини, за якими комп'ютер може не включатися або не завантажуватися в і, як правило, за зовнішніми ознаками, про які йтиметься нижче, можна з певною часткою впевненості визначити цю причину. Найчастіше проблеми викликані програмними збоями або відсутніми файлами, записами на жорсткому диску, рідше - несправностями апаратної складової комп'ютера.


У будь-якому випадку, що б не трапилося, пам'ятайте: навіть якщо «нічого не працює», швидше за все, все буде в порядку: ваші дані залишаться на місці, а ПК або ноутбук досить легко повернути в робочий стан.


Візьмемося розглядати поширені варіанти по порядку.


Не включається монітор або комп'ютер шумить, але показує чорний екран і не завантажується?


Дуже часто, звертаючись за ремонтом комп'ютера, користувачі самі діагностують свою проблему наступним чином: комп'ютер включається, але не працює монітор. Тут потрібно відзначити, що частіше за все вони помиляються і причина все-таки в комп'ютері: то, що він шумить, а індикатори горять, зовсім не означає, що він працює. Більш докладно про це в статтях:


 • Комп'ютер не завантажується, тільки шумить, показуючи чорний екран
 • Монітор не вмикається


Після увімкнення комп'ютер відразу вимикається


Причини такої поведінки можуть відрізнятися, але як правило пов'язані вони з несправностями блоку живлення або ж перегрівом комп'ютера. Якщо після увімкнення ПК вимикається ще до початку завантаження Windows, то, швидше за все, справа саме в блоці живлення і, можливо, він вимагає заміни.


Якщо ж автоматичне виключення комп'ютера відбувається через деякий час після його роботи, то тут вже більш ймовірний перегрів і швидше за все, досить почистити комп'ютер від пилу і замінити термопасту.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


При включенні комп'ютер пише помилку


Ви включили комп'ютер, але замість завантаження Windows побачили повідомлення про помилку? Швидше за все, проблема з будь-якими системними файлами, з порядком завантаження в BIOS або з аналогічними речами. Як правило, досить-таки легко виправляється. Ось список найбільш часто зустрічаються проблем такого роду:

 • BOOTMGR is missing
 • NTLDR is missing
 • Помилка hal.dll
 • Non system disk or disk error (Перше, що слід спробувати зробити - відключити всі флешки і витягнути всі диски, перевірити порядок завантаження в BIOS і знову спробувати включити комп'ютер).>
 • Kernel32.dll не знайдений


Я натискаю на кнопку живлення, але нічого не відбувається


Якщо після того, як ви натиснули кнопку вмикання / вимикання, але нічого не відбулося: вентилятори не запрацювали, світлодіоди не загорілися, то перш за все потрібно перевірити такі речі:

 • Підключення до мережі електроживлення.
 • Включений мережевий фільтр і перемикач на блоці живлення комп'ютера ззаду (для настільних ПК).
 • Чи всі дроти до кінця встромлені туди, куди потрібно.
 • Чи є електрика в квартирі.


Якщо з усім цим порядок, то слід перевірити блок живлення комп'ютера. В ідеалі - спробувати скористатись іншим, гарантовано працюючий, але це тема окремої статті. Якщо ви не відчуваєте себе фахівцем в цьому, то я б радив викликати майстра.


Якщо у вас немає зайвого БП або ви не хочете розбирати свій ПК, краще звернутися в IT-аутсорсинг.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Наші фахівці забезпечать комплексну підтримку інформаційно-технічної системи Вашої компанії. Перелік послуг включає:

 • Діагностику
 • Налаштування, налагодження, ремонт комп'ютерної техніки, серверного, мережевого устаткування
 • Забезпечення злагодженої роботи всіх елементів ІТ інфраструктури
 • Адміністрування корпоративних сервісів
 • Консультування персоналу.

ІТ аутсорсинг від VOLL - це максимально вигідна пропозиція з можливістю отримати професійне обслуговування і високий рівень сервісу за доступною ціною.

2937
0
18.03.2019 13:20
Коментарі
Залишити коментар