text_header2
0 товаров
0грн

Як зробити знімок екрана

Як зробити знімок екрана
817
0
25.07.2019

Проаналізувавши статистику пошукових систем, можна сказати що, питання про те, як зробити скріншот екрану задається користувачами дуже часто. Давайте розглянемо детально, як можна зробити скріншот в Windows 7 і 8, на Android і iOS, а також в Mac OS X (докладна інструкція з усіма способами: Як зробити скріншот на Mac OS X).


Скріншот - це зняте в певний момент часу зображення екрану або будь-якої області екрану. Знімок екрану може використовується для того, щоб комусь показати проблему з комп'ютером або просто поділитися інформацією.


Знімок екрану в Mac OS X


На комп'ютерах Apple iMac і Macbook набагато більше можливостей для створення знімків екрану, ніж в Windows, при цьому не потрібно ніякого стороннього програмного забезпечення.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


 • Command-Control-Shift-3: Зробити знімок екрана і збереження в буфер обміну
 • Command-Control-Shift-4, вибрати область: знімок обраній галузі і поміщається в буфер обміну
 • Command-Control-Shift-4, пробіл, клік по вікну: Зробити знімок вікна, помістити в буфер обміну.
 • Command-Shift-3: Робиться скріншот екрану, зберігається в файл на робочому столі
 • Command-Shift-4, після цього вибрати область: робить скріншот обраної області, зберігає в файл на робочому столі
 • Command-Shift-4, після цього пробіл і клікнути по вікну: знімок активного вікна, файл зберігається на робочий стіл


  Скріншот екрану на Android


  У версії Android 2.3 не вийде зробити скріншот, не маючи root. Але в версіях Google Android 4.0 скріншот можна зробити, натискаючи одночасно кнопки виключення живлення і «гучність вниз». Скріншот буде збережено в папку Pictures - Screenshots. Чи не турбуйтеся якщо у вас не вийшло відразу, я довго не міг зрозуміти, як потрібно натискати кнопки, щоб не вимкнувся екран і не зменшилася гучність, а саме став скріншот.


  Як зробити скріншот на iPhone і iPad


  Щоб зробити скріншот на Apple iPhone або iPad слід вчинити приблизно так само, як і в Android-пристроях: натискаємо і утримуємо кнопку живлення, не відпускаючи її, натискаємо основну кнопку пристрою, екран «блимне» і в фотографіях Ви зможете знайти зроблений скріншот.


  Програми, які допоможуть зробити скріншот в Windows


  На жаль робота з скріншотами в Windows може створювати певні складності, особливо для нового користувача і особливо в версіях Windows молодше 8 Існує досить багато програм, які допоможуть полегшити створення знімків екрану або окремої його області.


  Програми для скріншоту в Windows


  • Clip2Net - завантажити безкоштовно російську версію програми можна за посиланням http://clip2net.com/ru/. Програма дає широкі можливості і дозволяє не тільки створити скріншот робочого столу, вікна або області, а й виробляти ряд інших дій.
  • Jing - безкоштовна програма, що дозволяє зручно робити скріншоти, захоплювати відео з екрану і ділитися цим в мережі (скачати можна з офіційного сайту http://www.techsmith.com/jing.html). Це одна з кращих програм. Її плюси - це продуманий інтерфейс (точніше майже що його відсутність), всі необхідні функції, інтуїтивно зрозумілі дії. Дозволяє робити скріншоти в будь-який момент роботи легко і невимушено.


   Знімок екрану без сторонніх програм


   Клавіша Print Screen (або PRTSC) на клавіатурі використовується для того, щоб зробити скріншот. Після натискання на кнопку, створюється знімок всього екрану і поміщається в буфер обміну.


   Знімок екрану Windows


   Натиснувши цю кнопку і побачивши, що нічого не сталося, починаючий користувач може вирішити, що щось пішло не так. Але це не так. Далі ви побачите повний список дій, який необхідно виконати, щоб зробити скріншот екрану в Windows:


   • Здійснити натискання кнопки Print Screen (PRTSC) (використання цієї кнопки з затиснутим alt, то знімок зроблений буде не з усього екрану, а тільки активного вікна, що часом виявляється дуже корисним).
   Зламався комп'ютер?

   Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

   • Потрібно створити новий файл в графічному редакторі (Paint), вибираємо в меню «Правка» - «Вставити» (натиснути Ctrl + V). Також можна натиснути (Ctrl + V) в документі Word або у вікні повідомлень Skype (почнеться відправка картинки співрозмовнику), а також у багатьох інших програмах, які це підтримують.


   Як зробити скріншот


    Папка зі скріншотами в Windows 8


    У Windows 8 можна зробити скріншот відразу зберігаючи скріншот в графічний файл. Щоб зробити скріншот екрану ноутбука або комп'ютера таким чином, натисніть і утримуйте кнопку Windows + натисніть Print Screen. Якщо екран на мить затемна, значить скріншот зроблений. Файли за замовчуванням зберігаються в папку «Зображення» - «Знімки екрана».

    817
    0
    25.07.2019
    Коментарі
    Залишити коментар