text_header2
0 товаров
0грн

Як завантажити msvcp140.dll та виправити помилку "Запуск програми неможливий"

Як завантажити msvcp140.dll та виправити помилку "Запуск програми неможливий"
473
0
16.07.2021

Одна з можливих помилок при запуску останніх версій ігор програм в Windows 10, 8 і Windows 7 - «Запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня mcvcp140.dll» або «Не вдається продовжити виконання коду, оскільки система не виявила msvcp140.dll» ( може з'являтися, наприклад, при запуску Skype).


У цій інструкції - докладно про те, що являє собою цей файл, як завантажити msvcp140.dll з офіційного сайту і виправити помилку «Запуск програми неможливий» при спробі запустити гру або якесь прикладне ПО.

На комп'ютері відсутня msvcp140.dll - причини помилки і як її виправити


Перш ніж шукати, де скачати файл msvcp140.dll (як і будь-які інші DLL файли, що викликають появу помилок при запуску програм), рекомендую розібратися, що являє собою цей файл, в іншому випадку ви ризикуєте завантажити щось не те з сумнівних сторонніх сайтів , в той час, як в даному випадку можна взяти цей файл з офіційного сайту Майкрософт.

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Файл msvcp140.dll - одна з бібліотек, що входять до складу компонентів Microsoft Visual Studio 2015 року, необхідних для запуску деяких програм. За замовчуванням розташовується в папках C: \ Windows \ System32 \ і C: \ Windows \ SysWOW64 \ але може бути необхідний і в папці з виконуваним файлом, що запускається (основна ознака - наявність у ній інших файлів dll).


За замовчуванням, він відсутній в Windows 7, 8 і Windows 10. При цьому, як правило, при установці програм та ігор, що вимагають наявності msvcp140.dll і інших файлів зі складу Visual C ++ 2015 року, автоматично відбувається і установка необхідних компонентів.
Але не завжди: якщо ви завантажуєте будь-якої Repack або portable програму, цей етап може бути пропущений, і як результат - повідомлення про те, що «Запуск програми неможливий» або «Не вдається продовжити виконання коду».
Рішення - завантажити необхідних компоненти і встановити їх самостійно.


Як завантажити файл msvcp140.dll у складі розповсюджуваних компонентів Microsoft Visual C ++ +2015


Найправильніший спосіб завантажити msvcp140.dll - завантаження розповсюджуваних компонентів Microsoft Visual C ++ 2015 і установка їх в Windows. Виконати це можна наступним чином:


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


Зайдіть на сторінку https://www.microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?id=53840 і натисніть «Завантажити». Оновлення літо 2017: зазначена сторінка то з'являється, то зникає з сайту Майкрософт. Якщо з завантаженням будуть проблеми, то тут додаткові способи завантаження: Як завантажити поширювані пакети Visual C ++ з сайту Майкрософт.
Якщо у вас 64-бітна система, відзначте відразу дві версії (x64 і x86, це важливо), якщо 32-розрядна, то тільки x86 і завантажте їх до себе на комп'ютер.
Запустіть установку спочатку vc_redist.x86.exe, потім - vc_redist.x64.exe.

По завершенні установки у вас з'явиться файл msvcp140.dll і інші необхідні виконувані бібліотеки в папках C: \ Windows \ System32 \ і C: \ Windows \ SysWOW64 \


Після цього можна запускати програму або гру і, з великою ймовірністю, повідомлення про те, що запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня msvcp140.dll ви більше не побачите.


Додаткова інформація


Деякі додаткові моменти, що мають відношення до зазначеної помилки, які можуть бути корисні при виправленні:


  • Установка відразу x64 і x86 (32-біт) версій бібліотек потрібно в тому числі в 64-розрядній системі, оскільки багато програм, незважаючи на розрядність ОС, є 32-бітними і вимагають відповідних бібліотек.
  • 64-бітний (x64) установник розповсюджуваних компонентів Visual C ++ 2015 (Update 3) зберігає msvcp140.dll в папку System32, а 32-бітний (x86) - в SysWOW64.
  • Якщо при установці виникають помилки, перевірте, чи не встановлені вже ці компоненти і спробуйте їх видалити, а потім повторити установку.
  • У деяких випадках, якщо програма продовжує не запускати, може допомогти копіювання файлу msvcp140.dll з папки System32 в папку з виконуваним (exe) файлом програми.

На цьому все і сподіваюся помилка була виправлена. 

473
0
16.07.2021
Коментарі
Залишити коментар