text_header2
0 товаров
0грн

Як заблокувати Windows 10 через Інтернет

Як заблокувати Windows 10 через Інтернет
543
0
05.05.2020

Не всі знають, але на комп'ютерах, ноутбуках і планшетах з Windows 10 є функція пошуку пристрою через Інтернет і віддаленого блокування комп'ютера, аналогічна тій, що присутня в смартфонах. Таким чином, якщо ви втратили ноутбук, є шанс його знайти, більш того, віддалене блокування комп'ютера з Windows 10 може стати в нагоді, якщо ви з якоїсь причини забули вийти з облікового запису, а це краще було б зробити.


Виконання виходу з облікового запису і блокування ПК або ноутбука

Зламався комп'ютер?

Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

Перш за все про вимоги, які повинні виконуватися, щоб скористатися описуваною можливістю:

 • Комп'ютер що блокується повинен бути підключений до Інтернету.
 • На ньому повинна бути включена функція «Пошук пристрою». Зазвичай так і є за замовчуванням, але деякі програми для відключення шпигунських функцій Windows 10 можуть відключати і цю функцію. Включити її можна в Параметрах - Оновлення та безпека - Пошук пристрою.


  Обліковий запис Майкрософт з правами адміністратора


  • Обліковий запис Майкрософт з правами адміністратора на цьому пристрої. Саме через цей обліковий запис і буде виконуватися блокування.


  Якщо все вказане в наявності, можна приступати. На будь-якому іншому пристрої, підключеному до Інтернету, виконайте наступні кроки:

  1. Зайдіть на сайт account.microsoft.com/devices і введіть логін і пароль облікового запису Microsoft.
  2. Відкриється список пристроїв з Windows 10, які використовують ваш обліковий запис. Натисніть «Показати подробиці» у пристрої, який потрібно заблокувати.


   список пристроїв з Windows 10


   1. У властивостях пристрою перейдіть до пункту «Пошук пристрою». Якщо можливо буде визначити його місце розташування, воно відобразиться на карті. Натисніть кнопку «Заблокувати».


   Пошук пристрою


   1. Ви побачите повідомлення про те, що всі сеанси будуть завершені, а локальні користувачі відключені. Вхід з правами адміністратора з вашим обліковим записом як і раніше буде можливий. Натисніть «Далі».


    Блокування приладу


    1. Введіть повідомлення, яке буде відображатися на екрані блокування. Якщо ви втратили пристрій, має сенс вказати способи зв'язатися з вами. Якщо ви просто блокуєте домашній або робочий комп'ютер, впевнений, гідне повідомлення ви зможете придумати самі.


     Створення повідомлення на екрані блокування


     1. Натисніть кнопку «Заблокувати».


     ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


     Після натискання кнопки буде виконана спроба з'єднатися з комп'ютером, після чого на ньому відбудеться вихід всіх користувачів і Windows 10 заблокується. На екрані блокування відобразиться задане вами повідомлення. Одночасно, на адресу електронної пошти, прив'язаний до облікового запису, прийде лист про виконану блокування.


     У будь-який момент систему можна знову розблокувати, зайшовши під обліковим записом Майкрософт з правами адміністратора на цьому комп'ютері або ноутбуці.

     543
     0
     05.05.2020
     Коментарі
     Залишити коментар