text_header2
0 товаров
0грн

Як завантажити Visual C ++ Redistributable 2008-2019

Як завантажити Visual C ++ Redistributable 2008-2019
324
0
22.03.2021

Розглянемо способи завантажити поширювані компоненти Visual C ++ для Windows 10, 8.1 і Windows 7, x64 і x86 (32-біт) офіційним способом з сайту Майкрософт і шляхом установки зі стороннього джерела, про проблеми, з якими можна зіткнутися при установці і додаткова інформація, яка може виявитися корисною.


Поширювані пакети Microsoft Visual C ++ (Visual C ++ Redistributable) містять необхідні компоненти для запуску ігор і програм, розроблених за допомогою відповідних версій Visual Studio і, як правило, потрібні при помилках виду «Запуск програми неможливий» так як файли DLL з назвами, які починаються часткою з msvcr або msvcp відсутні на комп'ютері. Найчастіше потрібні компоненти Visual Studio 2012, 2013 і 2015, але є можливість завантаження і установки розповсюджуваних пакетів Visual C ++ 2005-2019.


Завантаження розповсюджуваних пакетів Visual C ++ з сайту Майкрософт


Перший із способів завантажити компоненти Visual C ++ офіційний, а отже найбезпечніший. Для завантаження доступні наступні компоненти (при цьому деякі з них можна завантажити різними способами):

  • Visual Studio 2015-2019 - при установці цього набору встановлюються всі необхідні компоненти Visual C ++ 2015 2017 і 2019 рамках одного файлу установника.
  • Visual Studio 2013 (Visual C ++ 12.0)
  • Visual Studio 2012 (Visual C ++ 11.0)
  • Visual Studio 2010 SP1
  • Visual Studio 2008 SP1


! Важливе зауваження: якщо ви завантажуєте бібліотеки для виправлення помилок при запуску ігор і програм (DLL відсутній), а ваша система - 64-розрядна, слід завантажити і встановити як x86 компоненти (для 32-біт), так і x64 версії, так як багатьом програмами для запуску потрібні бібліотеки 32-біт (x86) навіть в x64 Windows 10, 8.1 і Windows 7.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Порядок завантаження компонентів буде наступним:


Зайдіть на офіційну сторінку https://support.microsoft.com/ru-ru/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads і виберіть потрібний компонент.
Для Visual C ++ 2015-2019 досить безпосередньо скачати і встановити файли vc_redist.x86.exe і vc_redist.x64.exe




Для компонентів Visual C ++ 2013 після вибору «поширювані пакети Microsoft Visual C ++ для Visual Studio 2013» Ви потрапите на сторінку з двома списками установників - x64 і x86, для кожної мови окрема сторінка. Завантажте компоненти за потрібним посиланням.



Для деяких компонентів (наприклад, для версії Visual C ++ 2012) Ви побачите пропозицію увійти з обліковим записом Майкрософт.
Також на сайті Майкрософт доступні окремі сторінки для завантаження розповсюджуваних пакетів Microsoft Visual C ++ список таких сторінок далі:


Можливі проблеми при установці:


Якщо при установці окремих компонентів Вам повідомлять, що вони вже є на комп'ютері, спробуйте установник іншої розрядності (можливо, не вистачає саме його).
Якщо ви впевнені, що проблеми під час запуску програм або ігор викликані якимось набором компонентів, але він не встановлюється, подивіться: чи присутній він в списку в Панель управління - Програми та засоби. Якщо так, то спробуйте видалити його там і заново запустити програму встановлення.
Якщо Ви відключали будь-які служби Windows 10, 8.1 і Windows 7, пов'язані з оновленнями або «монтажником Windows», це може призводити до помилок при установці бібліотек Visual C ++.


Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури


Неофіційний спосіб завантажити бібліотеки DLL - Visual C ++ Runtime Installer (All-In-One)


Є й неофіційні установники необхідних для запуску програм DLL файлів Visual Studio. Один з таких установників, судячи з усього, безпечний (три виявлення в VirusTotal схожі на помилкові спрацьовування) - Visual C ++ Runtime Installer (All-In-One), що встановлює відразу всі необхідні компоненти (x86 і x64) з одного установника.

Процес установки виглядає наступним чином:

Запуск установника і натискання Y у вікні установника.



Подальший процес установки буде автоматичним, при цьому, перед установкою компонентів, існуючі набори розповсюджуваних пакетів Visual Studio будуть видалені з комп'ютера. Встановлюються поширювані пакети Visual C ++ 2005-2017 років, а також додаткові бібліотеки.



Тепер проблем з запуском ігор та програм не має бути.

324
0
22.03.2021
Коментарі
Залишити коментар