text_header2
0 товаров
0грн

Запис відео з екрану в Центрі керування графікою Intel

Запис відео з екрану в Центрі керування графікою Intel
378
0
08.09.2022

Навіть не встановлюючи додаткових програм запису відео з екрана на комп'ютері, ви можете знайти можливості для запису відео з ігор або з робочого столу на своєму комп'ютері або ноутбуку з Windows 11 або Windows 10, що вже передбачені в системі, наприклад, Xbox Game Bar, засоби NVIDIA GeForce Experience або Центр керування графікою Intel.


Засоби захоплення екранного відео в програмі Центр керування графікою Intel


Додаток Центр керування графікою Intel у Windows 11 та Windows 10 (версії 1809 та новіші) встановлюється автоматично, якщо на вашому комп'ютері є інтегрована відеокарта від Intel. Для запуску програми найпростіше використовувати пошук у панелі завдань.
Запустивши програму, ви можете відразу перейти до запису відео, для цього:


  1. На головній сторінці програми «Центр керування графікою Intel» перейдіть на вкладку «Захоплення даних».
  2. Змініть необхідні параметри захоплення відео, такі як роздільна здатність, формат файлу та місце збереження (або виберіть опцію «Передача потоку» для трансляції на стрімінгових платформах.
  3. При необхідності розкрийте «Додаткові параметри», щоб змінити частоту кадрів, бітрейт, увімкнути запис звуку разом із відео.
  4. Якщо потрібно, у цьому ж вікні можна зберегти кілька профілів параметрів запису і швидко вибирати один з них.
  5. Натисніть кнопку «Почати запис» у верхній частині вікна.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Якщо запис відео з екрана потрібно регулярно, краще зробити так:

  1. Налаштуйте потрібні параметри відео.
  2. Перейдіть на вкладку «Система» та увімкніть гарячі клавіші.
  3. Якщо з'явиться повідомлення про те, що потрібно увімкнути перезапуск програм у Windows, зробіть це в параметрах входу, як на скріншоті нижче.Після цих дій ви в будь-який момент зможете запустити або зупинити запис відео з екрана за допомогою клавіш Ctrl+Alt+F5 або Ctrl+Alt+F7 відповідно.


Офіційна інформація на сайті Intel повідомляє, що для роботи функції потрібна наявність 8-го покоління процесорів Intel або новіше (і, зрозуміло, драйвери DCH драйвери графіки Intel). Однак, у моєму тесті, функція справно працювала і на 7-му поколінні CPU.


У цілому нині, функція працює справно. Можливий запис у роздільній здатності 720p, 1080p (FHD), 1440p, 2160p (4K), але не більше, ніж роздільна здатність поточного екрана. Для перших двох дозволів доступний запис із частотою кадрів 60FPS (для більш високих дозволів – 30FPS).

378
0
08.09.2022
Коментарі
Залишити коментар