text_header2
0 товаров
0грн

Як вимкнути брандмауер Windows

Як вимкнути брандмауер Windows
376
0
25.07.2019

Іноді трапляється так, що користувачеві потрібно відключити брандмауер, вбудований в Windows, однак він не знає, як це зробити. Хоча завдання дуже проста.


Дії, які будуть описані нижче, дозволять Вам відключити брандмауер в Windows 7, Vista і Windows 8 (аналогічні дії описані на офіційному сайті Microsoft http://windows.microsoft.com/ru-ru/windows-vista/turn-windows-firewall-on-or-off).


Як відключити брандмауер


Для виключення брандмауера потрібно:


Як відключити брандмауер


 1. Відкрити параметри брандмауера, в Windows 7 і Windows Vista потрібно натиснути «Панель управління» - «Безпека» - «Брандмауер Windows». У Windows 8 можна почати набирати «Брандмауер» на початковому екрані або підвести покажчик миші до одного з правих кутів в режимі робочого столу, натиснути «Параметри», потім - «Панель управління» і в панелі управління відкрити «Брандмауер Windows»


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше


 1. В налаштуваннях брандмауера зліва натискаєте на «Включення і відключення брандмауера Windows».


Брандмауер Windows


 1. Обираете пункт — «Отключить брандмауэр Windows».


Відключити брандмауэр Windows


  Але іноді цих дій для повного відключення брандмауера може не вистачити.

  Зламався комп'ютер?

  Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури


  Відключення служби брандмауера


  Перше, що потрібно зробити в «Панель управління» - «Адміністрування» - «Служби». З'явиться список запущених служб, серед яких буде служба «Брандмауер Windows» в стані «Працює». Клікаєте правою клавішею миші по даній службі і виберіть пункт «Властивості» (можна двічі клацнути по ній мишею). Натискаємо кнопку «Зупинити», потім в поле «Тип запуску» виберіть пункт «Відключено».


  Відключення служби брандмауера


  Майте на увазі, що якщо Вам знову потрібно включити брандмауер, то потрібно знову включити і службу. Інакше брандмауер не запуститься і пише «брандмауера windows не вдалося змінити деякі параметри». Таке повідомлення може з'явиться при наявності інших брандмауерів в системі (наприклад, що входять до складу Вашого антивіруса).


  Причина для відключення брандмауера Windows


  Це може бути виправданим у разі, якщо Ви встановлюєте іншу програму, що виконує функції брандмауера або в дещо інших випадках: зокрема, для роботи активатора різних піратських програм це відключення потрібно. Уникайте використання неліцензійного програмного забезпечення. Не забудьте включити брандмауер по завершенні своїх справ, якщо Ви відключили вбудований брандмауер саме в цих цілях.

  376
  0
  25.07.2019
  Коментарі
  Залишити коментар