text_header2
0 товаров
0грн

Як включити темну тему провідника Windows 10

Як включити темну тему провідника Windows 10
575
0
04.12.2019

Останнім часом, операційні системи, браузери та інші програми оснащуються темною темою оформлення, серед них і стандартний файловий менеджер Windows. У цій короткій інструкції про те, як зробити темний провідник в Windows 10, про обмеження у вбудованому методі, а також деяка додаткова корисна інформація.


Включення темної теми оформлення в провіднику


Перш за все один важливий нюанс: темний провідник доступний тільки в Windows 10 версії 1809 і 1903 (і, припускаю, залишиться в новіших). Якщо у вас встановлено необхідну версію, можна приступати.

 1. Відкрийте параметри (клавіші Win + I або в меню Пуск).
 2. Перейдіть до розділу Персоналізація - Кольори.


ІТ-аудит для Вашої компанії Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури дізнатися більше
 1. Перейдіть список параметрів кольорів до розділу «Виберіть режим зі стандартними програмами». Встановіть «Темний».


  Вибір режиму зі стандартними програмами


  1. Готово, відразу після цього велика частина елементів Windows 10, а також провідник набудуть темну тему оформлення, як на скріншоті нижче.


   частина елементів набувають темну форму


   Враховуйте, що ця ж настройка може торкнутися і сторонні додатки: наприклад, останні версії Google Chrome також включають темну тему, коли вона включена в параметрах Windows 10.

   Зламався комп'ютер?

   Проведемо експертизу техніки і ПО, оцінимо компетентність ІТ-персоналу, виявимо проблеми та можливі ризики. Ви отримаєте об'єктивну інформацію про роботу вашої технічної служби, перелік заходів щодо оптимізації витрат і концепцію розвитку ІТ-інфраструктури

   І на завершення кілька додаткових моментів, що стосуються темного режиму в Windows 10:

   • На даний момент часу немає методів змінювати параметри окремо для різних елементів: наприклад, не можна включити темну тему тільки для провідника, а інше залишити світлим.
   • В інтернеті можна знайти сторонні теми оформлення для Windows 10, включаючи темні. Однак, мені поки не вдалося виявити щось, що виглядало б дійсно добре. Пара прикладів таких тем оформлення - на скріншотах нижче. 


    сторонні теми оформлення для Windows 10


    • Деякі програми для настройки оформлення системи можуть заважати включити темну тему провідника і Windows Також темна тема може не включатися при використанні тем оформлення високої контрастності.
    • За використання темної теми оформлення в Windows 10 відповідає параметр DWORD32 з ім'ям AppsUseLightTheme в розділі реєстру HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion Themes Personalize (при значенні 0 використовується темна тема, при значенні 1 - світла).
    575
    0
    04.12.2019
    Коментарі
    Залишити коментар